Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
17. nov 2009

Markétka tak to Vám veľmi držím palce, aby ste to už nemuseli odkladať a mali hlavne čo najskôr za sebou!
😕 😉

najjulinka
autor
17. nov 2009

marketka blbé 😒 😒 😒

cairka
17. nov 2009

marketka, to nie je dobré 😖 hádam to kubkovi prejde do zajtra 😒

marketka1
17. nov 2009

to my je úplne jasné že je to nie je dobré ráno budem múdrejšia čo povie primár ale mám taký pocit že pôjdeme domov.
včera ma kontaktovali z UPSVaR p.D. chcela vedieť ako sa má Kubko vraj že prešlo pár mesiacov od cirkusu z DD a či vieme už niečo bližšie o jeho zdravotnom stave vraj ju to zaujíma 😀 😀 😀
neviem čo si mám o nich na úrade myslieť.

marketka1
17. nov 2009

takže so volala do nemocnice že nič z toho Kubko vstal s teplotou.

cairka
17. nov 2009

tak veve už má zas cez 39 🤐 v piatok dobrala ATB 🙄

cairka
17. nov 2009

marketka, kukám, že ste na tom rovnako 🙄 to je pech 🤐

marketka1
17. nov 2009

ja na to už nemám nervy veď chodíme dokola my sme síce ATB brali naposledy v októbri ale kašleme dva tri týž. potom 5 dní o.k. a znovu ☹

zicon
17. nov 2009

Dofrasa cairka a keby jej ta mudra dala radsej antipiruetika namiesto Atb, fakt dobre radim zmen mudru tato veve moze iba ublizit

cairka
17. nov 2009

dofrasa zicon,a čo si myslíš, že jej nedám v 40tkách horúčkach lieky proti teplote? a zatiaľ sme u mudry neboli, tak neviem, či jej dá ATB 😝 uvidíme, čo z toho bude... vieš ono sa dobre radí, ked to nezažívaš... teraz napríklad mala pozitívny výter a ATB na mieru....

zicon
17. nov 2009

Ok, ale aby nebolo neskoro po tolkych vseobecnych atb

zicon
17. nov 2009

Inac na mark pozeram madagaskar

cairka
17. nov 2009

vieš zicon, mňa neteší, že má toľko ATB koľko má...ale myslím, že väčšinou sme sa neunáhlili s ich zavedením...takmer nikdy som nebola u mudry skôr ako po 3 dňoch choroby, ak áno, tak ked to bolo zlé...vieš, veve je astmatička a ked si mám vybrať, medzi ATB a astmatickým záchvatom, tak volím ATB. možno jej škodím tým, že som srab a nevydržím to ako magi, ale hold, ak si nezažil čo to je astmatický, prípadne laryngitídový (ono to má trocha iný priebeh, ale obe vyzerá strašne) záchvat, tak nemáš nárok súdiť. 😒

janivonbenji
17. nov 2009

cairka,
tak to máš pech s tými chorobami u vanesky...ja už nerozumiem ani kde to chytá - ona už asi aj cez sklo !!! no fakt mi to je ľúto...si to ani neviem predstaviť - kubko má teraz atb 3.x v živote a cca 1 1/2 roka nebol v podstate chorý a mám z toho nervičky, lebo je tu doma ako tiger v klietke a ja s ním samozrejme 😀 normálne sa už teším zajtra do roboty a pri malom preberá štafetu mm - kubko to už okomentoval, že budú gazdovať s tatinom sami 😉

...ja viem že si už otestovala a vyskúšala všeličo, ale náhodou, neskúšala si nejakú ľudovú liečiteľku v zmysle bylinky na posilnenie iminuty alebo také niečo...neviem, čo by som ti poradila... ☹

zicon
17. nov 2009

No na imunitu a jej podporu ma veci aj mm. Pripadne by to chcelo komplexnu liecbu, napriklad ayurvedsku

cairka
17. nov 2009

jani, no teraz ani ja netuším, kde by mohla chytiť bacila...včera sme boli na pošte, tak možno tam, ale zas za tých 5 minút, čo sme tam boli... preto sa obávam, či to nie sú tie streptokoky, čo mala...uvidíme, možno to bude len taká jednodňovka...kiežby

adrianamickova
17. nov 2009

ahojte
tak čo to na nás lezie?aj moje dievčatá spia a len počúvam ako kašlú 😨 😨 ,ráno fičíme k lekárovi 😒
zdravím marketku 🙂

zicon
17. nov 2009

Som pn aj ja

janivonbenji
17. nov 2009

aj ja s mm kašleme ( nie na seba 😀 )...či to už nie sú prejavy tej prasacej chrípky ....( to bolo len trochu na odľahčenie situácie ).....

cairka
17. nov 2009

adi, aj vy? 😖
no a že kde veve ochorela, kto prskol na monitor, priznajte sa 😠

zicon
17. nov 2009

Jaa

bubi35
17. nov 2009

no mne dnes Mareček vyvratil čaj.Taky urevaný bol celý den.Baby chcem sa opýtať može to byť aj od zubkov?Stale si daval palec do ust a v zadu na dasnach to ma uplne horuce ale horučku nema.

martina_maxian
17. nov 2009

ahojte,,, aj ja som chorá, hrozne ma bolia priedušky a v piatok idem do nemocky.. 🙂
to už je asi fakt tá prasacia.. 😀 😀 😀 Pridala som nejaké fotky z hniezdenia.. 🙂 🙂

maznacik007
17. nov 2009

martinka krasne hniezdenie... 😵

cairka marketka.. je mi luto chorich deticiek...

bubi35 to kludne moze byt zo zubov... a tie zadne stolicky vedia deti riadne potrapit..

dnes sme sa stretli s Ivkou sak uz bolo nacase... z jedneho mesta sme.. 😉

cairka co beriete na imunitu? imunoglukan ?

bubi35
17. nov 2009

no pekne tak uvidime chrobačik moj aka bude noc ale dala som mu čipok proti bolesti a v momente hned zaspal chrobačik.Zato Lucinka bola dnes hyperaktivna aj za Mareka 😀

mixka
17. nov 2009

mati, velmi pekne hniezdis 😉 😵

cairka
17. nov 2009

maznacik, my sme brali už toho toľko, že ani neviem presne čo kedy, každopádne sme prešli dlhodobou kúrou imunoglukánom, biomare, homeopatiká "na mieru" - tie pomohli viac na ekzém, teraz skúšame vitamín C - zjavne nezaberá. 😝 okrem toho mala 2x polročnú ribomunilovú liečbu a aktuálne berie luivac
teraz je vrámci zrážania horúčky vo vani 🙂

ivka2007
17. nov 2009

ahojte-maznacik je prima baba,ktora ju este nepoznate 😉

martina_maxian
17. nov 2009

ivka, vieme, poznáme ju.. 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
17. nov 2009

Dobrú noc 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre