Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
22. jún 2009

vivien, aj my zdravíme 😉 ako sa máte?

mne dnes jedna známa stále len riešila, že či sa nebojím, že jej budú v škole robiť zle 😝 a tiež si nedala vysvetliť, že neter je biela, bio a aj tak ju trieda úplne odizolovala...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
22. jún 2009

no aj ja dúfam, už ju radšej nedám, ak to bude vyzerať na taký čas 😉

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cairka
22. jún 2009

OK, tak sedí vec. len daj vedieť, kedy pôjdete 😉 🙂

bubi35
22. jún 2009

No my sme ešte len na prípravu chodili ked nas akurat ked sme vychadzali z uradu stretol manželov kamarat-spolužiak od nas z dediny a dokonca z našej ulice a pytal sa čo sme tam boli.A tak mu manžel vravel o čo ide a on hadam si nezoberiete nejake ciganča.Ved len take su v domove.A ešte nakoniec pridal,,Zdeno to si si nevedel zobraťženu čo ti vynosi decko!!" Mna až pri srdci pichlo.Keby som mohla tak mu dačo poviem ale ja som v tom momente mala skalu v hrdle! A moj Zdenko mu na to povedal ,,Tie deti potrebuju nadej a rodinu a hlavne lasku aby neboli taky debili ako ty!" Sadli sme do auta a mne slzy padali a vtedy som Zdenka objala a povedala DAKUJEM.

dioliana1
22. jún 2009

bubi- maš doma poklad 😉

bubi35
22. jún 2009

dio ja viem a nedala by som ho nikomu za nič na svete....ten kamarat dobre vedel čím som si prešla a toto povedal.Proste IQ-hupací koník

bubi35
22. jún 2009

jej dio mi mame rovnake kreda teraz som na to kuk v profile tvojom 😀

monikka22
22. jún 2009

najjulinka takze hlasim je to 5 dielna sada ako pisu su tam poduska a paplonik do malej postielky to je 35*55cm a 60*120 cm jedna natahovacia frote plachta taka klasicka s gumickou a su tam dve prikrivky pre mna zbytocne ale rozmer je 70*90cm neviem je to ako tenka deka ale fakt sa mi to zdalo zbytocne a v BA ich mali s ikea kartou tiez za 9,9 ale mali poslednu sadu taku zelenu s hrosikmi...tot vsio 😉 😉 ked budes nieco potrebovat kludne napis mam to do ikei 10 minut pesi,,,ked nieco male nekupis v rakusku mozem ti to pozriet tu a poslat postou 😉 😵

dioliana1
22. jún 2009

Aj ešte niekto má také ale nepamatám kto... 😉

najjulinka
autor
22. jún 2009

monikka dik... No zbytocnost tie male prikryvečky.. lae dam do kočika , aspon budu mať rovnaké... ono či mam kupiť za 9,99 dvojdielnu, trojdielnu sadu alebo tuto sadu s dvoma "zbytočnými" prikryvečkami, tak kupim tuto.. apson budu v kočíku zladení... Lebo v kočíku mam každú deku inú... ako sme podedili... 😀 A ked kupim 2 sady, tak budu 4 prikryvečky do kočika... akurát... 😀 😀 😀 Díííky moc...

bubi35
22. jún 2009

pridem na to kto 😉 idem ja spať bru nocku želam...

monikka22
22. jún 2009

jasne alebo aj do postielky na nieco sa to zide a s tou cenou asi mas pravdu... 😉 ále maju super deky za 1,49eura 🙂 120*170 bleducko modre supeeeeeeeeeeeeeeeer

najjulinka
autor
22. jún 2009

hej tie tiež asi 2 kupim... a odstrihnem z nich... a budu 2 na povlečenie (ja aj deti davam spať pod deku a nie pod paplon)... a zvyšky použijem bud na deku do kočíka taku, že dam aj pod babo (vystrihnem diery na popruhy) a ešte prehodim cez nohy... proste by bol zvyšok taký dlhý 60cm pás... Alebo budu mať k babikam zvyšky ako malé deky... 😀 😀 😀 Len dajak lacno maju.. lebo podla stranky vo Viedni je lacnejšie a tam stoji 1,75 😨 😀 ...

najjulinka
autor
22. jún 2009

a ked tak dumam, tak kupim viac ako 2 tie deky.. .3 alebo 4... nech už mam komplet pre všetky... no kuknem zásoby... 😀 😀 😀

monikka22
22. jún 2009

my sme dvaja a doma mame 4 deky 😀 ale kupila som aj nasim....

najjulinka
autor
22. jún 2009

No inak to je fest rozdiel či 1-2 deti alebo 4-5 Vám poviem... Akože 1-2 sa uživia viacmenej z podedeného... Ale 4-5 ťažko.... Aj ked musím povedať, že pred 10dnami som vyziskala štvrtý fusak, tak fusakovo sme vybavený 😵 Sice každý fusak iný, ale to su riadne palky aby sa len tak z roztopašnosti kupoval .... 😀 Ešte piaty mám taký akože ešte po nás s pokazeným zipsom,a le to nerátam.. ten som používala pri Lucinke , ked bola bábo pod nu do kočíka.. .nepchala som ju dnu,a le len naspodok, aby ju od spodu hrial...

najjulinka
autor
22. jún 2009

monika my teraz máme problem aj s uložnym priestorom... ešte nemáme dosť nábytku a kedže sme sa rozhodli pre auto, tak nábytok radsej ide bokom... musime mať aj rezervu finančnu.. .a aj tak spoliehame na našich.. keby sme mali sami na seba spoliehať, tak do toho auta nejdeme... Som taká rada, že naši su takí fajn... Ešte ja s autom by nám finančne pomohli, ale brat ide kupovať tiež a nemožu všetkým pomocť naraz... ale nebyť ich, tak akože plno veci nie je...

monikka22
22. jún 2009

juli tak to budete teda mat co robit... ale budete mat veselo 😵 😵

najjulinka
autor
22. jún 2009

Veselo bude.. .keby ste dnes Lucinku videli ako sa chcela mojkať s Marketkou.. Normálne mám dobrý pocit.. .že som ju zvládla pripraviť... fakt dobrý pocit... také malé deti som myslela, že sa ťažko pripravuju na zmenu ale da sa to.. .zistila som to pri Kikovi, ked sme ho chystali na "novú mami"... Proste dá sa to... Jasne, že Lucinka si bude vyžadovať pozornosť a bude to zmena... ale prvý dojem mám super... Nechcela ist ani z domova, chcela sa mojať s Marketkou stale... Zlaté naše kočky... Marketka chudinka vyhukaná... Jediný usmev som na nej videla, ked som ju vracala vychovávatelke... Budu to mať dvojičky ťažšie ako naše predošlé 3 deti.. .su staršie a moc to vnímaju... Ale lubime ich už teraz, tak to zvládneme... Sa teším na nich...
Lucke sa ráta všetko čo je "DUA"... takže myslím, že sa jej páči, že su deti 2... Ona si nechá aj bez problemo tričko obliecť, ked dominike dam rovnaké... a poviem, že nech sa pozrie, že budu dve... a dnes odmietal si dať druhú bundu na seba, tak som jej ukazala, že aj ja si berem dve bundy a už bola ochotná aj ona... (pre nu je bunda všetko čo má zips, gombiky vpredu a obliekali sme vestu a bundu obe 😉 ) ... Kiko mal také párové obdobie okolo vianoc, len ten počet nevedel pomenovať... Ale skoro ztrhol stromček, lebo on kcel držať v oboch rukach rovnaké ozdoby... a jedna hviezdička bola na jednej strane a druhá na druhej... a tak ich ťahal k sebe... A aj darčeky na Vianoce som nakupila všetko po jednom kuse, jedine od babi dostali rovnaké telefony hračkárske a to si Kiko jediné odreval, lebo musel mať oba... 😀 😀 😀 Takže som sa smiala, že to nie je pravda, že všetko dvojmo sa musi kupovať.. .lebo to čo je jedno, tak to sa nepobiju.. lae čo je 2, tak to musí mať rovnaké v oboch rukácha to je ozajstný plač koli tomu 😀 😀 😀

najjulinka
autor
22. jún 2009

Píšem si zoznam do Rakuskej IKEA... Už to mám cez 72€ 😅 A to ešte asi nekončím 😅 😅 😅
A potom začnem druhý zoznam do IKEA v BA 😅
A to len detom same volovinky, drobnosti... Najdrrahšie veci su po 9,99, ostatné za drobáky...
No tak idem ešte nejaké uložné boxy a krabičky a tak pozrieť deckám... Julove peniaze na deti len tak fuknu na IKEA...

najjulinka
autor
22. jún 2009

Idem do hajan... 🙄

najjulinka
autor
23. jún 2009

Dobré ránko.

yukki
23. jún 2009

Dobré, dobré. Kika to dnes potiahla do skvelých 6.30. Paráda!

lenuska74
23. jún 2009

dobre ranko 🙂

cairka
23. jún 2009

dobré ránko.
u nás je leto 🙂 teda nie že by bolo zrovna horúco, ale aspoň svieti slniečko 😎

yukki
23. jún 2009

Tu zatiahnuté, úplne.

najjulinka
autor
23. jún 2009

U nas svieti slnko už.. Ráno boli mokré cesty, takže pršalo...
Sakra neviem prečo odstavku teplej vody dali vtedy, ked my robíme izbu 😠 😠 😠 Ja už som zaprášená brutálne a nhrozí, že večer umyjem vlasy... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre