Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. máj 2010

brulka moj kamoš poslal SMS miesto svojej priatelke priatelkinej mame.... tiež dobrý trapas.... a ja som raz jednu smsm miesto aksuram poslala kamošovi, kde som sa vyjadrovala o nom... ale sme si s aksuram smskovali a z kontexu vytrhnuta ta sms bola riadny trapas........... akože aksuram pisala, že ten kamoš je debil.. a on ma akurát pozval na zmrzku a som napisala "ten debil ma pozval na zmrzku" .. .ale reagovala som na to, že ona napisala že je debil... a poslala som to jemu... a jemu bolo jasne, že si z neho robim dobrý den, že sa o nom vyjadrujem ako o debilovi.... no sranda.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dioliana1
10. máj 2010

marketka moja logopedička hovorí čím skor tým lepšie, mozog si zvykne zle a potom ťažko naprávať, po 7 roku života už ťažko dačo zmeniť...

dioliana1
10. máj 2010

včera mi prišla gratulacia k narodeninam sms určene mojej tete 😀 😀 😀

marketka1
10. máj 2010

tak som sa dovolala k inej logopédke tiež nebola nadšená že nemá ešte ani 4 a už ho posielajú no dala nám termín že sa na neho pozrie. dio vy s čím chodíte?

yukki
10. máj 2010

divné...nás poslal tiež pred tretím rokom, ale pravda je, že nepamätám presne, či mala písanú konkrétne disláliu Kika...ale tak ona nerozprávala, a keď dačo povedala, tak jej neurológ aj tak nerozumel tak ju poslal na logopédiu. A v pohode tam aj menšie deti chodili.

yukki
10. máj 2010

A hlavne Pimpa je logopéd, nie? Ona nám to objasní, len nech sa tu zjaví... 😝

cairka
10. máj 2010

ja som pýtala lístok od obvodnej a tiež povedala až po 5. roku... a ja mám pocit, že hovorí čoraz horšie 😅 niekedy jej naozaj ani ja nerozumiem, si šomre popod nos 😒

marketka1
10. máj 2010

pimpa kde že si?

cairka tak mne ho dala obvodná bez problémov no len dostať ho k nejakej je asi umenie a to máš pravdu že niekedy je to stou rečou horšie ja to počujem jak rozpráva spadla hruška zelená pred 1/2 rokom to bolo krajšie teraz sa ponáhľa a motá 5 cez 9 a veru mám čo robiť aby som mu rozumela joj a poviem vám jedno slovo čo tak krásne komolí (Martin sa pooblieval = Martin sa poojebal skoro rovnaký význam nie 😲 😀 😀 😀 )keď to takto pôjde ďalej tak mi neuveria že sa u nás doma len slušne rozpráva.

cairka
10. máj 2010

😀 😀 mne včera veve povedala, že sa pomylovala 😀 (pomýlila 😅 )

yukki
10. máj 2010

😀 😀 😀 😀
Ináč my sme teraz boli u logopedičky, a že už nemáme chodiť, ale mala tam pod stolíkom takú guľatú myš na malinkých kolieskach, odrážadlo, a Kika samozrejme sa na tom chcela voziť, tak jej povedala, že ak bude pekne pracovať tak sa potom povozí....no, skrátka, to bolo také malé odrážadielko a doktorka vysvetľovala, že to má pre menšie-malé-deti. A Kika mala vtedy triajdačo rokov. Takže tam jednoznačne chodia aj mladšie deti!
😨

cairka
10. máj 2010

no ono sú logopédi, čo robia aj s malými deťmi, ale to sú asi deti s veľkým problémami, deti postihnuté, nehovoriace...a také bežné veci asi riešia až neskôr 😒

yukki
10. máj 2010

Táto má napísané že klinický logopéd a je fakt super, perfektná doktorka...Markétka, veď Vy cestujete z KE do SNV ešte o 5 minút kratšie rýchlikom ako my busom od nás, prihlásite sa k tejto ak Vás nevezmú v Košiciach! 😝 😝 😝

najjulinka
autor
10. máj 2010

cairka moj brat, ked bol jasloš sa strašne často "pomyloval" 😉

saskah7
10. máj 2010

ja som chodila s oboma chlapcami k logopedicke... s mladsim este chodim furt, lebo to jeho francuzske "r" sa velmi tazko odstranuje... a navyse (sa priznam), ze zabudame cvicit...
ale viem, ze ona berie aj mladsie deti... a ina logopedicka, ku ktorej sme zo zaciatku chodili, ale nam nesadla, tak ta 5 rocnych posielala prec, ze este je skoro... a tato nasa terajsia vzala aj kamoskinho 3,5r. syna... takze naozaj je to asi o tom, na co si kto trufne...

saskah7
10. máj 2010

baby, neviete poradit? moja mladsia sestra by chcela robit nieco s detickami v DD... lebo som jej hovorila o mojich zameroch a ju to velmi zaujalo.. ma take socialne citenie.. ona teraz studuje v Nitre na VS a tam by nieco popri skole chcela robit... ale ja netusim, ako je to v DD s takymito brigadami.. ale asi je to skor o dobrovolnictve, vsak? som jej poradila, nech si premysli, co by tak bola ochotna ponuknut a ist s tym rovno oslovit riaditela (netusim, aky dd je v Nitre) a tak nech zisti, ci by ten DD mal zaujem o takuto nejaku vypomoc od studentiek... ako to vidite? existuju take moznosti?

marketka1
10. máj 2010

mňa už ide dnes poraziť tí lekári si robia čo chcú 😠 😠 😠 tretí deň sa snažím dovolať na Martinove kontrolne výsledky z celiakie doobeda mi sestrička dvihne a povie že výsledky mi povie až medzi 14-14:30 a znovu to tam nikto neberie 😠 😠 😠 😠 .

zuzubabo
10. máj 2010

🙂 ahojte chcem Vás všetky veľmi pekne poprosiť, zahlasujte za náš dom:
http://www.ruukkistrechy.sk/renovation/contest/...
môžme vyhrať novú strechu, ďakujem. 🙂 🙂 🙂

brulka
10. máj 2010

saskah no o domove v nitre sme vselico poculi a nie velmi dobre veci - asi by to sestru dost vzalo - myslim po psychickej stranke. mna dost vzalo len to co viem z pocutia 😔 😔 😔

saskah7
10. máj 2010

nepocula som nic zatial... strucne opis vedla 😉

lenkove
10. máj 2010

baby, ja som hodnotiacu sms o mojom cerstvom frajerovi (kamoska chcela vediet, ze VSETKO) poslala nie jej ale JEMU 😀 😀 mam to doteraz od mm na tanieri 😀 😉

lenkove
10. máj 2010

ale inak vedie Brulka gynekologicka debata 😅 😅 😀 😀

brulka
10. máj 2010

saska mas IP

brulka
10. máj 2010

leni 😀 😀 😀 😀 😀 tak tvoja sms nema chybu, ale vsetko dobre dopadlo ked je to uz tvoj MM 😀 😀 😀 😀 😀

inak ta debata nasa s gynekologom bola dost vazna ... hmmmm muzov spermiogram a pod ... 😅 😅 😅 mm nevie o tom doteraz ale aspon ze ho maly dobry 🙂 . co z toho vsetko moj sef pocul netusim ale rehotal sa dost 😲 😲 😲

saskah7
10. máj 2010

inak, ale mne by to bolo totalne nechutne, pocuvat ten vas rozhovor s gyndosom, keby som bola na sefovom mieste.. to je fakt trapne... snad to vypol hned ako si uvedomil, ze si to omylom zapla, nie?
dik za IP, idem citat 😉 ... ale letim aj vedla, mary je uz doma kompletna 😀

inak, juli, som si pozerala fotogaleriu dna rodiny v KE a ste tam na viacerych fotkach... 😉 .. vies o tom?

pimpa
10. máj 2010

som tu, ale neviem ci tu este ste tie co chcu logopedicke vysvetlenia....nechce sa mi pisat totiz "do vetra" 😉

marketka1
10. máj 2010

pimpa ja som tu 😉

marketka1
10. máj 2010

Ťa poctivo čakám 😀 nie ale vážne dislalia čo stým ?

marketka1
10. máj 2010

Sa mi konečne podarilo dostať k Martinovým výsledkom celiatické výsledky sa nám darí držať v norme akurát ma nižší cukor 😖 a rovno nás objednala na kontrolnú sondu. Dúfam že poslednú na dlhšie obdobie ako rok to zase bude zážitok 😲 😠

yukki
10. máj 2010

Joj, chudák Maťko, ten si tiež s doktormi užije svoje. 😒 A teda aj kubko=Ty s obidvomi bráchami. Ale Vy ste bojovníci 😉
A kde je kamarátka Pimpa?

pimpa
10. máj 2010

no akurat sa mi zmazal cely prispevok 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre