Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
18. aug 2009

a ako dlho si čakala na dieťatko? a aké staré si dostala?? dúfam, že nevadí, že sa pýtam..

janula_nz
18. aug 2009

idem ti napisat ip. pockaj

martina_maxian
18. aug 2009

ok ĎAKUJEM janula

cairka
18. aug 2009

leni, dík za ponuky, ale obávam sa, že na byt v PO asi nemám dostatočné finančné prostriedky 😝

náš dedo tiež dlho trávil, ale ked je triezvy, tak je v poho... dokonca sa sestra sťažovala, že sa vaneske venuje viac ako neteri 😝 problémy začínajú, ked vypije viac ako je zdravé, ale vtedy zasa s ním (v 95%) nie sme a čo hovorí iným mi je jedno...

lenkove
18. aug 2009

Martinka
tie reakcie vedia zaboliet... Mna viac ako slova boli mlcanie 🤐 🤐 vsetci o tom vedia, ale nikto sa nespyta.. Mamke hovorim, ona je zlata snazi sa, aj manzelova sestra..esteze ich mam, inak by to bolo o dost tazsie.. ale napr. moji milovani bratia, svokra.. o svokrovi ani nehovorim 😔 😔
ale nevadiiiiii 😀 😀

janula_nz
18. aug 2009

cairka na tych poslednych fotkach, to ste kde? 🙂

martina_maxian
18. aug 2009

som rada, že nie som v tom sama... Moji rodičia a súrodenci sa veľmi tešia,, stále sa pýtajú, čo nové a či bude dieťatko do vianoc, aby mohli nakupovať darčeky,,, ale manželova strana je tak nejak zvláštna.. a tá svokrina reakcia ma dorazila.. Ešte že manžel je v tomto úplne úžasný... 🙂

lenkove
18. aug 2009

Cairka
skoda 😔 Kika, Amalka a Sonka budu smutnucke 😉

cairka
18. aug 2009

jani, na chate
aj vy máte super fotky, laurika je tiež modelka jak soňka

cairka
18. aug 2009

leni, ved ak mi urobiš dobrú cenu, tak sa môžme dohodnúť, nech nie sú baby smutné 🙂

janula_nz
18. aug 2009

my sme casto na dome. to sa veru neda ani porovnat, hoci to este nie je upravene a prerobene. ale aj tak sa to rata, cely den vonku. hned rano idu deti von ako vstanu, to sa v cinziaku stat nemoze. lauru odfotit je veru tazka robota. ona ked sa foti, naschval sa otoci alebo da dole hlavu. ja kym spravim jednu normalnu fotku, dalsich 20 vymazem

magimary
18. aug 2009

toto je od "nás" ... (moja "ex"kolegynka):
a mimi, "prípad", ktroý som sa pokúšaôla riešiť v téme paragrafy...

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/202421/Od-z...

cairka
18. aug 2009

jani, to aj veve robí 😠

adrianamickova
18. aug 2009

no,veru cairka....jak by sme sa tešili a teraz sme smutnééé 😔
Prešov je 3 najväčšie mesto,
lenkove 😉

yukki
18. aug 2009

článok je hotová katastrofa, mary. 😠 😠 😠 😠 O čo im ide? Tomu novému vedeniu?! 😠 😠

Lenkove, rob cenu, lebo Kika, Soňka a Amálka sú už teraz smutné!!! ☹ ☹ ☹ a ja najviac. ☹

Cairka, v Prešove máš našu babku, keď dačo, tak jej hodíš na chvíľu na krk Veve, prax má od Kiky.

Kika pri fotení neskláňa hlavu naschvál. Keď sa jej povie, že fotím! zodvihne ju, vyškerí sa a...pohne preč...lebo nemá čas na také malichernosti ako je zvečnenie jej ksichtíku. Fotky od Adi sú krásne, ale striehla jak sup aby tie tri chytila pohromade! 😝 😀

adrianamickova
18. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 ale ja rada 🙂 🙂 🙂

janula_nz
18. aug 2009

poradte mi nejaky recept na sladke nieco podobne ako palacinky a dolky? laura nechce nic jest , ziadne kolace, zakusky, torty proste nic iba palacinky a dolky. uz by som vyskusala aj nieco ine ako toto, nebavi ma to stale robit 😝

katarinkamt
18. aug 2009

Janula-nz, ahoj, ja neviem, ci sem uz patrim, ale obcas sa na nieco spytam..takze Ta zdravim, som Mamka - adiopcna cakatelka...

cairka
18. aug 2009

jani, ked má rada palacinky skús toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13547 my sme to skúšali a chutí to fakt skoro ako palacinky a bez roboty 😝 ja som normálne do cesta dala aj vanilkový cukor, ako dávam aj do palaciniek

janula_nz
18. aug 2009

tak a zas ficime na palacinkach 😅 to je hroza , fakt

lenkove
18. aug 2009

Cairka,
cenu neviem ci spravim.. iba ak by si povazovala za zvyhodnenie bratracove cislo k tomu 😀 😀 😀

katarinkamt
18. aug 2009

janulka, neskusala su Gofry (wafle).......

janula_nz
18. aug 2009

cairka vyzera to teda dobre, najblizsie vyskusam. teraz uz robim klasicke palacinky

cairka
18. aug 2009

katarinka, ako robíš gofry?

janula_nz
18. aug 2009

nemam formu na gofry

katarinkamt
18. aug 2009

Cairka, recept mam z portalu: www.couvarit.sk:
Karibská gofra
Potrebujeme:
Cesto:
2 poháre polohrubej múky
2 poháre mlieka
1 vanilkový cukor
½ prášku do pečenia
20g cukru
3 ČL oleja
4 vajcia
štipka soli
rôzny druh mäkkého ovocia (čučoriedky, černice, ananás . . . )
vanilková zmrzlina
šľahačka
čokoládová poleva
poleva z lesnej zmesi

Postup:
Do misky vsypte múku, pridajte prášok do pečenia, cukor, vanilkový cukor a všetko zamiešajte. Potom dolejte mlieko a vajcia a všetko to zmiešajte, kým vám nevznikne hladké cesto. Do cesta pridajte štipku soli a olej. Ak je cesto husté, podľa potreby dorieďte mliekom (vodou).
Na vafle dajte ovocie, zmrzlinou, polejte horúcou lesnou zmesou, čokoládou dozdobte šľahačkou.

cairka
18. aug 2009

katarinka dakujem, už mám recept uložený, niekedy skúsime 🙂

lenuska74
18. aug 2009

Cairka ako si mohla odmietnuť taku ponuku 😀 😀 už si mohla byť blíkzko nás 😝 a už len mixke zohnať byt v PO a sme kompletka 😀 😀 😀 😀

katarinkamt
18. aug 2009

Dievcata, ked tu tak citam, co si pisete, musite uz byt fajn kamosky, poznate sa len odtialto? je to velmi mile...

cairka
18. aug 2009

lenuška, no ja neviem, asi mi chýba nejaký miliónik 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre