Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
18. aug 2009

ja tiez kupujem babylove biele co su 4 v baliku 🙂

najjulinka
autor
18. aug 2009

Dobru noc asi...

magimary
18. aug 2009

hm, tak asi... 😅

martina_maxian
18. aug 2009

dobrú noc ...

magimary
18. aug 2009

ó,a aby som nezabudla, opäť zas pekné čísleiko,ktroé ma posiela off... 😀 😎 😅
dobrú...

najjulinka
autor
18. aug 2009

Ja som pekne prepasla.. .ale blíži sa mi 5 jedničiek.. už ani nie stovka mi chýba...

katarinkamt
19. aug 2009

Dobre ranko, dievcata! Vsetkym prajem krasny slnieckovy den!

yukki
19. aug 2009

Dobré ráno všetkým!
Pred šiestou sme vonku s Kikou vypúšťali sliepky. Dúfam, že aspoň v zime keď bude vonku ráno tma, bude chrnieť dlhšie 🙄

katarinkamt
19. aug 2009

Bozinku, tak skoro? Ale mila Yukki, ja mam synovcov - dvojicky, kotri "vecer" nevedia vydrzat dlhsie ako do siestej a rano s ahore pred 04,00 hod.......a to je este uspech, ked tak dlho vydrzia........zabudla som podotknut, ze maju 14!!!

yukki
19. aug 2009

Je to zaujímavé. 😅 aspoň sa nebudú po nociach flákať! Každopádne predpokladám, že už nevyžadujú neustálu prítomnosť a dozor rodičov 😉 Teraz mi visí napríklad na chrbte 🙄 a hrá sa že ide na motorke 🙄

katarinkamt
19. aug 2009

Vies ako sa hovori: male deti, male starosti, .....a myslim, ze v ich pripade to plati na 100%

lenuska74
19. aug 2009

dobre ránko 🙂
Yukki to fakt mala Kika jak zajačik na baterky 😀 ona sa nikdy neunavý ? 😀 😀 tak to ti zo srdca želám nejakého spachtošika to druhé dieťa 😉 😀 😀 😀

yukki
19. aug 2009

Vďaka Lenuška! 🙂

najjulinka
autor
19. aug 2009

Dobre rano... Mám v kuchyni vysypané kilo múky... A Lucka sa v tom váľa.... 🙄 To je tak, ked človek ráno zadrieme a nevstane hned z postele... 🙄 Múka všade................ ☹

cairka
19. aug 2009

ahojte. my sme už stihli byť u mudry na výter a máme predĺžené prázdniny 😝 že by nemala ísť do škôlky, kým má výter pozitívny, že aspoň 2 negatívne... takže máme minimálne mesiac navyše 😎 potom musím tiež niečo vymyslieť, aby nemusela ísť 😀 😀 😀 nejako mi to odhodlanie, že by mala ísť, odchádza 😅

najjulinka
autor
19. aug 2009

si fandiš, že 2 negativne výtery zvládnete v priebehu mesiaca.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
19. aug 2009

prečo, ved v podstate dnes jej zobrala, budúcu stredu budú výsledky, vo štvrtok môžme ísť na výter a o týždeň by to mohlo byť...ak budú negatívne 😅 ... druhá vec je, že ked mala v zime tie čudá, tak sme chodili na výtery 4 mesiace, kým sme sa ich zbavili... 😅

maznacik007
19. aug 2009

dobre ranko..
pridavam sa k rannym nehodam.. u nas skoncila na zemi zle zavreta mineralka... danko ju vylial.. a aj sa v nej vyvalal...

dneska to vyzera na pekny den... tak budeme vonku..
tie utierky kupujem huggies a mam aj tesco.. take bledomodre.. a tie sa celkom daju..
plienky huggies.. a kupila som aj v Lidli take.. tie davam cez den.. a este aj nejake pampersy.. mam.. takze kombinujem..

najjulinka
autor
19. aug 2009

ešte stále nemáme právoplatnosť 😀 😀 😀 Ked a to takto bude naťahovať, tak nové mimčo berem v októbri 😉

cairka
19. aug 2009

baby, v inej téme som našla tento link: (čítajte len v prípade, že máte pevné nervy a dobrý žalúdok) http://fasulis.blog.idnes.cz/c/97246/Oci-ktere-...

hľadala som viac info o tom, tak je to rómske dievčatko a stalo sa to v čechách, takže žiadna "bláznivá" amerika 🤐

yukki
19. aug 2009

😢

lenuska74
19. aug 2009

Cairka na www.blesk.cz o tom písali som to min. týž. čítala ☹

katarinkamt
19. aug 2009

precitala som si to a je to STRASNE...............fakt je ten, ze rasova neznasanlivost aj u nas kvitne kazdym dnom.....kto to zastavi?

mata2
19. aug 2009

otrasne 😲 ☹

najjulinka
autor
19. aug 2009

Tak ja so si spravila kávičku... divé šelmy všetky spia.. .manžel išiel za babkou do nemocnice a potom k lekárovi svojmu.... tak je ticho..

najjulinka
autor
19. aug 2009

u nas stale doma klud............... akože dlho nepotrvá, lebo aj tie poondiate okna robia na chodbe... mali pauzu alebo čo okolo obeda, ale už počujem rámusy....

maznacik007
19. aug 2009

no hrozny pripad to s tym dievcatkom...

my sme sa zatial s nejakymi neg. reakciami nestretli.. hoci ludia dost pozeraju do kocika.. v meste je dost turistov.. najma cechov.. a najma ti..

predsa len vidia rodinku.. blondave dievca a otec.. hnedovlasa mama.. a maly tmavusik v kociku 😀 ale isto nie sme taka reakcia ako julinka.. 😀 co sa tyka rodiny priatelov znamych.. tak maly je proste zlatusik.. maznacik.. akurat po chlapoch vykrikuje tata.. ked mu robia sasky.. 😀 😀 😀

mata2
19. aug 2009

aj milko minule zabodoval 😀
sedela som s nimi na lavicke na namesti,aj nejake maminy a kopec deti,a zrazu tesne popri nas prechadzal Miro 😲 .este som ho ani poriadne nevidela,ale citit ho bolo statocne 😝 .to je taka postavicka nasej dediny - asi 70r stary mladenec,rom cernejsi nez cernoch,spinavy,z vlasov uz ma len take dredy,a jedno oblecenie uz nosi asi 30r...vsetky deti mu odskakovali z cesty,len milko sa postavil pred neho a zacal sa smiat jak hrkalka - tak sa nesmeje ani ked ho steklim 😀 .miro mu volaco zamrmlal ,naco milko povedal papa tata 😅 ,a rozlucili sa 😀

maznacik007
19. aug 2009

mata2 ... 😀 😀 😀
aj nas najlepsie viem povedat papa tata daj a obcas aj mama sa mu podari.. ale to len obcas.. no vidis tie nase deti len ockov nahanaju
😀 😀

cairka
19. aug 2009

mata 😀 😀 😀 😀 😀

ja varím kukuricu a asi už je stará 🙄 som zvedavá, či bude jedlá...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre