Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
7. sep 2009

tak aj ja idem do hajan.. dobru noc...

magimary
7. sep 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúúú 😉

zicon
7. sep 2009

Od tak dobru a som spat - prave mamem vyjazd, kurnik to nikto nema lepsi napad ako podpalit budu o polnoci

zicon
8. sep 2009

Nastastie horela malo a chalani boli o hodinu spat.

najjulinka
autor
8. sep 2009

Dobre ranko. Tak my sme velkáčom davali dnes až o siedmej Sunar... Domča ešte hajala v tej dobe.. tá má mliečko až teraz.

martina_maxian
8. sep 2009

dobré ránko prajem... 🙂
ahoj Julka

mixka
8. sep 2009

ahojte bre ranko vsetkym 🙂

martina_maxian
8. sep 2009

ahoj mixka, ešte máme 3 stretnutia z psychou a máme po príprave.. 🙂

mixka
8. sep 2009

martinka, to je supeeeer 😵 drzim palce, nech to mate ukoncene cim skor a potom sup sup na vychod pre dvojcata 😵

martina_maxian
8. sep 2009

no dúfam, že Julka nebude proti, ale veľmi rada, by som jej ich vzala... 😀

cairka
8. sep 2009

dobré ránko 🙂
zasa sa tu kšeftuje? 😅 😀 😀

martina_maxian
8. sep 2009

ahoj cairka, nie nekšeftuje sa tu... 🙂

dioliana1
8. sep 2009

Dobré ránko, bebe mi poslala MMS, aj zo zvukom... 😉

cairka
8. sep 2009

dio 😵 a ako sa majú? už sa deti udomácnili?

mati, to bol vtip 😉

martina_maxian
8. sep 2009

cairka, ja viem,,, v pohode..
😉

laculik
8. sep 2009

martina, a mozno nova M. bude volna?!? juli, inak ako je to s jej "papiermi"?
A este som sa chcela spytat, ze ako je to s vami a s tym ze si o vasich detoch myslite ze su naj? Vela krat to tu odznelo, a citim sa trochu blbo, lebo ja si to nemyslim. Poznam aj poslusnejsie deti, aj dokonca krajsie, chudsie, tucnejsie, milsie, chytrejsie asi nie (ale to je u malej extrem), a proste hocico ine. Kazde dieta je v niecom ine a vynika. Cize jasne, ze v jednej vlastnosti vidim ze je inde ako rovesnici ale keby nemala take IQ, tak vlastne ani neviem v com je naj. Aha, este v jude vzdy musi vsetkym ukazovat, cize je sikovna. Ale urcite su aj sikovnejsie. A maly nevynika (zatial) v nicom extremne. Uz som sa raz davno nad tym zamyslala, ked som citala nejaky clanok ze mama by mala svoje deti vidiet ako naj, tak zaslepene. Ja to tak nemam. Asi by som mala ist na vysetrenie 😅 .
Ako to mate vy?

cairka
8. sep 2009

no veve je najrýchlejšia, najtrucovitejšia, najhlučnejšia 😀 😀 😀 ale v porovnaní s okolím je aj najkrajšia 😝 a najmúdrejšia 😅 a veľmi motoricky zručná 😵 (tiež medzi kamošmi sa prikláňam k naj 😝 😀 😀 😀 )

cairka
8. sep 2009

zbláznil sa mi kôň 😨

maznacik007
8. sep 2009

jaaj laculik.. tak moja je najkrajsia /lebo som este nazivo nevidela Cairkinu V./ najmudrejsia / lebo som nestretla tvoju/ najsikovnejsia s najvacsou fantaziou.. / lebo som este nevidela Lucku od Julky/ najroztomilejsia /lebo som nazivo nevidela mixkine dvojky... 😀 😀 😀 😵

ale maly je rozhodne najslnieckovitejsie babo na svete.. kocky.. ci verite ci nie.. jemu staci ze sa na neho niekto pozrie a on sa smeje... 😵

laculik
8. sep 2009

jasne, ye viem vymenovat zopar veci, ale nechapem, ked niekto povie ze moje dieta je najkrajsie, najlepsie a najmudrejsie. proste naj. Chapem, ze mama miluje svoje deti nadovsetko a za nic na svete by nevymenila (len obcas 😀 ). Ale napriklad mama nevidi realisticky, ze napriklad tamto dievcatko je sikovnejsie v tom, poslusnejsie, pokojnejsie, ma krajsie vlasky, alebo krajsie ocka, alebo hoc co. Ja som asi ale moc kriticka, kedze mam vytvarne vzdelanie a anatomiu sme veelmi drilovali 😀 😀 😀 .

mixka
8. sep 2009

moje su najdemolatorky, najjedosky, najneposusnice a najsestricky a naj moje srdiecka 😵

cairka
8. sep 2009

laculík, tiež nechápem taký pohľad na dieťa 😉 na mojom dieťati by bolo čo opravovať 😝 ale to už by nebola ona 😒

laculik
8. sep 2009

ok, tak potom nie som uplne mimo. Lebo ako tu sledujem toho kona, som sa zamyslala nad navstevou odbornika 😀 .

maznacik007
8. sep 2009

laculik tak to ani ja nechapem... ako ja som tiez dost kriticka.. /neviem cim to je ako necchem si veci idealizovat... jasne ze malej poviem ze je moj milacik najkrajsi a tak..
ale ze by som niekde ako toto riesila.. medzi dospelymi tak to nie...

a nemam rada take to.. moj uz chodi moj ma uz 10 zubov a take predbiehanie.. mne to bolo vzdy blbe... ci je to moje dieta popredu ci pozadu..

inak ja mam asi najurazlivejsie dieta jej nesmieme povedat ze NIna len Ninka.. 😝

cairka
8. sep 2009

no ja ako čítam koňa, tak by som skôr odporučila návštevu odborníka iným 😎

najjulinka
autor
8. sep 2009

no najposlušnejšie tu ie je žiadne... ale napriek tomu su naše deti naj 😀 napr. moje už len preto, že sú NAJjulinkine 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale to naj maju každé dakde inde... u dvojičiek je to jdnoznačne "najurevanejšie" a to k tomu dvojmo 🙄 🙄 🙄

martina_maxian
8. sep 2009

Julka, ak dovolíš, tak ja ťa od nich odbremením... 😀 😀 😀

dioliana1
8. sep 2009

cairka: neviem, bola to len odpoveď na pozdrav k Natkiným narodkám

magimary
8. sep 2009

mne sa tu nezdá (myslím v našej téme), že by sme nejako vychvaľovali naše deti ako naj... 😕
akurát , keď sa vyskytne niečo výnimočné, tak sa pochválime... 😅 (napr., že náš Zajko už stojí v postieľke!!! 😵 ), ale ja napr. som voči svojim deťom veľmi kritická (až sa za to na seba niekedy hnevám 😔 ), hoci to tak možno tu z koníka nevyznie... 😒
ale dnes nadránom sa mi sníval taký hrozný sen ( 😢 😔 ☹ ), že som si práve naopak uvbedomila, že by som sa mala krotiť...(vo svojej kritičnosti) a spokojne si vyznať a priznať, že mám tie najúžasnejšie deti PRE MŇA!!! 😔
snívalo sa mi, že mi zomrelo Tobiko... ☹
bol to veľmi smutný, a neskutočne živý sen... 😔 neskutočne...(aj som sa zobudila uplakaná ☹ )...až som po zobudení ďakovala bohu, že to bol ozaj len sen... (a už sa mi raz taký isý sníval... 😢 )...
tak ma premkol taký pocit...nepríjemný, ale zároveň vďačný za to, že deti (VŠETKY) mám a že to možno v bežnom živote ani dostatočne neoceňujem... 😔
asi som dosť nezrozumiteľná, ale...

no, teraz ideme na tú ortopédiu (o hodinu skôr 🙄 )...

magimary
8. sep 2009

sorry bohu=Bohu... (pre mňa veľmi významná chyba-preklep)... 😉
ale už naozaj padám-e... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre