Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
21. sep 2009

Tak Mirke som oblepila leokoplastom tak ako Kikovi prsty.. .cmula si ukazovak a palec... 😒 tak sdom zvedava.. .či si to nedá dole..... a jak to bude..... ale ona uplne k sebe da ukazovak a palec pri cmulani.... tak nech to nema vykryvené....

lenkove
21. sep 2009

vsetkym dobre ranko

no Juli, ty to mas akcne, a ta husenica 🙂 Inak, Miruska je aka, dobrucka? Vyzera byt take slniecko na fotke 🙂 Lucinke skore uzdravenie, nech je cim skor doma. V telke ste boli zlate, Lucinka aka velkacka 😵

myslim na Yukkie...

a na ostatnych chorusikov, Cairka, Mixka 😔

najjulinka
autor
21. sep 2009

myslime na yukki.. .Mirka bola dobrá ukažkova prvé 4 dni... to inak aj Kiko bol vzorné dieťa par dni.. každý inak sa prejavuje so stresom zo zmeny... teraz už je to také štandardné dieťa.. nereve ako dvojičky, ale dvojičky su extrem.... takže Mirka štandard... plač ma podobný Dominikinemu... vyzerá pohodovo.. pokial ju človek nevidi zaspavať... palec a ukazovak do pusy a kýve sa z boku na bok a druhú ruku tak pred sebou.. .to vyzerá tak "domovácky"... inak sa dá....

mayap
21. sep 2009

ahojte
všetkým chorúšikom prajem skoré uzdravenie...

maťko sa v škole mordoval s lastovičkami (písmenko L) a tie chúdence vyzerali ta, ako by dostali 220 W... 😝 😝 😝

paťko mi už 2 týždne kríva na pravú nožičku. stále ukazuje na miesto od kolienka až po stehenný kĺb. boli sme už aj u ortopéda a ten len zahlásil, že to má dozvuky po prekonanej viróze a dal mu brufen sirup. a máme príšť v stredu na kontrolu. brufen malý papá a kríva veselo ďalej. takže muž sa nasrdil a vybavil druhého ortopéda a tam v stredu ideme. máme troška hysáčika kvôli tej našej svalovej dystrofii...

najjulinka
autor
21. sep 2009

tak Marek v podstate cle doobeda prereval... S Marketkou sa začina dať pekne pracovať.. Dnes sa naučila "prosim prosim" na prvý šup... pochopila... Začína byť velká... 😉 😵 Keby Mrek neprereval celé dni, tak tiež by z tých dní čosi mal... ale takto sa s nim neda.... 😒 😒 😒 Snad to nebude trva večnosť....
Marketka sa snaží rozpravať, aj ked jej to nejde, tak akže sa snaž zopakovať čo poviem a tak... nepodoba s to sice vobec,a le to je v pohode.. vie dačo povedať a to je podstatné.. .Marek ešte nič... Marketka vie, že km sa davaju špinavé flaše od mlieka (do drezu), vie kde sa umyvaju ruky a kde sa nasledne utieaju... dnes ked sme odchádzali z izby, chcela zavrieť dvere, lebo sa to tak robí.. no už krasne aj sama obkukava a aj cielene čo ju učim, tak obkukáva.... ale Marek NIČ......

najjulinka
autor
21. sep 2009

mne deti spia všetky.. ticho tu je uuuplne.... 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
21. sep 2009

ide domovvvvvv!!!!!!!!!! mam ju tu už dneska.. .už tešim.....

maznacik007
21. sep 2009

gratulujem... super..t ak ju dobre vybozkavaj aj za nas...

a co yukki?

lenkove
21. sep 2009

Juli
tazke to ma Marecek..a ty s nimi... inak, oni nemaju sancu ist do rodiny? 😕 ci sa moc pytam?

Lucinkaaaaa, supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 😵 😵 tesim s vami...

Mayap,
mozno maly len rastie... drzim palce, daj potom vediet 🙂 inak, ja ked som videla kamoskinho syna zosit, tak si viem presne predstavit tie lastovicky po elektrickych sokoch 😀 to su chalani, jednoducho 😉 nauci sa, casom 🙂

zicon
21. sep 2009

Supeer

najjulinka
autor
21. sep 2009

V rýchlosti... Je to cysta... pravdepodobne sa vstreba... S tým, že že aj operovali také... Zatial že operovali len 2x také.. Jedno bez problemov, druhé sa poškodil mimický nerv nejaký.... Nechali si aj zadne dvierka a povdali, že na rakovinu to nevyzerá.. ale nevylučili to... ale v podstate podla toho ako to manžel vravel, tak tá rakovina proste fakt len , že nechali si tam tu možnosť.. .vzhladom na to, že akékolvek čudo ked je, tak to može byť aj to........
No ale, že je to chronicke a tak čosi.. .pride domkov a povie mi všetko.... ja Lucinku olubim. ..stráášne.....

najjulinka
autor
21. sep 2009

lenkove dvojičky maju všetky šance... ale už je na šťasti, či si dakto ich vezme... a kedy 😉

laculik
21. sep 2009

juli, tak to nie je uplna malickost, ta lucka 😖 . dufam, ze to bude ok.
a ked chces poslem ti dlahu pre malu na tie prsty 😀 , na ktorej ruke to ma? leukoplasty sa nauci davat dole 😨 .

laculik
21. sep 2009

a rakovinu na ultrazvuku vidia 😉, resp ak maju male podozrenie, nastava rychlo operacia atd.

najjulinka
autor
21. sep 2009

ja tiež tej rakovine neverim..... keby som verila, tak som tu zronená.......
joj tá dlaha na Mirkine malilnkaté prsty nebude laculik.. Mirka je drobuliatko....

najjulinka
autor
21. sep 2009

no ale už Karol ma prichystane behačky s Marekom na zajtra.. .ani som mu nevravela... ale ezdá sa mi Marečkov pipik... 😅

laculik
21. sep 2009

ta dlaha je na suche zipsy, prisposobiva... inak asi ti ju poslem tak ci tak, ved vy viac vyuzijete. posli mi do ip adresu (uz si nepamatam 🙂))))

cairka
21. sep 2009

jéj, s ateším, že ide lucka domkov 😵 a držím palce, nech sa cysta rýchlo vstrebá 😉

laculík, a kiko už úplne prestal si cmúľať pršteky?

laculik
21. sep 2009

cairka, nosil ju mesiac, ani to mozno nie. Prve dve noci sa sice hneval, ale zvykol a po mesiaci ho to ani len nenapadlo. Sme ho chvalili, chvalili, chvalili, a preslo ho to. teraz si neda ani omylom prst do ust 🙂.
Ked zaspava, tak tiez sa tak kyve zo strany na stranu (vacsinou). Minule to ale videla znama, a ze jej mala to robi tiez a nie je z DD.

adrianamickova
21. sep 2009

aj ja teším,to prežívame akoby bolo naše v nemocnici, 🙂 🙂 nech su deti zdravé 😵 😵
aj yukki prajem veľa zdravia,dobré vysledky a šup šup domov ku Kike 🙂

cairka
21. sep 2009

laculik, tak to je super, že tak rýchlo to zabralo 🙂

najjulinka
autor
21. sep 2009

laculik on len hlavu si tak zo strany na stranu kýve... to je v pohode.... to je také "jemne" kývkanie.. .v poho....
Mirka sa kýve tak celým telom.. .a ruky pred seba (resp. jednuruku, druhú v puse) a tak... akože vyzerá to uplne inak... úúúplne....

zicon
21. sep 2009

Nas kes spy tak si cmule palcek a co uz, kazdy mozeme mat nejaky zlozvyk, aspon viem ze je unaveny

najjulinka
autor
21. sep 2009

a k cmulaniu.. ja som maa spolužiaka, ktorý cmulal v osmej tiede.. alenormalne hocikedy hocikde.. proste sme to všetci vedeli... on proste cmulal palec....

cairka
21. sep 2009

jedna kamoška má manžela, čo vraj večer ľahne do postele a prvé čo urobí je, že strčí palec do pusy 😅 😀 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

Akurát auto štartujú a idu.... 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

Už bočia na hlavnej ceste.... 😀 😵 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
21. sep 2009

idu hore výťahom... 😵

lenkove
21. sep 2009

Tak vitame Lucinku 😵 😵 tiez dufam, ze to len nieco neskodne bude... to som este nepocula, ze cysta, drobcek..

Juli, ja som s dvojkami myslela, ci maju papiere ok 😕

aj moj brat si cmulal palec do siedmej triedy a ma krive skarede zuby.. 🙄 treba s tym daco robit kym sa da, jednoznacne 😕 Juli, drzime palce Mirke.
Kiko je frajer, jasne ze necmula, on je velky a mudry 😵 😵

maznacik007
21. sep 2009

nas danko sa pokyvkava a hmka si.. ked ide spinkat... v postielke myslim..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre