Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
21. sep 2009

tak yukki sa úspešne prebrala po narkóze 😉 písala už teda asi o štvrtej, ale ja som sa sem až teraz dostala 😅

martina_maxian
21. sep 2009

cairka, to je super, tak ju pozdravuj, nech je rýchlo doma... 🙂

martina_maxian
21. sep 2009

baby, keby som už mala po príprave, tak verte, že už sme v Košiciach na návšteve a už si ich pomaly aj domov beriem... ale neviem to akosi urýchliť... čo ma dosť hnevá...

mixka
21. sep 2009

no super, hlavne je, ze to yukki dobre dopadlo a snad bude doma cim skor 🙂

laculik
21. sep 2009

zicon, cirkular "xxl" je lepsi ako nas sused s cirkularom "s", bo tam sa mu drevo zasekne a to pazvuuuuuuuuk. ble.

najjulinka
autor
21. sep 2009

fuu laculik... tie zvuky pozám... naš ocko cirkuloval vždy ked sme kceli haji... no budiček... skorojak z tej reklamy džusovej 😀 😀 😀 😀 😀 ale akože nebol hnusný, žeby o siedmmej začal. .to len my (ja) tak dlho v posteli ráno lubim byť....

najjulinka
autor
21. sep 2009

inak prečo aj v poistovni štesti aj v Panelaku u v domovoch Lucinky..... ??????

martina_maxian
21. sep 2009

Juli, asi veľmi obľúbené meno.. 🙂

najjulinka
autor
21. sep 2009

http://spravy.pravda.sk/notebooky-dostanu-aj-pr... - fiiiha.... tak už sa tešíme... 😝 som zvedava.... 😀 😀 😀 zvolebnieva sa....

zicon
21. sep 2009

A susedia s cirkularom na zabitie, sice ma na to narok ale v sobotu cele dopoludnie od rana u svokry do cca 14 sused pilil drevo na zimu, lebo mu ho doviezli a my sme mali grilovacku uz sme z toho boli na infarkt. CCa o 14 strasny zvuk, zaseklo mu kotuc, strasne nadavanie, zrazu nejaky sramot, sused si pristavil repbrik, kukol cez plot a ci nemame karbosku, aby to mohol opravit a pokracovat. Aj sme mali ale sme zatajili. No nezabili by ste ho??

zicon
21. sep 2009

Inac zajtra vecer my dorazi rodinka

najjulinka
autor
21. sep 2009

koniec prazdnin zicon...

zicon
21. sep 2009

No prazdniny jak pprazdniny, ked niekto necha list uloh dlhsi ako psy jazik

mixka
21. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

zicon lepšie ako ked ti dakto nechá 4 deti doma 😀 😀 😀 😉

najjulinka
autor
21. sep 2009

inak tí o si mailujeme, tka mate nejaké foto v schránke 😉 😀

zicon
21. sep 2009

inak tí o si mailujeme, tka mate nejaké foto v schránke

Nerozumiem

najjulinka
autor
21. sep 2009

joj preklepy.. .nám blbne aj klavesnica a aj moje preklepy k tomu......

to neva zicon.. .nemusiš rozumieť.. tým čo mail došiel pochopia... 😀 😀 😀

Inak neviem či Lucinku dostaneme z nšej ostele... už tak suverejne spi v našej,že cipana....

zicon
21. sep 2009

Nechaj ju tam, chuda si zasluzi

zicon
21. sep 2009

Inac ten kocik, kde ste splasili??

Pockaj buduci rok ked budu aj utekat aj revat a kazdy svojim smerom

najjulinka
autor
21. sep 2009

no diky.. .a kedy začne zas spavať vo svojej.. akože do kedy ju mam nechať???????

jeden kočík je od Olomouca a druhý od Malciek... ked si dobre pamatam...

zicon
21. sep 2009

Inac k tym 4 deckam doma, mas predsa na pomoc aj Babku, alebo nie?
Ja by som tiez moju mamu alebo svokru zniesol ako pomocnika max pol dna a uz by som penil.

najjulinka
autor
21. sep 2009

babku?? ktoru??? akože moja mama v nedelu ked mala tu akciu "kreslim rodinu na asfalt" , tak sme sa stretli a pokočikovala, kým som nakupila v Bille a potom povedala, že ma odprevadi domov... a pomohla mi s detmi hore a doma ich začala vyzliekať a prebalovať... akože sa mama nenudí.... a po tom čo ich vykradli, tak ocko nechce o prazdnom dome ani počuť navyše....
a svokra okrem toho, že bola zasadne proti domovackym detom, tiež pracuje a ešte ma doma babku po výmene bedroveho klbu...

najjulinka
autor
21. sep 2009

a už vidim ktorá babka by fungovlaa jak hodinky... žeby mi 9,30 stal pred blokom na kočikovanie... a o 11,45 deti doniesla a potom aj poobede by mohla.... tiež tak nejak ako hodinky - prísny vojenský režim u nas...

zicon
21. sep 2009

a ty mas na to ja rozpis dna??

zicon
21. sep 2009

A ten kocik ste kde splasili, a nehovor my tvojim lakonickim stylom v obchode, lebo toto nieje bezna vec, ktoru kupim na kazdom rohu ako take chicco

najjulinka
autor
21. sep 2009

a babi mi doniesla aj gulaš včera, ked už sme sa stretli....

najjulinka
autor
21. sep 2009

zicon citas??? vsak som ti odpisala.. .od ruky oba... snad nekces adresy ludi.. lebo netušim...

mixka
21. sep 2009

juli, kraaaasne detusiky 😵 inak si nejdem ani predstavovat, co to musi byt za fusku tlacit taky tank 😅

najjulinka
autor
21. sep 2009

no tank.. .kríže človek citiked to tlačí. .ale viac kríže citiť ked tlačím tandemáč Marco... takže da sa....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre