Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
25. sep 2009

Dvojičky zaspali doobeda v kočíku.. ale kto poobede je moc čulý je Lucinka......... Tu skáče po nás.... Bola snaha ju dať spať, ale dajak sa nepodarilo... Mirka zaspala a Lucka pri nej postielku o stenu trepala a Mirka nič......

ralanka
25. sep 2009

juli ale aspon vieš že je zdravá 😉 🙂

najjulinka
autor
25. sep 2009

no zdrava je až až.. .však ju bez teplot prijali do nemocnice už...... to tam bolo asi o držku.... zavretý v jednej izbe... fuuuu.. .no......... proste mala horučku jeden den, druhý teplotu a potom už nič... a prijali ju do nemocnice...................

najjulinka
autor
25. sep 2009

takže to že je zdravá viacmenej to sme videli.... len lekári to až tak nevideli............. lebo oni s nou v tej izbe nemuseli vydržať.....

ralanka
25. sep 2009

ale aspon môžeš byť už kľudná že je doma 😉

najjulinka
autor
25. sep 2009

To ano... 😀

maznacik007
25. sep 2009

jaaj to som vam chcela napisat.. uz druhu noc spime pravidelne od 4 rano.. v nasej posteli styria.. najprv D. zacne pistat.. a dam ho medzi nas.. a o chvilu sa doplizi ninka...
takze to mame vesele.. preto pisem take blbosti ze dobre rano.. na obed 😀

dioliana1
25. sep 2009

cawinko 😀

lenkove
25. sep 2009

dioliana
ahoj 🙂 🙂

zicon
25. sep 2009

Ahojky, tak som online a zo skoly doma

najjulinka
autor
25. sep 2009

Tak ja som venčila Mirku a Lucku a spolu sme aj boli nakupiť... no Lucka pri pokladni rev, jek keby som ju za živa rezala...... Mucha okolo nej lietala..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ženská..... katastrofa.....

najjulinka
autor
25. sep 2009

No a ešte samozrejme som vzala detom bugnku a 2 bábiky na ihrisko.. .a nakupila som všeličo a aokrem ineho aj 6 dvojlitrových malioviek.... prišla som domkov.. .resp . do brány... a výťah bol pokazený.... 😖 😖 😖 😠 Som mužovi volala, nech po mna doe príde.. nech strčí dvojkydo postielok... a nech príde... chudák dvojičky vreskot, jak keby ich dakto rezal.......

lenuska74
25. sep 2009

Juli a čo domča tu nejak nikdy nespomínaš ☹

najjulinka
autor
25. sep 2009

omča... No domča je šikovná.. .moc... stoji, ked sa drží, ale občas sa aj pustí už.. .ale to zabalansuje sekundu a jena zadku... 😵 😵 😵

lenuska74
25. sep 2009

ale je vidno že už je taká velkáčka jak si sedí v kočíku jak veľká a má pekné očiská 😵 to už nieje také to bábo

najjulinka
autor
25. sep 2009

no už nemame žiadne male babatenko..... máme doma jasličky.....

mayap
25. sep 2009

caute...
my sme v stredu absolvovali s Paťkom ortoped. vyšetrenie. dr. nás poslal na RTG, tam nič nezistili... 🙄 , ďalej sme absolvovali krčné, zubné aby sa vylúčila infekcia. obe vyšetrenia dopadli dobre. včera sme boli na odbere u našej pediatričky a v pondelok by mali byť výsledky. v utorok sa máme hlásiť u ortopéda.
najlepšie je, že ten predchádzajúci pri vyšetrení nič nezistil, resp. zistil, že malý nekríva ale iba tak opatrne našlapuje na nožičku... 😝 😝 😝 . tento nový zislil, že pri vyšetrení malý bolestivo reagoval, krívanie je výrazné!!!
dostali sme ATB, sirup od bolesti a masť. teoreticky nám hrozí idiopatická juventilná artritída... 🙄 🙄 🙄
... a krívame ďalej... 😔

lenkove
25. sep 2009

Mayap
takze zo "zdravych" ste nemocni.. hla, co spravi vymena lekara 😒 kurnik sopa, niekomu by som najradsej pozastavila prax 😠 😠 😠 😠 😠
drzte sa... hlavne ze to nie je a NEBUDE ta SD co ste sa bali 😔 😔
A inak, lastovicky v zosite su krajsie? Uz iba 180 voltov ich trasie, hm? 😀

mayap
25. sep 2009

lenkove, 😀
nerob si srandu z našich lastovičiek... 😠 , tie už netrasie nič. teraz kreslíme slzičky (písmenko A). a to pre zmenu vyzerá ako by ho písal vo vani plnej vody, do ktorej práve spadol sušič na vlasy... 😝 😝 😝

a k Paťkovi... najväčšia sranda je, že u toho prvého lekára kríval viac... 🙄 🙄 🙄 . a tá SD nad nami visí bohužiaľ stále. museli by sme mať viac krát po sebe dobré vysledky v krvi...

lenkove
25. sep 2009

Mayap
chudak pismeno a 😀 ma veru tazky osud 😀

esteze ste sli k inemu ortopedovi ☹ to su hnusaci, nemam slov naozaj, takto trapit dietatko ☹ to o SD som netusila, ja ze je to zazehnane... myslim na vas...

cairka
25. sep 2009

mayi, držte sa , verím, že ani jedna diagnóza sa nepotvrdí...

yukkiiiiiiiiiiiiiiii, si tuuuuuuuu???? 😒

lenkove
25. sep 2009

Mayap,
inak co si spominam aj Smejka mali podobne dg s Matuskom... 😔 tiez ze nakoniec nieco reumatologicke.. ale neviem presne, nespominam.. zlatici mali, nech su cim skor fit ... 😔 fakt sa drzte.

mayap
25. sep 2009

lenkove
ďakujeme...

v konečnom dôsledku aj tento povedal, že to môže byť ako následok prekonanej virózy, no ale sa snaží aspoň pre istotu vylúčiť všetko ostatné. a veľmi sa mi páčila jeho veta, že deti neklamú, čo sa týka bolesti. lebo. keď mu vyšetroval bedrový kĺb, tak malého ručička okamžite vystrelila po jeho ruke a snažil sa ju odtiahnuť z nožičky... rovnako reagoval aj u toho predchádzajúceho dr., no ten len skonštatoval, že malý je šteklivý... 🙄 🙄 🙄

mayap
25. sep 2009

cairka,
aj my dúfame, že to bude nakoniec len z prechladnutia....

lenkove
25. sep 2009

Mayap
ta viroza znie najpravdepodobnejsie... naozaj dobre, ze robi vysetrenia nie ako ten pred nim, ze steklivy 😠 😠

martina_maxian
25. sep 2009

ahojte, je tu niekto?? baby kde ste, ako sa máte???

najjulinka
autor
25. sep 2009

Dnes mi zas volali z Modreho Neba.......... No som zvedavá........

A ja dumam čo detom na Vianoce... a či vobec dumať nad týmito deťmi...... Al tak aspon s Lucinkou možme ratať na Vianoce.... S Dominikou asi tiež..... S Mirkou asi tiež.. no netuším ako ma ona papiere, že kedy tak može ist.... Dvojky uvidime,a e snad už budu dakde na furt........ Inak Marketka za posledný týžden rutálne postupila... Aj reve menej.. a aj je uplne taká už v pohode... manžel povedal, že už e to vyšší level.... Tak ešte arečka znormalizovať.... fuuu.. to bude.....

najjulinka
autor
25. sep 2009

martina dobre sa mame... dumame nad Vianocami poniektorí.....

Inak som sa Lucinky pýtala čo by kcela pod stromček... a jednoznačne z nej vypadlo, že "šaty"..... pomoooooooc.. .čo ja s takou ženskou budem robiť..... mámila som z nej že aké... tak okrem "zelene" (to je oblubena farba asi, všetko je pre nu zelene - iný názov farby si ešte nepamata 😀 😀 😀 ) som z nej vymamila, že farebne, kvietkovane.... 😀 😀 😀
Uvažujem že podokupujem kočík-golfáče pre bábiky... uvidime podla zloženia deti, že kolko ich bude treba.... 😀 😀 😀

zicon
25. sep 2009

babos je tu 🙂)

cairka
25. sep 2009

ja som tu...kukáme talentshow s veve

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre