Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
7. okt 2009

Tak som si kupila nový čas a tiež je tam len jedna fotka... povodne malo byť viac...

mata2
7. okt 2009

v dnesnom novom case??ja som ta tam nenasla 😅 ...ktora strana je to??

najjulinka
autor
7. okt 2009

str.8
Inak muž čítal to s Lucinkou.. otáčal strany.. my sme tam boli.. potom na inej strane Vilo Rozboril... A vraví to sa dobre číta s Lucinkou - samé známe tváre, čo ich Lucinka pozná 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. okt 2009

No inak dnes Lucinka na ihrisku vykrikovala okrem ineho aj "Do p***!" ... Začína sa sranda... Kamaratime sa totiž so školkármi a oni sa naučia všeličo... Tak Lucka možno túto výučbu stihne pred školkou... A budu nas mať rodičia deti v školke velmi radi, ked bude šíriť osvetu.... 😅 No šikovná je ke kce.. možem ja za to? 😀

martina_maxian
7. okt 2009

Juli, no ani ja som to tam vobec nenašla.. len tu na nete.. 😉

mayap
7. okt 2009

juli,
môj malý našťastie vykrikuje len do pi...tvora a do pazdere. ale keď začína to prvé, tak ma vždy len tak strasie, že čo z neho vypadne. a aj ľudia keď ho počujú čakajú čo bude ďalej... a potom sa začnú rehotať... 😀

mata2
7. okt 2009

to mas aky novy cas....? 😲
ja to na 8str nemam 🙄

zicon
7. okt 2009

Moj zase ko... to sa nucil do robosou, a jemu sa to strasne lubilo.

martina_maxian
7. okt 2009

mata2, ani ja to nemám,... žeby včerajší?? 😀 😀

rita55
7. okt 2009

caute,ja mam dnesne aj vcerajsie a nie je to tam 😒 😒 😒 to je divne.Cairka ako sa mate ☹

zicon
7. okt 2009

Ozaj a tu brozurku ste niekto uz precitali, ja ano a je super

mata2
7. okt 2009

asi,martina 😀

dvojky uz spia 😲

najjulinka
autor
7. okt 2009

No ja v dnešnom Novom čase to mám... 😀

mixka
7. okt 2009

novy cas na zapade nie je identicky s casom na vychode 😉

najjulinka
autor
7. okt 2009

mixka fiiiha ty si aka mudra... ja pomaly ani neviem čo je Nový čas a ty takto... 😀

mixka
7. okt 2009

juli, kamos nam robi v ba v novom case, preto to viem 😀 inak noviny nekupujeme, citame vsetko na nete 😀

martina_maxian
7. okt 2009

mixka, to akože vážne??? 😀 😀 😀

mixka
7. okt 2009

smrtelne vazne 🙂

zicon
7. okt 2009

Martina maxia vzdy rozmyslam odkial poznam tvoju tvar niesi herecka??

martina_maxian
7. okt 2009

zicon, ty poznáš moju tvár?? no ja netuším odkial, herečka nie som... 😀

cairka
7. okt 2009

rita, no zábaly pomohli asi viac ako lieky, ale tak či tak pred spaním mala veve 39,1. ale furt lepšie, ako 41...a začla kašľať a chrčí, že až, takže zajtra nás mudra neminie.

ja som brožúrky čítala kúsok, potom vstala veve a to sa už nedalo, neskôr dočítam, vyzerá to fajn.

a aj veve už spí 😵

janivonbenji
7. okt 2009

ahojte,
všetkých pozdravujem, prišla na skok vás prečítať, lebo mi to veeeeľmi chýba...ale z tých posledných dvoch strán, čo som stihla :

cairka,
držte a pokojnú noc prajem...každé ráno, keď idem s kubkom do škôlky, tak na vás myslím, že ako sa darí...a vidím, že zas musí ísť škôlka bokom, tak snáď bude malá rýchlo zdravá !!!!

...keď deťom z úst "vypadne" kadejaké slovo, tak sa to berie, že ešte sú malí, že nevedia, čo hovoria, ale mojej kolegyni sa minulý týždeň stalo, že keď sa do telefónu lúčila s klientom ( veľmi dôležitým !), tak mu v tej rýchlosti namiesto dopo povedala DOPI...!!! my, čo sme to počuli, tak od rehotu pod stolom, kolegyňa od hanby tiež a klient volal šéfovi, že čo mu povedala...no comment...

...a idem pozrieť o tom vrátenom chlapcovi, čo ste písali, to ma zaujíma...

cairka
7. okt 2009

jani, dakujeme 🙂 ináč škôlku zvláda dobre, bez slzičky, teda včera cez deň že plakala, ale to už možno bola predzvesť choroby 😒

magimary
7. okt 2009

ajojte, sme po schôdzi v dd, bolo fajn, mexx vás pozdravuje (stále ma pokazené počítače)...

nechápem to s tým chlapcom... nikdy nepochopím 😢 😔 ☹
mám chuť ho utekať zachrániť...
taký citlivý chlapec... ☹

magimary
7. okt 2009

cairka, vaša horúčka nič moc (poznáme 😝 )-streidaj Nurofen s Paralenom po dvoch hodinách (to je jediné, čo zrazí naše 41-tky) v najťažších chvíľach...
a na zimnicu je najlepšie ľudské teplo... tozn.ľahnúť si čo najtesnejšie k nahému telu dieťaťa svojim nahým telom, (dospelý si môžu lahnut na seba) ľudské teplo pôsobí okamžite a hneď 😉

cairka
7. okt 2009

magi, presne to zabralo, teda to ľudské teplo 😵 a lieky tiež striedame, pred spaním dostala brufen, keby aspoň do polnoci vydržala...

magimary
7. okt 2009

tak super! 🙂

najjulinka
autor
7. okt 2009

a zicon vy ku kubkovi hladajte mladsieho brášku alebo segru.. po staršom nepkukuj 😉

zicon
7. okt 2009

Vsak sa pytam na vek od zaciatku aj kubko je skvolkar, ale to bol zachvat takeho sydromu spasitela, lebo teraz neprichadza do uvahy brasko ani sestricka, proste mozno o rok dva, ked rozbehneme dva obrovske projekty, ktore nas zabezpecia financne.

najjulinka
autor
7. okt 2009

ja som teraz si spomenula, že má 4.. proste som nebola v stave dumať... aj ked je to lahké.. .naši prví dvaja maju 2, kolegnyine prvé maju 3 a on je o rok od nich starší... takže 4... hlavne že som bola na jeho 4.narodkách 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre