Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
8. okt 2009

ďakujem cairka, no naplánované ani nemám, len akosi my srdce piší po tých dvojkách, a neviem to nikaj utíšiť,, tak sme sa rozhodli, že ak to bude čo len trochu možné, tak si ich vezmeme... 🙂))
tak uvidíme, či to všetko vyjde tak, ako by sme chceli... ale pevne verím a dúfam, že áno... 🙂

magimary
8. okt 2009

jáj, mati!!! 😵
veď to už btak vyzerá, že sú na 40% vaše!!! 😵 😵 😵
PRAJEM tI TO!!!
ale priprav sa na zvykací boj, detičky už uažili veľa prechodov... 😔

najjulinka
autor
8. okt 2009

a tety na urade vedeli o nich?

martina_maxian
8. okt 2009

magi ďakujem, dúfam, že to dotiahneme do úspešného konca,,, ak keď budú naše, tak už snáď zváldneme všetko... 😉 😉 😉

martina_maxian
8. okt 2009

Juli, no volali do Ba, a tam vedeli... ja som vedela iba meno tvojho muža, že je ich profirodič... tak podľa toho to asi našli... 😕

najjulinka
autor
8. okt 2009

mertina k týmto detom pridám heslo "vydržať!" ... dnes sa marketka SAMA zahrala na ihrisku... našla si vedierko a lopatku a hrala sa.. takmer celý čas sama... ked sa hodí na zem, tak do minuty ju to už väčšinou prejde!!!

magimary
8. okt 2009

mati, tak ty máš teda odvahu, tato rovno to na nich vybaliť... 😅 (myslím na tety na úrade...) 😀
ale aspoň vieš presne, na čom si... so jednotka!!!
zvládneš, zvldáneš...vidno, že ked si niečo zaumienič, tak to dotiahneš dokonca... 😉 🙂

martina_maxian
8. okt 2009

Juli, to my snaď čoskoro povieš všetko osobne... 🙂 veľmi sa na ne tešíme...

martina_maxian
8. okt 2009

magi, psychologička nám povedala, že sme to mali povedať hneď,,, lebo že cítila nejaké napätie a netrpezlivosť... A ja som jej povedala, že sme sa tak viac menej ešte uisťovali, že či teda dvojičky, a že som nevedela, že jej to možem povedať,,, že či robím niečo nelegálne,, keď sme ešte nemali prípravu... No a ako boli na nete v tom článku, tak som jej to vytlačila, zvačšila foto a ukázala...

magimary
8. okt 2009

ako vravím...tak či tak-to chce odvahu a odhodlanie... 🙂 😉

maznacik007
8. okt 2009

martina gratulujem.... 😵

martina_maxian
8. okt 2009

maznacik ďakujem... 🙂

magimary
8. okt 2009

jej, ja mám pekné číslo!!! a neprešvihla som ho!!! práve som si to náhodne všimla!!! 😅 😎 😀

juli, ako sa cítiš s pocitom, že dvojky už možno s vami dlho nebudú? 😉

najjulinka
autor
8. okt 2009

mary ja len bojim čo ponuknu... kceli by sme bábo... v podstate sa to s dvojičkami dobre utrasa... a tak je to take divné, že asi čerstvo utrasené sa zažnu utriasať zas... ja mam fakt najväčšiu obavu z ponuky náhrady... 🤐 je fajn, žeby mohli ist skoro... Kiko išiel po roku a to je moc... 6 mesiacov je zlomová doba... teraz ju presiahla Domča...... takže dvojičky ešte ako tak v pohode... aj ked... no už obaja pusuju a mojaju.... už su takí lubiaci..... a... no neviem.... proste odchod.. ale kým mne oficialne nič nepovie, tka ničom u neverim... Kika tak kcel nejeden človek.... 😉 a inak aj dvojičky takto kcu nejední... 😉 😀 😀 😀

rita55
8. okt 2009

martina gratulujem 🙂 uz len par dni a mas drobce doma 🙂 🙂 🙂 super pocit vsak 😉

martina_maxian
8. okt 2009

ďakujem rita, dúfam, že to všetko dovedieme do uspešného konca... 😉

pupaviena
8. okt 2009

ahojte, chcela by som sa s vami o niecom poradit:
viem, ze nase deticky maju este surodenca, ako nazerate na kontaktovanie surodencov v inych rodinach?

najjulinka
autor
8. okt 2009

moja mama sa o kontakt gitinej sestry v adopcii pokušala, bohužial nevyšlo... potom poznam také, žesurodenci o sebe vedeli... potom poznám také, že sa poznali, ale nevedeli, že susurodenci, lebo jedna strana si to neželala....

mixka
8. okt 2009

ahojte 🙂

martinka, mam ooooooooooooooobrovsku radost, ked citam co pises 😵 😵 😵 😵 😵 velmi drzim palce, fakt je to na najlepsej ceste a deti budu o chvilku doma, je to uuuzasne 😵

cairka
8. okt 2009

podľa mňa, to za pokus stojí, ak vieš zohnať nejaký mail, abo čo na rodičov 🙂 prípadne, ak ich stretneš na internetovom chate 😀

pupaviena
8. okt 2009

ok, lebo tych nasich je viac...

najjulinka
autor
8. okt 2009

moja mama napisala list tej rodine, dala ofrankovanu oblku a poprosila urad, nech to pošlu... kedže oni nesmu dať adresu... takže tak... a či sa rodina medzitým prestahovala alebo proste odignorovala list, či sa stratil na urade netušime......

pupaviena
8. okt 2009

aha...

najjulinka
autor
8. okt 2009

dala som foto z denšneho večera ako sme skušali Ergo 😉

najjulinka
autor
8. okt 2009

dakto id ehrať vonku na harmnike či čo 😠 😠 😠

lenkove
8. okt 2009

ahojte
Matiiiiiiiiiii
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej! 🙂 a este ked uz mali ist do medzinarodky 😅 fakt v hodine dvanastej, jupi! 🙂 🙂

Cairka
fakt mi odlahlo s malou.. budte zdrave.. Aj Ritina Natalka...

Mayap,
no ma trafi z tych vasich lekarov 😒 😒 verim ti, ze to je na nervy... napadlo mi, ze nasej malej (to ako bratovej dcerke) povedali ze ma reflux a z toho kasel a choroby.. u maleho to nemoze nejako vzialene byt to? drzte sa... 🙂

najjulinka
autor
8. okt 2009

nejak to tu stichlo

tinika
8. okt 2009

ahojte je tu este niekto?

najjulinka
autor
8. okt 2009

No akurát odchádzam do hajan, ale ešte som tu... 😀 😀 😀 😀

pupaviena
8. okt 2009

ahojte, dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre