Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
10. okt 2009

zicon to akože poslu rodičov domov, že ohužial ozval sa slovak??? to take nebolo a ani nebude.... to by sa inak nasrdili takí zahraniční čoo ich to koopec penazi stoji...

zicon
10. okt 2009

Nie ale ak sa ponukne na adopciu zahranicnu a skorej prejavi zaujem Slovak tak ma prednost tot vsjo. Vidim ze Najjulinka rozohnena ako vzdicky ty niesi Baran??

najjulinka
autor
10. okt 2009

kto prvi prejavi zaujem, ten prví bere... je jedno v akom zozname si decko najde.. .či svojom, či v medzikrajovom, či v medzinarodnom, či na urade alebo v neziskovke... Stále plati a platilo kto prví najde, ten prvý berie.... to je jasne zicon...

najjulinka
autor
10. okt 2009

proste prednost ma prví.. .to je jasne.. nejde o to či je slovak či cudzinec...

adrianamickova
10. okt 2009

babka vzala Sonku 1x do veľkého kina, 🙂 počula som radosť aj v telefone a je tam tma ako v tuneli 🙂 🙂 🙂
to bude zažitok 😵 ,amalke odkazala že drobci nemožu,že ona už je veľká a neboí sa 🙂

tinika
10. okt 2009

adi 😀 podarena ta tvoja starsia a an čo isli?

yukki
10. okt 2009

Adi boli ste včera na klube nr? Ako bolo? A Soňke odkazujeme, že len kto sa v škôlke nebojí môže do veľkého kina! 😉

zicon
10. okt 2009

Juli a ty nechces byt novinarka, lebo tvoje vyjadrovanie je ostre ako britva. A ake si znamenie ja BARAN

tinika
10. okt 2009

som tu nevidela janulu uz tu nechodi? si ju pamatam odtial

adrianamickova
10. okt 2009

v maxe...pán včielka...čosi také sa mi zdá 🙂
tinika,vám sa ako darí?

adrianamickova
10. okt 2009

yukki...pisala som ti na skype 🙂 🙂
len sonka bola smutná,ziaden dobrovolník chlapec čo by sa mohol s nou jašiť ☹
a málo nás bolo

adrianamickova
10. okt 2009

a škoda,mali sme tortu,dezetr,tak sme pojedli samé 😉 😉

najjulinka
autor
10. okt 2009

ja tiež baran... no vieš zicon za to tvoje vyjadrovanie je jak.. no neviem... ale že prvý je prvý to je jasne. .tam nejde o žiadnu prednosť.. .prednosť by bola, ak by mal druhý, tretí a neviem ktorý prednosť pred prvým 😀

tinika
10. okt 2009

Adi to som videla, krasna rozpravočka, nam je fajn, uz byvame v novom, hoci este stale neni vsetko hotove, mm prave sklada kuchynsku linku a o janule nič nevieš?

zicon
10. okt 2009

Nuz ale ked sa niekto vyjadri ze ozvali sme sa v hodine dvanastej, lebo mali byt dane na medzinarodnu adopciu my z toho nejako vypliva ze ak by sa ozvali slovaci tak smola uz su na medzinar. ado.., tak preto sa tak vyjadrujem.

najjulinka
autor
10. okt 2009

no v hodine dvanastej, lebo deti asi zdrave a už su v medzinarodnom zozname, takže šance, že pojdu v najbližšej dobe su velke... a ja som martine tiež pisala, nech si švihá.. lebo tiež podla mna naše detimaju velku sancu.........

laculik
10. okt 2009

Martina k tej pani na socialke patrim aj aj. je super 😉
vcera bola malá s MM na vystave psov, isli tam radsej taxikom ako vlastnym autom, bo chaosy najvacsie su tam. ale pacilo sa, hlavne ze malu pomalovali na tvari, ale aj psickov si pochvalovali 🙂.
S tou skolkou este uvidim, ved je maly u nas len 7 mesiacov, a hlavne dam na moj vnutorny hlas. Mame cas, chvalabohu. To je pravda, ze prihlasku mozem zrusit vzdy.

najjulinka
autor
10. okt 2009

ja tiež kcem dať prihlašku a dokonca aj na Mirku... zrušiť sa da stale 😉 😀

najjulinka
autor
10. okt 2009

Inak od dnes pre Lucinku sfuknutý balon je šupka 😀 😀 😀 Sa mi to páči... Nenormálne sa bojí balonov.. .dnes som dovraždila zvyšok blonov z Modreho z neba a normalne išla skontrolovať do koša, ale ako ten koš s rešpektom otvárala 😀 😀 😀 😀 Strašne zlatá je...

eli77
10. okt 2009

Ahojte...tak ja som tu nebola hooooodne davno a mame novinku ...vyzera to tak ze sme si nasli nase babo🙂 je to prekrasne dievcatko ma 9mesiacov a vola sa Chanel 😀

najjulinka
autor
10. okt 2009

Chanel... no cipana.. .blahoželám. .to máte mrnave... super...

cairka
10. okt 2009

eli, gratulujéééééééém . Chanel č. 5 bude v pestu? to sa nedá zmeniť meno, čo 😒

cairka
10. okt 2009

a to tehu je pestu, či bio?

rita55
10. okt 2009

caute,ja som uz zaistila miesto v skolke ...no uvidime,pretoze co sa tyka deti toho sa nebojim,ale ak mi bude casto chora co si my nemozme dovolit tak potom ju necham domka,propadne si zozeniem nejaku pani aspon na 4hodinky.

eli77
10. okt 2009

Nie som tehu ale cakame nasu malu Chanel🙂...a budeme ju mat v pestunskej. Sranda je ze ked sme boli asi v polke priprave tak som sa MM pytala, ze ci mu nebude vadit ked sa nahodou to malinke bude volat Esmeralda...alebo nejak podobne....a on na to ze je mu je to jedno kludne sa moze volat aj mineralka 😀 😀 😀 tak a teraz sa bude volat Chanel 😀
No este sme si mohli vybrat jednu 2rocnu...tiez bola velmi zlatucka ale tato mala Chanel ma chytila za srdce...

cairka
10. okt 2009

mne ked sociálna povedala, že Vanesa, tak som tiež prevrátila očami a pár dní trávila , ale nejako ked už bola doma som to neriešila. a teraz si už neviem predstaviť, že by mala byť Katka, abo Zuzka, abo Chanel 😀 len sa ešte vždy pousmejem, ked niekto pochváli, aké pekné meno sme vybrali 😝

eli77
10. okt 2009

cairka ved Vaneska je uz take caste meno...ale Chanel...nuz take som veru este nepocula...co uz...mala bude asi znackova 😀

zicon
10. okt 2009

Kazde pokakane babo je vlastne Chanel 5

cairka
10. okt 2009

teraz už hej, ja som vtedy nepoznala žiadnu a mala som to meno v rovnakej kategórii ako Jessicu a hatatitlu 😅 . teraz zakričím vaneska a otočí sa na mňa polovica dievčat v okolí 🙄

eli77
10. okt 2009

zicon 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre