Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
28. okt 2009

Pupavienka
blahozelam 😵 😵 😵

martina_maxian
28. okt 2009

baby, kde ste všetky?? čo robíte?? 🙂 🙂

zicon
28. okt 2009

Pozeram myth busters na Discovery Channel

martina_maxian
28. okt 2009

no teda,,, ako julia odišla, tak tu niekto nie je.. 😀

cairka
28. okt 2009

my sme doma 🙂 veve sa už zdalo, že jej je lepšie, teplota sa jej držala celý deň kolo 38, takže nič hrozné, ale si začla sťažovať na ucho teraz podvečer. Dúfam, že len zaľahnuté z nádchy...že nebude mať zápal, to mala raz a dakujem, neprosím 🤐

mixka
28. okt 2009

martinka a preco prave mna, cim som si to zasluzila 😀 ???

zicon
28. okt 2009

Chvalabohu my sme len lahko pokasliavali a uz aj to preslo

zicon
28. okt 2009

A julia jak cestuje??

Dnes do Ba a kde budu spat??

martina_maxian
28. okt 2009

mixka, no lebo s tebou si už dlhšie píšem a ešte som nemala tú česť ťa spoznať.... A to som sa už stretla s maznáčikom, laculíkom, brulkou... a ešte jednou babou,,, ale neviem aký ma nick... vieš?? no a tie postielky chcem kúpiť od teba... 😀 😀 😀

martina_maxian
28. okt 2009

zicon ja neviem, netuším... 😨

martina_maxian
28. okt 2009

cairka, ucho strašne bolí, to je hrôza,,,, tak nech to veve z ďaleka obchádza... prajem jej skoré uzravenie,, nech ste obe fit... 🙂 🙂

zicon
28. okt 2009

Nuj ale niekto iny mozno vie.

mixka
28. okt 2009

martinka, ake postielky, drevene 😀 ???

martina_maxian
28. okt 2009

no ja neviem aké máš?? 😀 😀

mixka
28. okt 2009

martinka, ip 😉

julinkovci su uz v sali, o hodinu su v ba 🙂

martina_maxian
28. okt 2009

mixka ďakujem za IP, aj som ti hneď odpísala..
Ty si s juliou v kontakte?? 😉

zicon
28. okt 2009

A kde prespia vie niekto??

V Sali - a co tam robia??

mixka
28. okt 2009

ano mati, teraz mi volala 😀

mixka
28. okt 2009

zicon, markiza im plati hotel na tuto noc 😉 nevravim, ze su priamo v sali, ale pri sali 😀

eli77
28. okt 2009

Ahojte tak sme doma z NR...z IA...pocity mame fest zmiesane. Chanel je uzasna ale riaditelka nam povedala ze kym nemame vytycene pojednavanie tak ju nemozeme vidiet. Nie je to na hlavu? Za tieto tri dni sme si vzajomne na seba zvykli a teraz nemozeme byt spolu☹ Dokonca nam uz dopredu povedala, ze potom nam ju sem tam moze dat na vikend ale ked potom nahodou profimama povie ze mala je placliva ked ju vratime tk nam ju uz neda bo by to malej ublizilo!!!! 😠 Som chora z toho! Len sa modlim aby to nakoniec vsetko dobre dopadlo, iked mame dost velky predpoklad ze sa to bude natahovat bo biomatka je momentalne nezvestna 😠

zicon
28. okt 2009

Typycka Najjulinka vzdycha ako prezije cestu a predlzi si ju minimalne o hodku. Netusim jak sa ide s Kosic cez Salu.

martina_maxian
28. okt 2009

eli, takže ste ju dnes ani nevideli?? tak potom čo to bola za IA?? Tak to teda na hlavu je, a poriadne...
Držím palce, aby vám to všetko dobre dopadlo, aby ste mali malinkú čím skôr doma... 😉

zicon
28. okt 2009

eli77 tak to je fakt 😖 😖 naseho Jakuba nam dala riaditelka DD na zahaori na cele vianocne sviatky a potom na kazdy vikend do susu a pojednavanie bolo vyticene az zaciatkom Januara a mali sme ho od vianoc.

eli77
28. okt 2009

Martinka ale ano...boli sme snou od rana do vecera, ale uz teraz ked je po IA tak uz nam ju neukazu len ked nahodou bude profimama na dovolenke a mala bude v dd. Potom nam ju "mozno" daju az potom ked uz bude vytycene pojednavanie. Tak sa modlim aby to bolo co najskor...ked sme odchadzali od malej som sa normalne rozplakala tak mi prislo luto, ze uz snou teraz nebudeme...

martina_maxian
28. okt 2009

eli a nedá sa dohodnúť s profimamou na nejakých neoficiálnych stretnutiach?? a na hosťovský pobyt vám ju nedajú?? to je teda blbosť... Je mi jasné, že ti muselo byť veľmi smutno..

zicon
28. okt 2009

Neboj sa ked som vracal dieta tiez som si poplakal.

Aha pri Sali, tak to viem odbocka z R1 na Salu, tak je to OK.

yukki
28. okt 2009

Veď dakto poraďte...čo ste si dávali predbežko alebo čo...alebo nepozná niekto tú profimamu, či by sa s ňou nedalo dohodnúť?! ☹ Ja som mala Kiku od 20.12 a súd bol koncom februára....na hosťovskom. Ale keď to teda riaditeľka nenavrhla...že dieťa na hosťovský...tak možno to predbežko?

zicon
28. okt 2009

No neviem ked je riaditelka svina ako ju popisali tak sa asi profimama neodvazi.

martina_maxian
28. okt 2009

eli, skús sa spojiť s maznáčikom 007, ona chodí do NR často a myslím, že to tam pozná, ako to v tom DD chodí... Možno ti poradí konkrétne..

eli77
28. okt 2009

s maznacikom som uz pisala a prave preto sa ani velmi neodvazim ozvat v dd...bo sa presne toho bojim ze nam to budu stazovat...no stavy su tam vselijake.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre