Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
1. nov 2009

dobré ránko.
vaneska sa tešila na cintorín na svetielka, ale nič sa nekoná... 😔
ináč je u nás slniečkovo a mrzne, lebo je tráva biela, ale máme odlomený teplomer, tak neviem, koľko stupňov

najjulinka
autor
1. nov 2009

Tak reklamačka IKEA spisana a zaslu mi pásy.. .ešte že tak... aspon to... lebo predtým mi reklmačku len osobne kceli vybaviť ale to bolo iné, to praskal stolička hned za nova, teraz chýbal diel... tak aspon to... hned mi je o chlp lepsie 😀 😀 😀

magimary
1. nov 2009

juli, pro Tebe: 😅 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27329718&tab=0

a pekný dušičkový deň!

najjulinka
autor
1. nov 2009

Tu prvu farebnu kombinaciu nemusim - moja najneoblubenejsia... Cervena - modrá... To ako za sociku.. .si pamatam, že sme raz boli na zimnej dovči a rozdelili nas na lyžiach do skupin asi takto "Naprovo červení, nalavo modrí. Podla bundy , aka farba prevlada" 😀 😀 😀 Zvyšili sa dvaja - jeden mal modro-červenu tak pol na pol a druhý sivú 😝 😀 😀 😀 Ja proste modro-červenú nemusím...

zicon
1. nov 2009

Baby vsak to je idealne dusickove pocasie. Vsak

marketka1
1. nov 2009

ahojte 🙂 kuk do albumu.

najjulinka
autor
1. nov 2009

marketka my sa poznáme z Usmevackeho klubu, vsak?

martina_maxian
1. nov 2009

marketka krásne máš detičky.... veľmi... 😉 😉

cairka
1. nov 2009

marketka, krásni chlapci 😵

lenuska74
1. nov 2009

ahojte peknu nedeľu želám 🙂
Marketka pekné detičky máš 😵 😵 😵 a ked som teraz pozerala tak naša mala hovorí na najmenšieho jeje gumymacik 😀 to asi preto že je taký maličký ako ten macko 🙂
Juli tak to si teda mala dobrý výlet a tie reklamačky ani je veľmi nemusím neviem prečo to nemôžu dať hned z výroby a vraj to sa všetko kontroluje a prídeš domov a polovica veci chýba a v tom lepšom prípade to vymenia alebo doložia ale nam sa už aj stalo že nám povedali že to tam učite bolo a nechceli a ani nedali nam náhradu to bolo pri vonkajších lampášoch chýbali tam tam také ozdobné šruby 🙄

najjulinka
autor
1. nov 2009

lenuska ja ale verim, že aj zakaznik mohol vytiahnuť... kupovala som aj detom na ich pribor taký pohár na zavesnie s dierkami na odtečenie po umytí a všetky krabičky boli nejakk natrhnuté a pod., tak som kontrolovala či je tam všetko... takže to tak berem, že možno aj toto... našla som dieru na sačku kade by to prepchali... druhá stolička má všetko a nemá ani deravý sačok ani nič... pri hačikoch čo mi naši kupovali som tiež našla ako to dakto mohol vytiahnuť... proste verim tomu, že proste oni do regalu daju komplet... stane sa... keby som bola z BA, tak ma to až tak neštve (naštve, ale nie až tak), ale teraz som rada, že aj po nete viem vybaviť reklamačku... aspon dačo...

marketka1
1. nov 2009

snažila som sa dohodnúť s bocianom ha-ha 🙂

najjulinka poznáme sa 🙂

najjulinka
autor
1. nov 2009

Ja som detičky, resp. malé bábo hned spoznala.. .Toho som na 99,99999% videla ešte v decáku. Preto si pamätám aj z klubu... 😀

najjulinka
autor
1. nov 2009

Tak prebalila som Marečka a teraz si davam kávičku.. .Slniečko mi svieti na monitor, tak tu skoro nič nevidím... 😖

najjulinka
autor
1. nov 2009

No inak baby poviem vám jednu srandu, čo cestou domkov bola... Babi zvykne ked vidí nejakých cigánov okomentovať, že "sesternica, strýko, bratraniec..." - podla potreby... akože Luckina familia...
Noa takto išli cigáni cez cestu, dali sme im prednosť... babi povedala "bratranec" a na to Lucka zo zadu z auta vykrikla "Gažik" .. .ja som myslela, že sa zoštím... Možte 3x hádať ako sa Lucka volá priezviskom.. .No trafila... a pritom nikto ju tak nevolá, kedže ešte do školky nechodí, takže ona to nevie... ale len tak občas si vymyslí slovo a toto slovo vymyslela tak trefne, že sme sa pučili...

najjulinka
autor
1. nov 2009

Jáj a ešte čosi.. včera doobeda Mirka pol doobedia sa z gauča nepohla.. .som zírala... normalne na gauči dačo prekladala, posuvala a tak,a le nepohla sa z gauča.. .ona, čo ešte aj v študiu vraveli, že ona teda ma energie.. .sa v študiu nezastavila... v zakulisí chodby len tak tak, že som kočík prepchala a ona vkuse tam pobehovala... a my za nou... no nezastavila sa.....

lenkove
1. nov 2009

Marketka
zlati su mali 😵

yukki
1. nov 2009

Markétka, krásne deti. 😵

lenkove
1. nov 2009

Yukki
a Kika so psami je uzasna 😀 ucila ich citat? 😀 😵

yukki
1. nov 2009

Nie, Mišo hral výtvarného kritika. Dielo bolo silne abstraktné.
Obávam sa, že skôr sa naučí čítať pes ako Kika 😖 s jej schopnosťou sústredenia. 😝

marketka1
1. nov 2009

Tak a podarilo sa mi nájsť ešte foto black and white. 🙂

a každá mamička má pekné detičky 🙂 len nech sú všetky zdravé a šťastné. 😉

yukki
1. nov 2009

Markétka, fakt sú perfektní. To foto Benetton-black and white nemá chybu.

cairka
1. nov 2009

markétka, už vám chýba iba mikuláš a môžte ísť koledovať 😀 samozrejme súdim, len podľa výzoru 😉

lenkove
1. nov 2009

no, maly vyzera ako Anjelik 😵
kolko ma, Marketka, zabudla som.. Matko 3 roky a Kubko 2,5? 😕

marketka1
1. nov 2009

ale ten anjelik je požičaná 🙂 neter má 2 roky. a ten čertík je Martinko 3 roky ale neter len ako anjelik vyzerá ináč je to poriadne čertisko 😵

martina_maxian
1. nov 2009

ahojte, krásny večer prajem.... 🙂 ako sa máte baby a čo robíte??? 😉 😉 😉

lenkove
1. nov 2009

Ahojte
ja idem na cintoriiiin 😀

najjulinka
autor
1. nov 2009

my sme na cintorine už boli....

yukki
1. nov 2009

Tulenka kde si? Potrebujem odborné poradenstvo pri kúpe lyží (lyžiek?) pre mojo deťátkoooo 😨 😨 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre