Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
8. jún 2009

ten bycyklik mi este stale neprisiel.cica z kosic ze ho posielala v piatok expresnym kurierom slov.posty,dnes to malo byt tu,a zatial nic.postarka uz chodila,a ze nic take na poste nemaju 😲

najjulinka
autor
8. jún 2009

no cipana lenkove... malý musel byť veeelmi šikovný, ked na to doteraz nikto neprišiel........ ale je isté, že to od narodenia???????

inak maminy znami zas maju syna s mozgovou disfunkciou a tiež sa na to prišlo neskoro pomerne.. .dakedy na ZŠ.... a chalan aj výšku skončil.... 😉

wolfskinka
8. jún 2009

najjulinka .. tak to ten moj chodi iba v koseliach .... takze co den to jedna kosela ....

lenkove to ma mrzi ... drzim palce malemu a aj babke, aby to zvladli a boli coskor fit

najjulinka
autor
8. jún 2009

mata klud... este zaleži na tom kedy piatok posielala... o ktorej.. takže ak v utorok nedojde, tak potom sa zhánaj po tom....

magimary
8. jún 2009

no teda, leni?! 😨 a je to už definit.dg? a nie je to náhodou (nechcem staršiť, len sa pýtam 😕 ) z nejakého "procesu" v mozgu? dá sa oslepnúť aj behom dvoch dní... 😔 ...

mati, prihoď fotečky drobcov... 😉 (a mimoch.dosť zaostávaš! 😎ešte máš jura doma? 😕)

ja musím žehliť ako besná (môj manž.nosí len košele, ale nielen kvôli nim, ja žehlím aj detské vecičky-bodynka-nosia ich priamo na ele, dupky, tričká atak..), ale celkom rada, ale len občas (až keď mám dostatočnú kopu... 😅 , nech mám dôvod vyťahovať žehličku opodstatnený...aj dnes večer ma to čaká...ale čo je to pti troch deťoch?! brnkačka... 😉 , uložíme spať a mmôem pri Tv žehliť koľko chcem... 🙂

magimary
8. jún 2009

jáj, tie preklepy!
toľko je ich tam, že sa mi to ani nechce vykladovať... 🙄 😅
snáď to rozlúštite... 😀 😝

wolfskinka
8. jún 2009

magimary ja tiez zehlim pri telke, ja tam mam nejake nohavice, co z celej duse neznasam zehlit a postelne pradlo lebo som rpezliekala periny

lenkove
8. jún 2009

baby diky 😔
ja tiez neviem-neviem, ze by to mal od narodenia, kedze skulit napr. zacal az teraz niekedy.. je na Kramaroch, hadam ho komplexne vysetria a sa na to pride.. a my ze stitna zlaza, ci cukrovka.. lebo zacal byt aj velmi smadny, pribral, poti sa po celom telicku.. len aby to nebolo nic vazne.. drobcek maly 😕

a aj ja zehlim> najradsej obrusy, obliecky 🙂 a inak tricka, kosele, nohavice 🙂 😎

lienocka235
8. jún 2009

moj ked si dava koselu.. idu k zakaznikovi.. /k zelenym/ tak si koselu zehli sam... ja sa snazim pekne vesat a skladat..
rada zehlim detske veci.. to ano.. ale dospele.. brr. sanzim sa kupovat nekrcive...

wolfskinka
8. jún 2009

lienocka ... 😀

najjulinka
autor
8. jún 2009

my nemáme tv... to bude tým.. asi preto nežehlím 😀 😀 😀 No ja drobcom nežehlím... vsak nie su novorodenci 😀 😉

mata2
8. jún 2009

cau magi,hej juro je este doma 😨
fotky dam,ked bude viac casu 😵
juli najprv mi pisala ze postovne za bycyklik budu 3€,potom pisala ze to posle expresne nech to mame uz na druhy den doma,postovne sa vysplhalo na skoro 7€,a nakoniec na to budem cakat x dni 😒 .
tak skusim este pockat 🙄

najjulinka
autor
8. jún 2009

no snad sa dockas....... na porazenie.. .chápem....

mata2
8. jún 2009

inac macka je podarena,slnko jej vytahalo farbu z vlasov,tak ma akoby hnedy melir vo vlasoch 😀

wolfskinka
8. jún 2009

mata no to hej .. to je fakt na porazenie

lienocka235
8. jún 2009

mata to je na porazenie.. 🙄
ale hadam coskoro dorazi.. a za 7 eur to uz mohla poslat aj kurierom..

laculik
8. jún 2009

cafte, ani ja nezehlim! neviem ani ci mame zehlicku 😀 😀 😀 . Volakedy sme mali, ked bola mala novorodenec to som par tyzdnov jej veci zehlila, ale medzitym sme sa stahovali, tak zehlicku podla mna nemame... Muz tiez denne nosi kosele, ale dava ich do cistiarne kde ich aj vyzehlia...nastatsie 😵 a aj moje brava ak raz za cas za slusnu idem.

lenkove, tak dufam, ze bude maly ok. ze nic vaznejsie to nebude. esteze mame parove organy. nasa mala zasa nepocuje dobre na jedno usko. keby sa nerobil skrining u novorodencov, tak tiez to nezistime, kedze to ma od narodenia uplne si zvyknu deticky. len je treba vacsi pozor davat na to zdrave, nepodcenovat zapaly atd. Nezda sa mi, ze by si to vas maly nevsimol, keby to mal "zo dna na den", skor sa mi zda ze to ma od narodenia, preto nema problem s nicim. neviem si predstavit, ze by mala prestala vidiet na jedno oko a neokomentovala by to 😅 . Informuj ako sa ma, drzim palce!

wolfskinka
8. jún 2009

laculik tak ty to mas inac zariadene .... to musi ist aj do penazi nie ? alebo mate vlastnu cistiaren ?

laculik
8. jún 2009

nemame vlastnu! to by bolo vtipne! neviem kolko ho to stoji, kedze on si to riesi 😎

wolfskinka
8. jún 2009

no toho mojoho musim riesit ja vsetko ... je sikovny na milion veci co sa tyka pocitacov, elektriky a aj inych technickych veci a aj manualne zrucny ale v domacnosti a v kuchyni je nepouzitelny ... ani zemiaky na plech do truby si nevie upiect

najjulinka
autor
8. jún 2009

wolf my sme urobili tú chybu, že sme si chlapov vzali, vieš??? Laculikin je slobodný a tak to musí riešiť tak ako to slobodní riešia 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienocka235
8. jún 2009

no moj ozehli, okna umyje riad povysava.. a je aj zrucny.. vie robit elektriku rad masjtruje a tak.. ale co nevie.. to je varit.. /ako on pomoze co mu poviem../ ale sam neuvari.. akurat amlej da cornfalky a mlieko zohreje.. a caj
a este mu nedavam vesat pradlo to enrobi dobre.. ako teraz s malou schody umyvaly a pekne..
a este on pochadza z dediny.. ako do 18 /potom siel na VS na elektrinu a ostal v Ba aj na doktorat a tak/ ale dovtedy normalne sa staral o zahradu o hydinu.. takze vie aj take veci ..

ako nestazujem si

lenkove
8. jún 2009

aj moj to vsetko robi a este k tomu aj dobre vyzera, viete? 😀 😀 😀 😀 😀 ja som taka skromna, ked ste si nevsimli este 😀 😀 😀 😀

lienocka235
8. jún 2009

😀 ako ja myslim ze to co som vymenovala je v manzelstve /partenrstve standart.... 😎

alebo som rozmaznana??? moj otec k tomu vsetkemu este perfektne vari.. a vie sa postarat o deti.. kompletne aj prebali pokakane.. a tak.. v tomto ma moj muz znacne rezervy...

cairka
8. jún 2009

ahojte.
mata, aj veve má taký slnečný melír 😀

lenkove, myslím, že to má od narodenia a hlavne nech to nie je nič horšie...napríklad tá cukrovka... ja sama takmer nevidím na jedno oko, prišli mi na to až okolo 6 rokov, predtým raz naši boli so mnou na očnom, že často búram do vecí a povedali, že som len nesústredená 😝 potom sa na to prišlo tiež práve v súvislosti s cukrovkou, pretože vtedy už robili aj vyšetrenia na zorné pole a sietnicu. cukrovka sa nepotvrdila 😉 nie je to nič strašné, kto to o mne nevie, tak nemá šancu spoznať. problém do budúcna bude mať asi najväčší, že nebude môcť mať vodičák a nebude môcť skákať bunjee jumping 😀 . ak ťa bude niečo zaujímať ešte, kľudne napíš. držím palce

dnes sme boli na ortopédii, po takmer 3 hodinách som to vzdala, lebo veve už chcela spať... a urobila mi tam hambu na 100 rokov 😅 sedela medzi 2 dedkami a po chvíli prišla ku mne a na plnú hubu hovorí "tí ujovia smrdia, to preto, že sa neumývajú" 😅

lenkove
8. jún 2009

cairka
dakujem.. myslim,ze rodicia budu vdacni za takyto priklad zo zivota.. si zlata, fakt vdaka..
a Veve je hviezda 😀 ked sa ujovia neumyvaju, tak sa neumyvaju, konecne im to niekto povedal.. mne je kolkokrat zle vedla takych "ujov" co maju s prostatou problemy a trenky si nevymienaju 🙄

Lienocka
v pohode 😀 moj tata je zase uplne nesamostatny, takze ked moj muz za sebou zhasne v kupelni spievam mu glorie 😀 😀 ale Juli spravne pise, nemala som si ho brat! 😀!

wolfskinka
8. jún 2009

najjulinka ... no laculik to vyhrala .. zeby som sa rozviedla nech si to viac vazi ?????????????

lenkove tak to mas stastie ja ked toho mojho pustim do kuchyne tak hrozia poziarnici

janula_nz
8. jún 2009

ahojte. vidim, ze tu rozoberate chlapov 😀 ja na toho mojho nemozem povedat nic zle. okolo domacnosti vsetko ale uplne vsetko porobi. od upratovania, varenia, zehlenie..dokonca je maser, tak ma aj masiruje kedy chcem. a je okenar a elektrikar a k tomu zdravotnik. no vsetko v jednom. zas nemusel by vsetko vediet, potom mu je zena nanic 😝

magimary
8. jún 2009

môj drahý robí úúúúúúúúúúplne všetko, o ste tu písali (úplne! 😎 ) a ešte teda aj varí a pečie!!! 😵 😎
skrátka, som si vymodlila najmužíka... 😵 😎 😵
a nedala by som ho za nič na svete!
a, juli,nie je ani slobodný... 😀 😉

magimary
8. jún 2009

a tiež aj super vyzerá... (podľa mňa a pre mňa)... 😅

samozrejme, že všetko robím aj ja a spravodlivo si prácu delíme...každí z nás robí podľa toho, čo je práve treba...
ja ale tiež zastanem aj mužskú prácu (hore v podkroví na stavbe)-miešam omietky, "puztujem"=kožujem, nahadzujem stavebný materiál na fúrik atd... 😅 😎 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre