Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

wolfskinka
8. jún 2009

magimary .. no tak to ti zavidim .. niekedy by som aj ja potrebovala helfnut

najjulinka
autor
8. jún 2009

no teda... akých dokonalých chlapov tu máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak míme po obede... A asi bol fajnový, lebo manžel kcel duplu... a nebola... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
8. jún 2009

Juli, ze? 😀

aj ja by som si dala duplu, ale musim sa miernit, lebo obrastam tukom 😕

magimary
8. jún 2009

aj my sme po obede (včerajšom nedeľnom 😅 ) a už aj babka dorazila pre Tomáška-bude u nej spať (sa tešil, že ide na prádzniny... 😅) , do škôlkky ešte nmôže a ja idem zajtra skoro ráno so Zajkom do hepatalnej poradne na Kramáre, tak aby nemusela skoro ráno ísť pre Tomka sem, bude u nej spať... 😉 ...

najjulinka
autor
8. jún 2009

ja som včera nevarila, kedže sme boli na výlete opekať... Dnes som uvarila ryžu a čínu... ryže viac, nech aj na zajtra... a zajtra spravím asi stroganov.... mäso už manžel na kocky nakrájal, lebo to bol taký väčší balíček kuracich prs, tak ked som ho rozmrazila, tak nech už sa zje... takže dnes z neho čína, zajtra stroganov asi... 😀

wolfskinka
8. jún 2009

najjulinka musis viac varit

magi mary ked sledujem ten tvoj profil nie je ti luto ked ich vypiples z najhorsieho a zvyknes si na ne dat ich potom prec, mne by srdce puklo ...

najjulinka
autor
8. jún 2009

wolfskinka.. .netušíš čo je najhoršie.. .puberta... my sa ich vlastne včas zbavujeme... nemusíme riešiť školku, školu, pubertu... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienocka235
8. jún 2009

Juli no nekric nekric... sak ty bude s Lucinkou riesit pubertu a ze to je pekna kocica... no sak pockaj...
😀

najjulinka
autor
8. jún 2009

vsak ano... ale ostatných sa zbavujem.... 😀 vsak aj ona bola neplanovana.. .vsak každemu sa može pritrafiť.. .joooooj.... tu nepomože žiadna antikoncepcia ani ochrana ani abstinencia... 😅

magimary
8. jún 2009

juli, čo je to za jedlo ten "stroganov"? ešte som to nepočula 😕 😉

wolfi, je...
ale aj tak to má obrovský význam a preto ro robíme (a smútenie) vydržíme... 😉 😔 🙂

najjulinka
autor
8. jún 2009

No stroganovy sú rozne...

Ja robím tak, že na panvicu dam olej, potom hodim do toho maso nakrajane na rezance - kusky (najčastejšie kuracie prsia) a pomiešam s kremžskou horčicou (niekedy horčicu pridám na panvicu, dakedy maso v horčici vyválam pred tým)... ked už je to akože hotové, tak tam hodím majonezu alebo tatarku a vypnem.... Pomiešam a k ryži nakladám na tanier 😉 😀

magimary
8. jún 2009

jej, to vyzerá chutne a hlavne jednoducho! 😅 😀
tuším cez víkend...
ale bude to dobré aj s obyč.horčicou (kremžskú moc nemusíme... 😝 ) 😕
a máš lepšie skúsenosti (chuťové 😅 ) s tatarkou či majonezou? 😕 😉

magimary
8. jún 2009

inak, my sme robili čínu min. týždeň a tento týždeň (včera sme robili podobné, k ryži kuracie soté 😉 ) a bud. týždeň bude zase asi stroganov...
za chvíľu sa nám žačnú šikmieť oči... 😀

najjulinka
autor
8. jún 2009

Domči som navarila kuracie prsia, ryžu, mrkvu a pomixovala a Lucinka polku zjedla 😀 😀 😀 Ja Lucke zvlast nevyváram.. .Ona je taká vyberavá, takže vždy jej dam normalne z našho a z Domčinho (neosoleneho, neokoreneneho) a je na nej či nezje vobec alebo 2 lyžičky alebo sa proste naje.... 😀 😀 😀 A sa teším zakaždým ked niečo normálne takto zje a je mi fuk už či je to korenené jak pre nás alebo vobec.. .v priemere to ma také akurát.. .lebo raz jej chutí to a druhý raz zas to.... Ale aj teším, že pridu dvojky... Aspon dufam, že su papkači.. Lucke to hned lepsie pojde a hlavne budem moct im extra variť a viem, že to nepojde do koša.... traja budu na rovanko s papaním..... Pre jedneho variť je to na nič a hlavne ked ten jeden je Lucinka...

najjulinka
autor
8. jún 2009

obyčajnu som neskušala.. .obyčajnu davam, ked robim kuracie na horčici... v podstate to isté, ale miesto kremžskej plnotučná a nekydnem na to tatarku... Tiež uuuplne jednoduché...... A stiež sme to dávno nemali, tka možnomiesto stroganova bude to zajtra.. .uvidime... na horčici ale robim dakedy aj normalne platky masa, ale ja také rezance masa... 😉 Ako mám, ta tak roím. 😉

magimary
8. jún 2009

a už sa teda Kaa vyjadril?
ide do toho, či nie, šak stále neviem, či ich teda beriete (a odkedy) al. ako?! 😕 😅

najjulinka
autor
8. jún 2009

on do toho ide.. .ale nie je to len na nom. .zajtra ma pokecat s riaditelom.. a neviem ci je jediný záujemca.........

magimary
8. jún 2009

tak som zvedavá, ako zajtra dopadne... daj vedieť... 😉 dík za rýchle nápady na papku... 🙂

najjulinka
autor
8. jún 2009

ja nie som tip čo by vyvaral a hlavne ked pri detoch vyvárat nechcem, len ked hajaju a chcem si vtedy aj oddýhnuť, tak treba rýchlo... a hlavne nechytím surové maso do ruky.. .takže manželovi dam narezať čo mi treba a potom varim z toho. ..takže nehrozi, žeby som robila čosi kde musim to maso chytiť.... takže pekne vidličkou.... 😅 😀

najjulinka
autor
8. jún 2009

No cipana... baby 30.6. máme sud.. .prave dosšlo.. .co ted??????? naraz 3??? Dajak musime dohodnuť v domove...

lienocka235
8. jún 2009

NO Juli.. inak to im nejako dlho trvalo nez dali ten sud..

a teraz ti daju dalsie dietatko namiesto Lucinky do profi?

cairka
8. jún 2009

fúha juli, skočíte z dvoch detí naraz na 5? no budete sa mať čo obracať...

magimary
8. jún 2009

wow, juli... 😅 😨
možno to prišlo práve včas, aby ste sa správne rozhodli a vhodne ste si to nakombinovali... 😕 😉

najjulinka
autor
8. jún 2009

akože ja mam jasno... nech je ako je detikceme.. .a možno vdaka tomuto bude karol istí, že ho zamestnaju..... 😉 😀

wolfskinka
8. jún 2009

najjulinka .. no to bol dobreeeeeeeeeeee ale asi mas pravdu male deti male starosti, velke deti velke starosti 😀 😀 mas recht, najulinka naraz 3 ???????????????? no 5 deti je uz dost .... budes mat co robit 😀 😀

magi, najjulinka ... velmi vas obdivujem za to co robite ...

lenkove
8. jún 2009

Julinka
ja len dufam, ze si so svojim "novym kolegom" sadnete 😀

Cairka,
a ty a profi, ako to vyzera?

cairka
8. jún 2009

leni, no zatiaľ biedne 😒 ale už som aj izbu pripravila, nech je miesto, tak už musia či chcú, či nechcú 😝 😀

wolfskinka
8. jún 2009

cairka drzim palce ... ked musi tak musi

cairka
8. jún 2009

wolfskinka, dik 😉

lenkove
8. jún 2009

tak veru 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre