Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
5. dec 2009

tak u nás už ten bradatý dedko bol 😉 kedže si veve odmietla už 3 dni upratať hračky a celkovo sa správala ako protivná opica, tak jej najprv doniesol len zemiaky 😠 ale zvládla to statočne, bez plaču, hrdo zahryzla do zemiaku, najprv, že jej to chutí...ked asi pol zemiaku zjedla, tak to vrátila ku oknu ku čižmičke, že si má mikuláš zobrať späť 😅 a BEZ SLOVA išla upratovať 😨 tak ked mal cestu okolo mikuláš, tak jej asi po 2 hodinách aj balíček doniesol 😉

ralanka
5. dec 2009

prečo zemiaky čo viem tak sa dávalo uhlie nie? či už to vyšlo z módy? 😀 😀 😀 😀

cairka
5. dec 2009

ralanka, no skús uprostred sídliska uhlie nájsť 😀 😀

ralanka
5. dec 2009

cairka ked pojdeš do istého hypáča tak prezvoň či nie som náhodou v robote 😉

laculik
5. dec 2009

cairka, to je mile, ze kusla do zemiaku akoze nic 🙂 🙂 🙂 .
a ralanka, aj my si s MM davame malickost na Mikulasa, len som nechcela aby mala este aj nase cizmy cistila...

ralanka
5. dec 2009

tak kúp v lekárni aj to je uhlie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
5. dec 2009

jáj to by bolo týranie maloletých čo 😀 😀 😀 ešte by z toho mohlo byť zle 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
5. dec 2009

😀 😀 😀 aj brikety do krbu by sa dali použiť, ale to by sme museli ísť na chatu. 😒 a ani neviem kde som počula, že zemiaky.

počúvaj, nevieš koľko stoja tie gitary v istom hypáči? Lebo veve písala ježiškovi, že chce ČERVENÚ gitaru (neviem prečo červenú), musím niečo pokukať 😝

ralanka
5. dec 2009

no ak ti mám povedať pravdu som na to oddelení ale ani netuším mám toho dosť tak ani neviem ale v pondelok mám poobednú tak ti mrknem ak nezabudnem dúfam 😀 😀 😀

cairka
5. dec 2009

ralanka, a mimo mísu - koľko ľudí sa tam premelie? dá sa tam vôbec pohnúť?

eli77
5. dec 2009

ahojky...idem vas rychlo precitat 😀
muzicka mam domka tak mam menej casu na net...
Novinky od nas...
...Chanel zacala lozit ako maly partizan...je uuuuuzasna...Mia mala v skolke Mikulasa a ma podla mna traumu na cely zivot...ona sa tak neskutocne zlakla, ze bola cela fialova a vrieskala a plakala ako by videla najstrasnejsiu vec na svete...cela sa triasla takze sme museli bleskovo odist domov...este aj doma sa stale triasla...chuuuudatko moje krasne... 😢

cairka
5. dec 2009

ježiš, eli, to čo tam mali za strašidlá?

ralanka
5. dec 2009

ak ti mám pravdu povedať tak som to už vzdala že by som si po robote šla niečo kúpiť lebo sa furt ponáhľam domov a predierať sa cez tých ľudí čo už 2 hodiny krúžia po obchode a nevedia vlastne čo chcú na to už fakt nemám nervy 😒

cairka
5. dec 2009

tak to si odpustím 😝

ralanka
5. dec 2009

no a asi to tak bude celý mesiac ved idú vianoce alebo že by si prišla hned ráno a máš pokoj vtedy nie je veľa ludí potom je to už des 😠

cairka
5. dec 2009

ja radšej pôjdem v normálnom čase inde 😀

ralanka
5. dec 2009

ved to je na tebe ja ťa nenútim keby bolo menej ludí tak idem aj ja lebo máme fakt super ceny ale neznášam ked viem čo idem kúpiť a musím sa tlačiť cez ludí čo nevedia poriadne čo chcú a zbytočne zavadzajú a všetkých zdržujú 😠 😠 😠 😠 😠

cairka
5. dec 2009

jasné, ja tiež nie...ešte mi má volať tá naša, či sa robí dalej, alebo nie...tak možno ešte cez víkend tam budem. nebudeš aj ty?

ralanka
5. dec 2009

kedy cez víkend teraz? ja mám zajtrá volno konečne po tých 12tkach a 15tnástkach

cairka
5. dec 2009

nie, budúci 😉

ralanka
5. dec 2009

jaj idem kuk ako robím

ralanka
5. dec 2009

ja mám oba dni poobednú tak by bolo super ak by si mala aj ty by sme sa konečne stretli 😉

ralanka
5. dec 2009

ok končím idem sa venovať mužíkovi pá 😉

tulenka
5. dec 2009

My sme vyrábali také ozdôbky zo slaného cesta a baby to tak zaujalo, že skoro zadudli dať aj čižmičky pod okno

magimary
5. dec 2009

ahojte, ešte som vás nečítala, len teraz som sadla k PC

http://www.topky.sk/cl/10/623438/Otec-siamskych...
o chvíľu si vás prečítam 😉
aj keď tu už nie je asi ani nohy... 😅

lenkove
5. dec 2009

ahoj Mary
ja som zasla 🙂
ale idem sprsit a spat..
my sme si boli v obchode kupit mandarinky a nemali 😕 tak sme si kupili iba ananas, pozreli Ice Age 3 /vobec sa mi nepacilo 😝 / a ja pomedzito strikujem 😵 😵 mam taku peknu zelenu melirovanu vlnu a furt ked ju mam v rukach si myslim : "a ta by sa na Matinom Mareckovi tak super vynimala 😀 " myslim na nich, ako to dopadne a drzim palceky 😉
a vy co Mary? 🙂

najjulinka
autor
5. dec 2009

Lucinka mala Mikuláša u svokry dnes... že sa od neho otočila a len natiahla ruku k nemu po čokoladku... 😀 😀 😀 Taká zlatá bola ked sa vrátila... Kcela sa "rozprávať" a presne mi ukazala ako sa od Mikuláša otočila... Mikuláš sa jej proste nepáči, ale čokoládkami neohrdne, takže to rieši po svojom... Ešte v pondelok máme Mikulášov a snád v piatok posledneho Mikuláša už zvládneme, že može byť.. ale ak nie, tak prežijeme aj tak... Vsak hlavne, že čosi dá, nemusí sa páčiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
5. dec 2009

no, jasné,. že ani po dočítaní sem nikto nepribudol a tak ja po plnom megadni tiež asi zaľahnem...
len som ešte chcela:

markie, tabulečka prišla a veľmi dobrá! ďakujem! 🙂 🙂
ani my nemôžeme na tú Oravu (ale veeeeeľmi by sme chceli, preveľmi 😔 ), tatik má tie prostredné dva dni inventúru... 😔 😢 😖
a ani na trhy v piatok nemôžem ( 😖 ), lebo robím tu burzu u nás... 😒

no a v skratke, čo sme dnes zažili...dopúoludnia mi volá neznáme číslo...zdvíham telefon a to pani hlavná vychovávateľka z domova, že či nechceme ísť dnes o druhej na megacirkus do BA... 😲 😅 😨 (to bolo desať hodín doobeda a akurát sne sa vracali z nákupov a pôvodne sme mali v pláne makať v podkroví..., čo iné...)...
ale kto by odolal???teda myslím z deciek a tak sme napokon skončili v cirkuse, kde boli všetci najznámejší a najlepší (víťazovia ich kategórií) "cirkusanti" na svete... 😨 😵
a bolo to fakt špicové... teda pre mňa dosť adrenalín, lebo som sa bála pri tých ťažkých akrobaciách, aby sa nezabili... 🤐 😨 😅 (vtedy som sa radšej ani nepozerala 🤐 😉 )...
ale, predstavte si, že náš Zajko tam vydržal dve hodiny sedieť a sledovať program so zatajeným dychom, smiať sa a dokonca aj TLIESKAŤ (!!! on totiž dnes tlieskal prvýkrát v živote!!! ale robil to tak dokonale, akoby to robil už v perinke...taký bol zanietený tlieskač, celým telom sa povzbudzoval, aby mu to najlepšie tlieskalo a to bol preňho vo všeobecnosti najzábavnejší porgram)...bol famózny...ku koncu už patrične unavený, ale prežili sme...
aj decká boli unesené-najviac so zvierat...
zobrali sme aj neterky, takže sme išli traja dospelí so siedmimi deťmi...mali sme skrátka fajn mikuláša... 😵 a ani sme nečakali.. a aj teraz už čaká drobcov v okne nádielka... (lacik, si predstav, že naši chalani tiež stále riešia Ježiška a darčeky, ale nad Mikulášom sa ani nezamysleli a celý žhaví čistili topky a nenormálne-bez zapochybovania_ to prežívali... len chceli ísť skoro spať, aby sa s ním nestretli... 😅 😀 )...

okrem peknéhomikuláša sme stihli (pred ním a po ňom) aj dosť porobiť v podkroví... 😅 (a to sme tam boli všeho všudy asi 3 hodky)... 😉

ako vravím:megaplný deň... a zajtra zase oslava ocinových narodiek...myslím, že opäť bude fajn... 😉
Prajem všetkým krásnu nedeľu a veľa mikulášskej radosti! 😵

magimary
5. dec 2009

á, ale po dopísaní už pirbudol! 😅
tak ahojte! 🙂

yukki
6. dec 2009

Dobré ránko. Tak tá diskusia k tomu článku o siamských dvojčatách ☹ je ...riadne... silná. 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre