Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
10. dec 2009

Ja uz som ju dlho nevidela, teda v skole naposledy. Ale jej hodiny som fakt zrala, to by som mohla donemoty pocuvat. Mna vzdy viac bavili veci z praxe nez teoreticke hluposti... 😀
Vtedy sidlila na Mlynskej v Kosiciach. Ani som nevedela, ze robi nahradku, mozno vtedy este ani nerobila. Ale od nej sa ucit, to bola parada... 😵

mexx
10. dec 2009

Mne sa pacilo hlavne to, ako vedela rozpravat a delit sa o skusenosti (najma ma fascinoval ten jej pokoj, ja som taka hrr-brr, takze ma pritahoval ten protiklad)...a potom sa mi pacilo prave to, ze bola taka svojska, najma teda v tom obliekani - niekedy mala na sebe veci, ze keby ich ja vidim v obchode, zalomim rukami, ze to uz kto by si take daco kupil, alebo nedajboze dohromady nakombinoval a obliekol, ale na nej to malo teda fajnovy smrnc. 😎 😀 😉

marketka1
10. dec 2009

no mexx trafila si presne pani má asi okolo 50tky oblieka sa tak myslím k jej veku dosť mlado extravagantne ako každá žena sa cíti mlado ale viem si ju predstaviť aj tak jemnejšie takú elegantnú ale každý má svoj štýl obliekania a má dlhé skoro až čierne vlasy a má ambulanciu na mlynskej.je to skupinová terapia a budú sa riešiť problémy náhradných rodín bude sa snažiť prispôsobiť našim požiadavkám čo potrebujeme vedieť a hlavne sa máme naučiť rozložiť svoje zdroje a myslieť aj na seba a oddýchnuť si čo si neviem celkom predstaviť.Ale je veľmi ľudská priama vtipná a používa slovník mladých lúdi.čo ešte viem tak takéto skupiny robí aj pre iné odvetvia psychológie.

marketka1
10. dec 2009

Normálne ma tu znervózňuje mucha neviem odkiaľ priletela v decembri je tučná veľka dúfam že ma nechce zobrať do hniezda.Krúži a krúži ako dáky sup.mala by už davno dakde spať asi ju prebralo to slnko čo tú celí deň svieti.

marketka1
10. dec 2009

len nech ma ešte chvílu provokuje a bude z nej placka. 😠

marketka1
10. dec 2009

kde ste všetky ja si tu tak sama pekne píšem a vy nič nerozoberáte.
Tak otázka koľko platíte za hodinu u psychologičky keď si idete ku nej pre pomoc? ak vôbec idete niektoré.

marketka1
10. dec 2009

tak teda idem upratať keď sa tu nikto nehlási 😉 .

cairka
10. dec 2009

no konečne sa u nás spí... zas pôjde večer o desiatej a ráno budeme vydrichmávať do deviatej 😅

markétka, ja som bola len s malou a neplatili sme nič 😉

marketka1
10. dec 2009

naši tiež len pred chvíľou zaspali bola som sa na nich pozrieť majú také pekné červené líčka 🙂

ako že rada by som vedela koľko si tak zvyknú psychologičky pýtať ale nie keď ideš s výmenným lístkom čo prepláca zdrav.poisťovňa ale bez neho.
Ja skúsenosti bez lístka nemám.

cairka
10. dec 2009

marketka, tak to neviem 😅

dioliana1
10. dec 2009

u nás sa už budia 😉

mexx
10. dec 2009

Neviem, kolko zvyknu brat psychologovia, ale ked som chodila psychiatrovi (asi tak styri roky dozadu), tak bral dvesto korun za kazde druhe sedenie (50 minut). 🙂 Nemam potuchu, kolko beru ini, a ake ceny mozu byt teraz. V takej Amerike beru cca 150 dolarov na hodinu. 😀

martina_maxian
10. dec 2009

ahojte,,, no jednoducho vás už nestíham... 😀 😀 😀 My sa máme super, skvele... 🙂

mexx
10. dec 2009

Mati, to je super. 😵 No vidis, tak predsa si prestala stihat... 😀

dioliana1
10. dec 2009

😀 martina_maxian to je dobre, či nie, že nestíhaš....

brulka
10. dec 2009

mataaaa to je vyborne!!! 😵 😵 😵 deticky spinkaju? ako sa mate? co rodicia a co deti na babicku a deda? esteze mate dve detusky naraz aspon sa nehadate a lepsie si ich podelite ked si niekto chce popestovat 😉 moja svokra ta netrpezlivo caka na vnuca. zatial macka a stiska malu susedku ale uz sa velmi tesi na to nase 😀 😀 😀

martina_maxian
10. dec 2009

detičky vstali asi pred hodinkou.. 🙂 Naši sú z detí úplne hotoví... keď prídu z práce, tak mám úplný veget,, lebo mi ich ani nedajú,,, Stíham celkom v pohode,, 🙂 som veeeeľmi šťastná a spokojná.. 🙂

mexx
10. dec 2009

Jaaaj, Mati, to sa dobre stiha, ked ti ich niekto hned vezme. 😀 Pockaj doma. 😀 😉

brulka
10. dec 2009

mati tak to je parada 😉 aspon nemas hend od zaciatku vsetko na starosti iba ty. sa takto mozes v klude zabehnut 😉 a ako dlho este ostanete na liptove?

mexx
10. dec 2009

Mati, az teraz som si vsimla, ze uz mas aj udaje v pase zmenene. 😅 No ale krasne to vyzera. 😵 😉

mexx
10. dec 2009

A mne sa podarilo napisat krasny 20 000. prispevok. 😎 😀

mexx
10. dec 2009

No, tak nie, podarilo sa to Brulke. 😅 Ale pred chvilou mi to ukazovalo naopak. Ved to je fuk. Ja teraz pisem 20002, aj to je pekne. 😝

mexx
10. dec 2009

A zas mi to ukazuje inac. Pche. 😝 Ale dobre, koniec monologu o krasnych cislach. 😀 🤐

brulka
10. dec 2009

mexx a tie cisla su kde ??? 😕

najjulinka
autor
10. dec 2009

Ja som dnes došla zo školenia a u nás ticho.. Normálen decká dačo v tichosti riešili... no cipana.. normalne nikto k dveram ani nepribehol ked som došla... 😀 😀 😀

janivonbenji
10. dec 2009

lenkove,
tešíííím sa s tebou...to je super !!!! len , prosím ťa, ako to vydržíš do 4.1. ???!!! mňa sa to netýka a už teraz som veeľmi zvedavá 😀 😀 😀

martinka,
super, že vám to tak dobre ide s m+m ....užívaj si v pohode tieto krásne časy a ešte vianoce k tomu...no paráda.... 🙂

lenkove
10. dec 2009

aj tu je ticho 😉

macocha
10. dec 2009

Tu sa pozerá večerníček 🙂 a samozrejme MK, lebo mamka je vzrušená z toľkých super noviniek 😅 .
Mata, Lenkove, tesiiiiiim sa s vami

lenkove
10. dec 2009

Macocha mne to hovor ja som ako na klucik 🤐 🤐
a si zlata, ze sa tesis s nami 😵 😵
aj ja sa tesim s Matkovcami 😵 😵 😵

macocha
10. dec 2009

Leni veď ja si to ešte pamätám, keď mne volali, takže si to viem predstaviť. Dodnes sa čudujem, že som v noci zaspala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre