Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
12. dec 2009

ahojte! 😵
dorazili sme (sa) z podkrovia... 😅
ďalšia izba to už má na mále a čo chvíľa aj ona ukáže "svoj šat" 😅 😀

vidím, že zase riešite veci k veci... (autá, kočíky apod., ktoré "prišli k nám"... 😀 )...
mexx, keď si už taká rozbehnutá v žehlení, zbehni aj k nám, pripravila som ti aspoň 4 pračky... 😀
a ja si na ne (zatiaľ) netrúfam... 😀 , snáď ich do Vianoc zmáknem... 🙄 😀

leni, no s tou peňaženkou... 😲 ☹ , bŕŕŕ... 🙄 , to by som tak ľahko nerozchodila... jaj, už len predstava vybavovačiek tých dokladov ma desí...nieto ešte realita... 😝

dioliana1
12. dec 2009

no ja dnes žehlila horu 2,5 hod. 😝

yukki
12. dec 2009

markétka cairka najjulinka terno terno terno to je moja vestfalia jéééééééééééééééééééééééééj

najjulinka
autor
12. dec 2009

http://www.autobazar.eu/sk/vw-bus-t2-westfalia-... 😀 😀 😀 Ale vypinač na sporaku je už nový 😝 Celý veterán takto dokašlú... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
12. dec 2009

magi ja mám tiež 4 pračky a dva sušiaky ešte sa sušia 😝 😝 😝 ja to chcem stihnúť do stredy dúfam že sa zadarí. 😒

cairka
12. dec 2009

juli, však tento link som dávala už na predošlej strane 😉

marketka1
12. dec 2009

a mne sa zdalo že som to auto pred chvíľou dakde videla.

najjulinka
autor
12. dec 2009

sorry cairka... aj ten matrac stoji za zmienku - neprášila by som ho už, lebo by sa vyprášil asi celý 😀 😀 😀

yukki
12. dec 2009

To sú autá so srdcom. Tak také BY som chcela. Prečo to také prestali vyrábať, však to nemalo jednej chyby také autíčko. Normálne som dojatá 😢 😢 😝 😀

najjulinka
autor
12. dec 2009

no k takým patrí aj chrobačik... a pre man aj Skoda MB 1000 😵 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A plno takých pekných malých, aj väčších... 😵 😵 😵 Keby ich vyrábali dodnes, tak sa nam nepačia yukki 😉

cairka
12. dec 2009

no to auto už celé vyzerá, že radšej nič nechytať 😅

najjulinka
autor
12. dec 2009

Baby dnes som svoje želanie - sen vyslovila nahlas... Taká Duplová kuchynka... Uplne naj sen je taká čo bola v dvoch sadách z roku 1991 a prípadna nahrada je ešte staršia , ktorá bola len v jednej sade... No a teraz len tak naťukám na MMB , že lego duplo hladám... a prvé 3 inzeráty su moja kuchynka vysnívaná po kusoch predávana, ale komplet....... normálne mi preskakuje, či si (Lucinke 😅 ) nekupiť............ totižto obsahuje chladničku. .to je to výnimočné.... okrem tých troch sad nikde chladnička nebola a nie je.....

yukki
12. dec 2009

mne by sa páčilo, pri mojej výške sa pri šoférovaní desím hlavne toho motora že cezeň neuvidím pod kolesá....a tá vestfalia okrem iných sympatických vlastností tam ten motor nemá a ešte by som aj sedela vysokooooooooooa všetko videlááááááá....moja mama aj vo felícii má pod zadkom takú tú nadstavbu aby sedela vyššie a tak lepšie videla 😝 😀
a na takej starej oktavke čo sa štartovala kľukou sme nejednu akciu my prešli...zlaté auto...vpredu na kapote pridrôtovaná lebka z dobytka s chlpami a pierkami a už sme fičali....ródeá...festivaly...

magimary
12. dec 2009

ja som to nikdy nepovažovala za auto, ale za bus (tak možno minibus) 😅
yukki,neplač... za autom? 😨 😅
napíš si niekde inzerát, že dievčatá s veľkým srdcom hľadajú westfaliu so srdcom, značka s láskou opatríme, kto daruje? 😅 😀

markie..., ja neviem, ako to mám stihnúť? samozrejme okrem už vysušeného, mám maxiplné dva celé sušiaky mokrého (s úlovkami z burzy)... 🙄
ach...ja by som si k tomu tak rada sadla a zrelaxovala by som sa pri tom, ale keby som bola chvíľu sama... 😅

najjulinka
autor
12. dec 2009

ou baby ona predáva aj práčku Duplovú.. .sakra... to je tiež kúúúsok....

mexx
12. dec 2009

Mary, ja som to mala urcite viac ako styri pracky, lebo tie styri posledne mi viseli na susiaku a zehlila som najprv tie predtym. Ale vzdy zasnem, ako rychlo to ide, ked sa uz do toho pustim, ked je to tak na kope, vyzera to horsie. Takze teraz vsetko zmaknute, ale ako to poznam, uz zajtra sa nazbieraju dalsie veci a cez tyzden mame taku kopu znova. 🙄

Yukki, to auticko je uplne tutove. A nahodou som si myslela, ze je to ovela drahsie. Ja by som ti dopriala... 😉

magimary
12. dec 2009

juli,hod link,lebo stále netuším, o čom spievaš... 😅 😀
ja duplo vôbec nepoznám..., tak nech som aspoň trošku v obraze... 😀
mexx, jasné, že to ide rýchlo...ale ja by som chcela k tomu taký kľud, bez detí a len žehliť a žehliť...
ale nemôžem mať všetko, však? 😅 😉

matimaxi, krásne fotečky "naj, naj, naj detičiek"... 😵 😉 🙂
som rada, že Vám to tak ide... 😉

idem sa osprachovať a tatik idem sem k môjmu PC spracovať burzu, ale ešte prídem... 😅 snáď tu neikoho ešte zastihnem... 🙂

najjulinka
autor
12. dec 2009

mary http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=18315 😵 😵 😵 som namale si spraviť vianoce..... 😅 ja viem, že sa s tým nezahrám.. .ale .. .chladnička bola v jednom sete z roku 1986 a v dvoch z roku 1991 a práčka bola v jedinom sete z roku 1994... .sakra.... asi píšem babe a zjednavam aspon cenu.. aj to miminko kcem... 😵 al len miminko... také sa dnes už nekúpi.. .dnes je mimino škaredé 😒 ale kočík takej farby je aj v tom sete čo sa dnes predáva...

najjulinka
autor
12. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=121052 - tu je len duplo čo predáva...

najjulinka
autor
12. dec 2009

a ten krb je tiež len v tých troch sadach čo aj chladnička.. .sakra.. ta baba ma kusky...

janivonbenji
12. dec 2009

dobrý večer ...

julinka, no ty si iný "borec", že z takýchto maličkosti sa vieš tak vytešovať....to ja potrebujem zlato, brilianty, drahé kamene, aby sa mi srdce pohlo 😀 😀 😀 ...idú vianoce, napíš ježiškovi ( Ka), že by si akurát toto súrne potrebovala, že ty potom pouvažuješ nad tým novým pc... 😉

najjulinka
autor
12. dec 2009

janivonbenji... no kaa je pohotový.. hned povedal, že si to možem kupiť... a potom na pol kutika pošepky prehodil, že on už vie kde minuť 2000 ky Euráčov..... tak že on mi to dovoli, aby som ja jemu dovolila....

zlato nelubim....... a čéče nenosím odkedy mam det... a v Modrom z neba som dostala dalsie čéče na odloženie do skrine 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. dec 2009

fuuu už som babe napísala...
porazí ma jak sa dám hrať s tým detom (a Mirka alebo ktoresi dalsie to rozkope 😅 😠 😠 😠 😠 😠 😠 - z toho dovodu som na pochybách či to kupovať vooobec...)...

yukki
12. dec 2009

Mexx, vďaka za prianie autíčka! 😉
Mimochodom ja mám celú famíliu tých panákov z toho lega a Kika ich ešte nezlikvidovala...tak majú nejakú výdrž.

janivonbenji
12. dec 2009

jalunka, ja už mám toho tvojho muža prekuknutého.... 😀

ja čeče, také mini čeče a mne je jedno, že či zlato/striebro abo čo, dôležité, že sa mi páči ...a s drahým kameňom nemám nič 😒 , iba hodinky so swarovského kamienkami, ale to sa neráta....musím napísať ježiškovi 😉

najjulinka
autor
12. dec 2009

my aj obručky mame strieborne a ja nenosim... a zakazujem aj mužovinosiť.. kým robil v sklade, tak nech si dakde neurve prst a teraz sa mi nepáči, že jak chytá klučky, tak sa tam odieraju aj klučky a aj dvere v tých miestach od prsteňa 😖

janivonbenji
12. dec 2009

vidíš a to ja obrúčku nedám z prsta ani keď cesto miesim a aj mm nosí, dáva dole len keď "špinavé" roboty robí...a mne sa už nešúcha po kľučke, bo som za tie roky od svadby pribrala mimo iného aj na prstoch a mám ju už takú akurátnu... 😉

najjulinka
autor
12. dec 2009

tak moj tehulko je asi malo vypasený ešte... vyzerá jak tehulko sice, ale na obručku to nestačí zjavne 😀
678

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre