Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mexx
13. dec 2009

Mary, Zajko fakt vyzera jak vas vlastny, neda sa nic robit, ostat musi u vas... 😀 😉 A tie zuby ked vidim, jaaaaaaaj... 😀

yukki
13. dec 2009

Ahojte, u nás dnes krásne nasnežilo 🙂
Laculík všetko najlepšejše k meninám!
Mexx, Vilko je....svetový. Mne pripadá strašne drobný 😉 , ako taká zmenšenina "chlapca" 🙂 🙂 😉

najjulinka
autor
13. dec 2009

a mna tak napadá, že nemám oranžové spoločné foto.... hmmmmm... no nič.. .musím počkať na doplnenie stavu 😅

lenkove
13. dec 2009

dievcata, prosim vas,
kolko asi trva kym sa stanovi sud predosvojitelsky? podla zakona neviete nahodou? ale je to rychlo vsak? 😵
ja som hladala v zakonoch, kvoli tej "rodicovskej" manzela a ze musi podat ziadost presne 7 tyzdnov pred.. ked poda skor mozu mu dat vypoved 😅 no prinajhrosom poda "neskor" a zacne po "narodeni" 😕 a inak, tu je materska rok a s adoptivnymi detickami mozete ist na matersku do osmeho roku ich zivota. den sudu sa berie ako den narodenia.. to je super, nie? 😨

martina_maxian
13. dec 2009

Juli a už vieš kedy bude definitívne doplnenie stavu?? Máte nejaké prsnejšie info už?? 😉 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
13. dec 2009

mati ked tak počítam, tak asi 12.1. 😅

martina_maxian
13. dec 2009

a prídu obaja spolu?? 🙂

najjulinka
autor
13. dec 2009

no ano mati... aspon dufam, lebo naše drobátko ešte ani do domova neprijali... pravdu povediac ešte by som sa nenahnevala, keby do domova prišli neplanovane malilinkaté dvojičky 😵 😀

mexx
13. dec 2009

Juli, si nedas pokoj s malilinkatymi dvojickami? 😀 Mas pre ne kocik? 😀

Yukki, no on aj je taky maly...ale certisko velky. 😀

laculik
13. dec 2009

mexx, na zaciatku jan, mali rodit, cize o tri tyzdne skor, maly mal 3 kg. cize ok 😉 .
matimaxi, a zaruadenie? vsetko poriesi mm za tento tyzden? ci ako?
magi, T a T su ako jednovajecne dvojky, akurat ta vyska ich prezradza 😉 a zajacik usiacik je krasny!

najjulinka
autor
13. dec 2009

tak radsej dvojičky ako 2 solo kusy 😉

mexx
13. dec 2009

No neboj, Juli, sak ked budu vekovo blizko pri sebe, ty z nich urobis dvojky jedna radost. 😀 Ale tak beriem, dvojky maju svoje caro... 😵 Jaaaaaaaj...radsej o tom nehovorme, lebo okrem kocika, za ktory doma zozieram muza v poslednych dnoch, zacnem basnit este aj o dvojkach, a ozaj sa so mnou rozvedie. 😀

martina_maxian
13. dec 2009

laculík, sedačku sa spálňu sme už objednali, detskú v podstate máme,,, no a zvyšok asi potom postupne.. Kuchyňa tam je.,,, aj keď teda nie podľa mojich predstáv, ale chvílku vydržíme aj v takej,hlavne že je nová a čistá... 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
13. dec 2009

no mexx ono je to aj praktická zaležitosť mať ozajstne dvojky.. aj teraz muž ozaj berie dovču a možme aspon ako tak makať... a ja mam pocit, že o dvojky je väčší záujem ako o solo kusy 😉 a aj dvom sa lahsie odchádza dalej, lebo maju jeden druheho 😉

magimary
13. dec 2009

matimaxi, nič iné nepotrebujete!
máte všetko a krásne!!! a v takej rýchlsoti, ako vy všetko riešite! 😅 😵
vy musíte mať nejakú ooooooooooooobrovskú podporu zhora... 😉 ...

mexx
13. dec 2009

To je pravda, ja keby som v kozi toho dietata, tak tiez radsej pojdem s dvojcatom nez sama. 😅

Mati, a kde ste kupili domcek? Banka vam teda odsuhlasila hypo?

mexx
13. dec 2009

Ja padim, MM na mna zazera, ze zase som za compom, tak si idem uzit, ze sme konecne sami...a idem driemat k Superstar. 😀 Bru noc... 😔

magimary
13. dec 2009

ak, my už sme dole... 😉
najbližšie nás uvidíte s narodeninovou tortou (o tri dni 🙂 )...ale nie takou, akú má vilik..., ale takú, ako zvldánem upiecť aj ja... plienkovou... 😀

martina_maxian
13. dec 2009

magi,,, aj ja som tak povedala, že potom už všetko dozariaďujeme postupne... Ešte tento náš byt dáme niekomu do nájmu a bude pohoda...
A niekto z hoza na nás určite skvele dozerá,, že to zatial ide všetko tak fajn... no a ešte sú to naši rodičia, ktorí nám pomahajú.. 🙂 🙂 🙂

lenkove
13. dec 2009

Mati, krasny domcek 🙂 skoro rovnaky kupila moja sesterka ale obyvacku zmensili a spravili dole o izbicku viac 😵 parada 🙂

Baby, mne prave volal mm ze dosiel do Berlina a ze sa nam neda zamknut auto... dialkove nefunguje, cez kufor sa neda, asi sa tam niekto snazil dostat a zamok je pokazeny, rovnako ako na strane sofera ☹ iba dvere spolujazdca sa daju zamknut klucom, ale nezamkne sa cele auto ☹ . nechapeme ako je to mozne, nemali sme s tym nikdy problemy.. raz sme nechali auto v podzemnych na noc, tak sa tam asi niekto snazil dostat.. volal motoklub, sme clenmi, dufam, ze pomozu ☹ ☹

dioliana1
13. dec 2009

mati to su surové správy, dom aj deti 😀 😀 😀

dioliana1
13. dec 2009

mati to su surové správy, dom aj deti 😀 😀 😀, Pánbožko vás má velmi rád 😀 😀 😀 😀

marketka1
13. dec 2009

cairka nemáš náhodou dajaké informácie o dobrých rehabilitáciách v Martine pre ročné dieťa? diki

ináč fotečky detičiek veľmi pekné 🙂
Vilko je fakt také drobča koľko meria a váži?

cairka
13. dec 2009

markétka, myslíš tie pobyty? to chodia k dojčáku tuším, to si chvália dosť 😉

marketka1
13. dec 2009

nie pobyty nejakého dobrého rehab.lekára čo cvičí s drobcami keď potrebujú pomoc pri oneskorenom vývine.

magimary
13. dec 2009

markie a ty s kým potrebuješ cvičiť? 😕

cairka
13. dec 2009

jáj, to neviem, nás poslala neurologička cvičiť do jasieľ rehabilitačných. ináč sa cvičí len v tých jasliach a pri dojčáku, teda aspoň pred 3 rokmi sa len tam cvičilo 😒 ved sa treba lekára spýtať, ktorý posiela cvičiť

marketka1
13. dec 2009

magi naši sú v pohode až barz. mm bol na stretávke po 15 rokoch zo SŠ. jeho spolužiak sa odsťahoval do Martina (ja som z Ke)majú ročné dieťa a má problémy.

marketka1
13. dec 2009

cairka dik za info oni sú čerstvý prisťahovalci a asi tam u Vás nie sú až také možnosti výberu takýchto lekárov tu v Ke ich je dosť veľa tak sa asi na čas vrátia k babke tu do Ke trošku pocvičiť.

magimary
13. dec 2009

no, práve preto sa pýtam... 😉
takže ani nejde o vás...tak to potom hej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre