Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
21. dec 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
21. dec 2009

co uz vsetci spite ???

yukki
21. dec 2009

nie..popri PC sa snažím zriadiť kuchyňu po spoločnom pečení s Kikou...aj svoje nervy dať do poriadku 🙄

mixka
21. dec 2009

aha, no mna caka pecenie zajtra a upratovanie k tomu

zicon
21. dec 2009

Dobru noc majte sa

najjulinka
autor
21. dec 2009

inak mati nedošlo ti ešte zo sudu rozhodnutie? resp. tvojej polovičke?

najjulinka
autor
21. dec 2009

inak u nas na vianoce asi budu rezne... nikde som nič hotové, čo na 100% bude dobré nenašla... takže mužík bude obalovať ...

najjulinka
autor
21. dec 2009

Dobru noc... o 2 dni Vianoce... ešte čo to nakupiť mi treba a asi by som na to mala už isť systematicky... 😅 🤐 😀 😀 😀

zicon
22. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Najjulinka vsak kup panganiusi a daj ich obalit Karolovy, ja by som vianoce bez ryby nezniesol.

zicon
22. dec 2009

My uz len udene do kapustnice

najjulinka
autor
22. dec 2009

zicon ked už mame obalovať sami, tak to je fuk čo a radšej dačo chutnejšie, takže rezne alebo kuracie prsia obalované... a kedže mame v mrazaku rezne, tak budu rezne...

najjulinka
autor
22. dec 2009

nám chybaju zemiaky, huby do kapustnice, nejaké darčeky...

najjulinka
autor
22. dec 2009

aj pangasius je v mrazaku... ale na Vianoce si doprajeme... 😉 iné keby sme si dopriali oddych miesto obalovania, to vie prižmúriť oko...

Lucka ráno vysypala kvetináč... 🙄 🙄 🙄 zamiešala to s perami... samozrejme vysypala to na klavesnicu, okolo klavesnice na stol, na stoličku, na zem..............

najjulinka
autor
22. dec 2009

neviete náhodou či je nejaké "vianočné balenie" čierneho čaju??? proste aby to neboli ovocné čaje... ovocné čaje som videla viaceré,a le nespominam na žiadne čierne čaje....

zicon
22. dec 2009

Cierny caj je sunt. Preto sa nepredava v slavnostnych balickoch

yukki
22. dec 2009

Dobré ráno.
Zavialo nás. Okolo celého domu sú skoro metrové záveje, bránu nezavriem, moje stopy spred polhodiny už ani trochu nepoznať...kým neprejde traktor tak sa sem ani nikto autom nedostane. 😅 🙄

maznacik007
22. dec 2009

jeeej yukki.. to musi byt nadherne... 😵

yukki
22. dec 2009

no ocenila by som to viac cez sviatky, teraz mi ešte bolo treba ísť na poštu a do obchodu...ale tak-oveľa lepšie akoby nebol sneh alebo pršalo! 😉 😵

najjulinka
autor
22. dec 2009

U nas tiež plnooo sneží,a le oteplilo sa... možno aj o 10stupnov.... na teplomeri ukazuje -3,1°C ale to skresluje, lebo čidlo teplomera mame na stene zvonka, takže v skutočnosti je chladnejšie....

tulenka
22. dec 2009

Cafte,
Magi, čítala som tvoju zubnú tortúru, chúďa moje. ☹ Mňa čaká niečo podobné budúci rok, yistili mi prečo sa mi vykrivil a anakoniec celkom vylomil úplne zdravý zub a keďže je to 3 -jka, chcelo by to náhradu, na RTG zistili, že mám pod ním v ďasne vrastenú ešte jednu trojku -krížom. Takža mi ju majú chirurgicky vyberať, len ani odborníci nevedia odhadnúť, čo je väčšie riziko pre tie ostané zuby, či keď tam ostane alebosa vyberie

My ešet s vianočnými prípravami sme na tom dosť bledo, keďže v poslednom čase som robievala aj cez víkendy z domu.Ale veď dnes už pojdem skôr a nejako bude. Upratať sme ešet celkom nestihli, ale zato sme s babami vyrábali servítkové zvončeky a malovali s modelovali ozdôbky a podobné blbostičky🤐 😵 😔
Dúfam že sa nebudeme pod stromčekom všetci škrabať, lebo v školke majú zas vši. 🙂

Všetkým prajem krásne svaitky, hlavne pokoj v duši! 🙂 A 2.1 sa s niektorými uvidíme.

najjulinka
autor
22. dec 2009

Tak my sme vo velkom vysávali - odtiahli sme naše postele... Mirku to chytilo, asi budeme musieť kúpiť hračkársky vysávač, len neviem či sa to bude rátať ako ozajstný 😀 😀 😀

marketka1
22. dec 2009

Ahojte mám vedľa seba "ideálneho suseda" 😠 😠 😠 rozhodol sa práve pred pár minútami rozbíjať orechy asi kladivom o zem rovno za stenou kde deti majú hlavy a snažia sa zaspať. 😠 😠 😠

čo ste dnes varili? ja francúzske zemiaky a zapraženú polievočku so zeleninkou.

marketka1
22. dec 2009

a zabudla som niekto sa riadne sekol v správach vraj nebudú biele Vianoce a v Ke sneží a sneží takže budú biele.

cairka
22. dec 2009

ahojte.
magi 😖 ja som podobné riešila pred troma rokmi a výsledok 2 "štátne" zuby - ale teda nie mostík, ale vsadené do dasna natrvalo, ale stálo to stráááááááášne moc korún...

tuleňka, ža sa tu stavíš 🙂 tak to máš riadne perno zas, ale lepšie ako bez roboty 😅

my sme doobedu spracovávali orechy - ale nie kladivom, rukami 😎 - a na obed teda máme cestoviny s orechami a tvarohom a poobede ešte budeme vypekať

mata2
22. dec 2009

ahojte,
nas sused mal zas vcera svoj den 🙄 ,najprv vrieskal asi 20 minut v kuse a nakoniec vyhodil manzelku z domu,tak stala chuda v tom mraze asi 20 minut pred domom a potom niekde odysla... 😲
ja by som ju aj zavolala k nam,ale ked juro neni doma tak sa bojim ze by mi ten agresivny ozran prisiel sem bordel robit... 😠
ja uz fakt zacnem nanho policajtov volat,alebo co....

magi,mixka,to je strasne s tymi zubami,ale aspom to budete mat za sebou...mna zatial zuby nebolia,ale 2 zuby mudrosti mam zlomene a 2 vyrastli len tak minimalne,tak ked zacny "vystrkovat rozky",ani mna neminie behanie po zubaroch....

meteo okienko:oteplilo sa,sneh sa spusta,obloha je zamracena ako pred dazdom...

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/toto-su-najmil...

magimary
22. dec 2009

ahojte!
no,tuleňka,vitaj medzi nami "zubárovmilujúcimi 😝 😅 "...
no, moje zuby (teda okostnica) satrochu umúdrili a už nebolia, len vyvolávajú také "napätie", ale to sa dá prežiť... 😉 , atb asi zabrali..., tak snáď aspoň posviatkujeme bez bolesti... 🙂

cairka, a tie "vsadené" to je to, čo som ja nazvala "nastrelené", akým spôsobom sa osadzajú? bolí to? a tá cena 😕 ? (môžeš aj do ip), že čo to asi tak stojí, nech mám aspoň orientačnú predstavu... 😕 a teraz s tými "vsadenými zubami" ozaj nie sú žiadne problémy (napr., že by ti ich organizmus neprijal, alebo že by tlačili, alebo voľačo také?

ja už som všetko ohľadne vianoc dokončila (kúpeľku som ešte prenechala tatikovi, nech sa aj on "zúčastní" 😅) , takže teraz už len stromček (zajtra večer) a Vianoce môžu prísť... 😵 😵 😵 !

na obed sme mali zajko perkelt a ja ryžu s kuracími prsiami a s broskynkou (ešte z nedele) 😉

a markie, u nás sa asi , samozrejme, s počasím trafili...tu už po snežení ani stopa, pôvodný sneh ešte kde-tu ostáva (ale aj ten pir zajtrajšom oteplení pôjde...), ale inak nijaký nový... 😢 😢

najjulinka
autor
22. dec 2009

Ahojte. Tak ja som poobede skočila do mesta, ked deti hajali, len rýchlovka, ale ja sprostá som vbehla do Legoveho bazara... plno veci maju... držala som sa na uzde (2€ som tam nechala len), ale večer si spravim učtovnictvo a zajtra alebo medzi sviatkami tam pojdem minuť zvyšok (ak dajaký bude 😅 😖 )... Mali plno aj toho čo už som nakupila od ruky.... a lacne mali...

mata2
22. dec 2009

Ja som pred obedom behla do Topolcian k dr.,potom do lidla a tesca,a som rada ze som tam dusu nevypustila.... 🙄 ...horko tazko som nasla miesto na zaparkovanie,to som bola rada ze som pri tom 10 ludi nezrazila....kosik vonku ani jeden,musela som si vziat maly modry do ruky,aby som sa dostala k ovociu musela som sacat a potkynat babicky a potom z napraskanym kosickom si odstat radu pri pokladni... 🙄

najjulinka
autor
22. dec 2009

No mna LIDL asi s Luckou čaká dnes 😀 Ale teraz ked som išla okolo, tak ešte nejaký vozík vonku bol...

yukki
22. dec 2009

Maťa 😀 😀 😀
Mne sa čiastočne podarilo odhrabať dom, prehrabať sa ku kurám, psom a drevu...ale len také uličky na šírku lopaty robím, a akurát kukám, že prestalo snežiť...tak asi to pôjdem zdokonaliť. Záveje sú skoro také vysoké ako Kika, dobre sa v nich vyskákala a teraz už je v posteli...Len nech sa to netopíííííííííííí...lebo sa budeme topiť my 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre