Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vivien2505
29. dec 2009

Dobrú.... 😉

najjulinka
autor
29. dec 2009

Dobré ráno. Tak dnes takmer do polosmej potiahli deti.... 😵

apoloma
29. dec 2009

ahojte som tu medzi vami nova. vidim ze mate adoptovane deticky tak si myslim ze by ste my snad mohli poradit a ja vam za to budem moc vdacna 🙂 takze zaciname s manzelom uvazovat o adopcii dietatka nakolko sa o babo snazime neuspesne uz 4roky. chceli by sme malicke babetko,zdrave a bielej pleti. byvame v okrese:Topolcany rada by som vedela kolko sa asi caka na taketo babetko a odkial mame vlastne zacat???dakujem vopred za odpovede ahojte 😉

tofik
29. dec 2009

apoloma IP 🙂

Tak konečne som mala trošku kľudu a mala som čo čítať. Sa snažíte. 🙂

My sme mali krásne vianoce. Som večer celý prerevala / teda keď detičky išli spať/ . Drobci boli úžasní, či už pri večeri alebo to ako mi pomáhali pri prečení koláčikov. Ale najkrajší boli ako sa tešili na darčeky a ako sa snažili poslúchať. 🙂 Synček chodí so všetkými darčekmi z izby do izby a stále má ten šťastný výraz. 😉 No proste krása.

najjulinka
autor
29. dec 2009

Tak som si kúpila nové boty na pobyt... Možme isť 😀 😀 😀

cairka
29. dec 2009

ahojte.
tofik, paráda 😵 aj častejšie podaj správu, ako sa vám darí 😉

apoloma, začnite na ÚPSVaR 😉 tam vám dajú dotazník a povedia, čo všetko potrebujete 🙂

najjulinka
autor
29. dec 2009

Dnes opäť Lucinka nespí poobede 🙄 🙄 🙄 Už stihla vykúpať psika s hracou skrinkou vo vnutri v stojanovaj miske s vodou čo ma stromček 🙄 🙄 🙄 A už sa hrnula psíky vyutieať do Karolovho čisteho trička čo som akurát zvesila z balkonu....... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
29. dec 2009

psiky = psika

adrianaj
29. dec 2009

baby, koľko sa čaká na zamestnanie profi rodiča, som sa bola pýtať u nás v DD v RK a povedali, že teraz momentálne nič,a že majú okolo 100 čakatelov, mne sa to zdá veľmi veľa a neviete či sa dá zobrať aj dieťa z iného okresu ako bývate

cairka
29. dec 2009

adriana, dlho, predlho...je to skôr o náhode...

mmacca
29. dec 2009

Juli, aj ja sa hlásim do klubu nespiacich detí. Naša už týždeň nespí poobede . Ale má to aj výhodu, večer ide spať o ôsmej, inak chodila o desiatej.

mmacca
29. dec 2009

Ešete by som sa chcela spýtať na nejaké programy na PC, ktoré sa dajú využiť pre maličké deti. Ak môžete, napíšte mi IP. Zatiaľ sme skúšali skicár.

zicon
29. dec 2009

Akej farby? Oranzove

macocha
29. dec 2009

mmaca moja Dianka usilovne "píše" aj v obyčajnom textovom editore 😉 a nejaké tie hry, kde sa chytajú padajúce kuriatka - nevie to hrať, ale hlavne že môže manipulovať myšou 🙂
.
A si ma potešila, lebo včera sme mali návštevu, tak malá išla spať až o pol desiatej a všetci na mňa kukali jak na macochu 😕 😅 že ako ju môžem nechať tak dlho (poobede spala vyše dvoch hodín)

macocha
29. dec 2009

Aha, aby som nezabudla, potrebujem radu: dá sa vybaviť dieťaťu pas s predbežkom na NOS? Teda on asi bude skôr problém s trvalým pobytom. Jedná sa o 4 r. dieťa, už bol aj riadny súd na pestúnsku starostlivosť, ale rozhodnutie nie je právoplatné, lebo biomatka sa vyhýba prevzatiu rozsudku. Alebo dalo by sa to riešiť tak, že by TP vybavil biootec? (ten je ochotný, s pestúnkou spolupracuje, ale je ťažko chorý...)

cairka
29. dec 2009

mimina, z toho si nič nerob, veve šla včera spať o pol jedenástej...a v posteli biola od deviatej...ale čo sňou, ked tam vylihuje, kecá a nespí...ale za to ráno spí do pol deviatej 😅

a s tým rozsudkom, potrebujú ten pas tak súrne? lebo ak matka 2x nepreberie, tak sa považuje rozhodnutie za doručené a právoplatné

macocha
29. dec 2009

Cairka diky. 🙂
Trochu to súri, majú už zaplatenú lyžovačku v zahraničí na február, zrušiť ju by bolo tvrdé pre novú sestru (15 r.) a tiež by im bodli pestúnske príspevky (predbežko bolo na NOS chybou súdu...). Ako na just, pošta to zdržala, súd zdržal druhé poslanie a tak sa to hromadí...

cairka
29. dec 2009

jáj, tak to je blbé 😖 pre nové súrodenecké vzťahy (ešte k tomu s puberťačkou 😝 ) by to nemuselo byť dobré 🙄 tak držím palce, aby to vybavili do februára 😉

macocha
29. dec 2009

Presne na to som myslela - že ako dlho puberťačke vydrží trpezlivosť. Ale tiež dúfam, že to nakoniec stihnú.
Diky za podporu - odovzdám 😵

maznacik007
29. dec 2009

pokial nie su ti rodicia rozvedeni... tak to urcite so suhlasom biootca pojde da sa aj zmenit Tp a aj pas...

yukki
29. dec 2009

ahojte! Ani u nás sa dnes pobede nespalo 😖 tak snáď teraz sa zalomí skôr....
Skúsila som dnes Sandokana postaviť na ski, ale na tom ľade to nijako nešlo, ledva dospelí ťažkotonážnici dokázali hraniť, a nie taká suchá halúzka jak Kika...tak sme to odložili na neskôr. Na pobyt teda berieme asi radšej tie plavky, lebo ten umelý sneh to nie je nic moc..pre deti...poprípade pekáč vezmeme, na šmýkanie. či klzák teda.

cairka
29. dec 2009

spíte?

brulka
29. dec 2009

cairka tak to tu vyzera, vsetci sviatkuju a prejedaju sa a teraz uz niekde zalomili do perin 😀

mayap
29. dec 2009

omyl, dievčatá...
sú ľudia, ktorý vás nestíhajú čítať a už vôbec prispievať. a keď sa náhodou k prispievaniu dostanú, tak nie je s kým písať... 😠 😠 😠

martina_maxian
29. dec 2009

ale nespíme... 🙂 vegetíme pri telke,, a teeraz už aj pri pc... 🙂 Brulka ako dopadla návšetva?? a čo kačice podarili sa?? 😀

brulka
29. dec 2009

mayap aj to sa obcas stava 😅 . ako ste viatkovali ? co chlapci na darceky ? moj 2-rocny synovec este doteraz vykrika kazde rano " jezko jezko darceky doniesol " a uteka ku stromceku 😀 😀 😀

mayap
29. dec 2009

matimaxi,
krásne Vianoce ste mali, však? 😉

brulka
29. dec 2009

mati podarili vsetci sa zalizovali 😉 celkom sa to podarilo aj ked to bola moja premiera 😀
a co marketka a marecek? uz spinkaju? hraju sa s domcekom? ako sa mavate?

martina_maxian
29. dec 2009

brulka, tie najúžasnejšie vianoce sme mali,,, Jednoznačne ti to zo srdca prajem... aby takto o rok, ste to prežili aj vy... 🙂 Je to božský pocit mať dieťa/deti... 🙂 Aj keď je tiež pravda, že večer padnem do perín ako mrtva,,, ale už je to celkom fajn... už si pomaly zvykam a naberám kondičku... 😀

mayap
29. dec 2009

brulka,
paťkova hláška bola: jééžiš, Ježiško nám doniesol darčeky... 😀
a stromček nám ozdobili Ježiško a pavučinky (tie anjelske vlasy, či ako sa to volá) nám tam doniesol Spiderman...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre