Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
15. jan 2010

baby toto je pribeh jednej z tých čo bola s nami na Orave 😢 😢 😢

marketka1
15. jan 2010

tulenka v škôlkách kde sa hlási veľa detí majú zošity do ktorých si dáš zapísať dieťa aj 1,5 roka pred nástupom a vo februári keď sú ako že zápisi tak sa uprednostňujú tie z poradovníka ale aj to musí znovu rodič prísť na 100%potvrdiť že nastupuje v tom určenom termíne.Takže rodičia čo to nevedia že je taký systém a "zobudia sa v januári alebo až februári majú smolu.

maznacik007
15. jan 2010

ja som tak ninulu dva roky dopredu zapisovala... a to som tam mala znamosti./ja som byvala ucitelka/.. u nas je so skolkami cista katastrofa

cairka
15. jan 2010

bože, ten článok je strašný...bojujte dalej za trolíka 🤐

yukki
15. jan 2010

čo môžme urobiť? To je....
😢

najjulinka
autor
15. jan 2010

len to podať dalej - link.. možno sa to dostane k niekomu čo niečo može urobiť... akože išlo to na vedomie kde komu, tak snad sa bude konať.. .ale hlavne je teraz malú z tamať dostať čím skor........ prešetrovať sa veci možu aj potom... aj hocikedy....... len nech je malá domka.......

marketka1
15. jan 2010

ja už 2 hodiny hľadám kľúče od bytu a nie a nie nájsť.včera poobede som si s nimi otvorila byt buď mi ich deťúrence niekam zastrčili(čo je lepší prípad lebo niekde sú) alebo som si ich zabudla vybrať zo zámku a nejaká dobrá duša to urobila za mňa 😠 porazí ma asi.

najjulinka
autor
15. jan 2010

ja som raz nechala kluče vo dverach, ked som išla preč.. nechybali mi.... až mama mi volala, že suseda voalal, že su u naj, aby som sa nezlakala, že som ich stratila.... mne nechýbali.... vtedy som mala len Lucku ešte a ona tak vrieskala niekedy ked som ju obliekala a šli sme von (to bola zima), že proste som letela von takou rýchlosťou, nech jej nie je teplo, nech nekričí (v bloku sa to fajne ozývalo)... no a trielila som sice rýchlo,a le kluce v zámku ostalii.....

držím palce, nech sa tie tvoje nájdu....

marketka1
15. jan 2010

julka poslali ste to na UPSVaR niekomu?

najjulinka
autor
15. jan 2010

marketka myslim pani z uradu bola pri unose 😠

cairka
15. jan 2010

mimochodom je to tá pani, ktorej sa ja nemôžem dovolať 😠 🤐

marketka1
15. jan 2010

ja už neviem kde ich mám hľadať mám tu vedľa suseda doc.ktorému haraši od kedy je na dôchodku (posledný rok) to len špehuje a odpratáva topánky z pred dverí nedaj bože že tam niečo zabudneš tak máš smolu nenájdeš.mm tak odpratal drahé boty zo Španielska

marketka1
15. jan 2010

ktorá pani pošli IP

brulka
15. jan 2010

juli ten clanok je hrozny. to by sa malo medializovat taketo nieco - proste oslovit TV nech urobia poriadny bordel a sa prislusni socialni pracovnici a pan riaditel DD trasu. vsetkych zodpovednych by mali zosadit, tito ludia nepatria na miesta kde su cinni. hrozneeeeeeeee!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

brulka
15. jan 2010

teraz ma napadlo mame rodinnu priatelku zurnalistku - mozno by sme ju mohli s tym oslovit ?

magimary
15. jan 2010

bruli, spokojne ju oslov, ja už som oslovila niekoľko žurnalistov... verím, že sa niekto nájde, kto to stopne...
ale aj ja súhlasím s prizvaním médií... 😔

mmacca
15. jan 2010

Niekto sa pýtal na aktualizáciu? My ju máme za sebou. Celé to je na dohode s tým, u koho ju robíte, a aj ako vás pozná. Nie je stanovený počet hodín.

cairka
15. jan 2010

v podstate s médiami súhlasím, len by bolo dobre ešte porozmýšľať nad rodinným priateľom dobrým právnikomv obore, lebo DD sa isto bude brániť...chcelo by to mať niekoho za sebou...niekoho, pred kým by pán riaditeľ padol na zadok...

marketka1
15. jan 2010

julka ale veď ich treba postrašiť že sa to bude medializovať oni sa taký čas zľaknú a gen.riaditeľ je politicky dosadený a idú voľby...možno by pomohlo

brulka
15. jan 2010

ja viem cairka mas pravdu. lebo velkym humbukom sa este nic nevyriesi to musi byt podchytene odborne. inak si ti rodicia nepomozu skor naopak, uradnici si budu kryt chrbat jeden druhemu...

maznacik007
15. jan 2010

no podla mna tu treba hlavne ist po tom ako je mozne ze sa dieta ponuka a sporstredkujvaju sa interakcie ak uz ma nadviazany kontakt s inym parom a je podane na sud...

toto je predsa nonsens pre ziadatelov ze ty si das ziadost na sud.. a medzi tym sa s dietatom stretava niekto iny.. ako jednoznacne pravnik.. a poziadat o predbezne opatrenie na sude aby neboli vykonavane ine interakcie teda s inymi ziadatelmi ked maju ziadatelia podane na sud.. jednoznacne dobreho pravnika

brulka
15. jan 2010

halooo je tu niekto?

najjulinka
autor
15. jan 2010

ja som tu... s večerou pred sebou a s vrieskajucou Domčou za sebou 🙄 🙄 🙄 🙄 zuby 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

magimary
15. jan 2010

ja som! 🙂
teraz sme prišli z kočíkovej obhliadky... 😅 , boli sme omrknúť môj potenciálny dvojkočík... 😵 😉
a matimexx, nemohli sme sa zastaviť, lebo sme vyrážali neskoro a cestou domov nám zaspal unavený (a teda umraučaný) drobec v aute, takže by to bolo o ničom... a samozrejme sme sa museli ponáhľať za chalanmi, kt,. ostali u mamy.. 😉 , takže dnes nám to nevyšlo (čo mi bolo aj patrične ľúto 😢 ), ale vieš ako to je...
ale teším sa nabudúce! !"té o peci" si u vás s radosťou dáme... 🙂

pravda, pravdúca, maznáčik... 😔
len dobrý právnik! ale kde takého nájsť? 😕

mata25
15. jan 2010

dnes nam volala teta z uradu, maju 12 dnoveho chlapceka, ze ci by sme sa nechceli na neho pozriet. normalne ma zaskocila. na jednej strane by bolo skvele mat take malicke miminko, aj vekovy rozdiel medzi chlapcami by bol podla mna super. len prave riesime ine problemy doma a neviem ci je rozumne sem priniest male miminko. hm, akosi nie som schopna uvazovat, mam na to cely vikend.

lenkove
15. jan 2010

pomoc pomoc... 😔 😔 zlaticka moje bojovne...

rita55
15. jan 2010

lenkove co sa deje?Mata25 a vy ste nemali ziadost o druhe ked Ta to tak zaskocilo?

magimary
15. jan 2010

rita, to, čo je vyššie v linku (o chorom dieťatku doetarz vyrastajúcom v PR unesenom priamo z nemocnice do decáku)... 😔 ☹ 😔 , o jednom z "našich" dieťatku...

najjulinka
autor
15. jan 2010

Ahoj Mary - tvoj synovec Damian je s dlhým Á alebo s krátkym A??? Moj s krátkym... Dnes mi sestra volala, aj foto poslala... No skonštatovala, že nikdy viac 😀 😀 😀

lenkove
15. jan 2010

ano, Rita to je o tom dietatku z clanku.. 😔 😔
ja sa tesim a oni smutia.. a my, ved vies, poznas to osobne 🙂 podali sme navrh dnes na predbezko aj na sud, odniesli osobne.. Socialna pomohla, fakt zlata zena 😅
tesim sa velmi, za Malickou idem az vo stvrtok 😔 ale hadam vydrzim.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre