Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
1. feb 2010

dio, juli, ja som to pochopila tak, že nejde o daňový bonus, ale o sociálnu politiku firmy.... 😉

dioliana1
1. feb 2010

cairka máš pravdu-byrokrati to "ulahčuju"

marketka1
1. feb 2010

ahojte tak my sme sa pred chvíľou vrátili s Kubkom z očkovania to vám teda bola riadna fuška dostať ho k mudre.Snehu všade auto zahrabané pomaly do výšky strechy takže autom nehrozilo ísť, tatrovky tu vynášajú sneh pomaly 24 hod ale nie je vidno odkiaľ pretože chodníky len vyšliapané od ľudí vôbec to tu nikoho netrápi poslať dajaký stroj a aspoň trošku uvolniť chodník.Autobusár zastaví tak že človek musí vystúpiť do riadne vysokého záveju nad kolená 😠 zas tu kalamitu mesto a mestské časti nezvládli 😠 😠

magi kde si?

najjulinka
autor
1. feb 2010

Nás očkovanie s krpcom čaká zajtra....... A musíme do stredy to očkovanie stihnuť, takže sa neda odložiť... 😒 Pojdem poobede asi električkou - maleho šupnem do klokanky a tak... No pridem k lekarke na kopec jak myš spotená....... cez cele mesto sa trepať a potom ako bonus ten výšľap do kopca peši..... 🙄

lenuska74
1. feb 2010

ahojte
no tak to sa aj ja zajtra teším na KE ☹ idem do Šace a o týžden hore do nemocky na SNP či ako sa to tam volá :(

lenkove
1. feb 2010

a ja brusim postielku

marketka1
1. feb 2010

lenuška tak dobré nervy ako ideš autom?

lenkove
1. feb 2010

kedy marketka?
dnes k svokre, asi hej 🙂 lebo zajtra ma ma viezt svagor za malou, po 5 dnoch 😢 😢 ju uvidim
a na vychod nejdem, mamka pride autobusom, moja zlata

lenkove
1. feb 2010

aha, mi neukazalo Lenuskin prispevok, az teraz 🙂 a ja ze sa pytas mna 😀 no teda, fakt je tu tych Leniek mnoho 😀 😀

ralanka
1. feb 2010

leni tak len poriadne brús nech je krásna 😉
nás čaká v stredu kontrola u DR. a vo štvrtok kontrola nožičiek a hádam by som mohla ísť konečne aj krv darovať ak bude trošku času a mm ostane s malým 😀 😀 😀

lenkove
1. feb 2010

Ralanka
to je najhnusnejsia robota aku som kedy robila, ozaj..
tak drzim vam palceky na tie kontroly 🙂 a to sa mas, par dni po "porode" a hned na darovanie krvi 😀 ako sa mas? ako to zvladas? a co M.?

ralanka
1. feb 2010

máme sa super a viem čo je to som v lete šmirglovala staršie kuchynské stoličky aby som ich mohla natrieť farbou aby sme mali na balkone pohodičku 😀
Malý je fajn a už ked je cez deň trošku hore a sa mu nechce spať tak sa hráme s hrazdičkou a hračkami a sa tak škerí 😀 😀 😀 😀

marketka1
1. feb 2010

no leniek je tu dosť 😀 😀 😀
a lenkove kedy budeš mať malú už domka?a to šmirglovanie postieľok je tu asi viacerým dosť známe 😀 😀 😀

lenkove
1. feb 2010

baby
to ste ma upokojili 🙂
dnes som zaniesla vzdanie sa odvolania, ale este ani navratky nedosli. 😅 .. tak pridem kazdy den a uvidime.. ale socialne vraveli,ze to vidia na pondelok.. takze, vidim to na pondelok 😅

marketka1
1. feb 2010

len ich otravuj nech sa neflákajú tety.
mne už tak lezú tie baby na úradoch na nervy.

lenkove
1. feb 2010

moje su zlate, ozaj 🙂 ale ta posta 😝 ci co.. v pondelok ze nam ju hadam uz daju, pravoplatnost tak vo stvrtok myslim... my sme ok, ale ini... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 yukki, mary, smejka 😔

lenuska74
1. feb 2010

marketka hej autom ☹ ta sa teším, lebo do Šace by to bolo dosť komplikované ale ukecala som mužíka tak šoféra mám 🙂

lenuska74
1. feb 2010

lenkové maličká je zlatučká 🙂 tak len pekne brús

marketka1
1. feb 2010

lenuska a odkiaľ pôjdete?

lenuska74
1. feb 2010

z PO ☹ a cez dediny

mixka
1. feb 2010

jej lenkove 🙂 konecne som vystihla malicku, je naaadherna 😵 gratulujem 😵

dioliana1
1. feb 2010

tak toto sa len na Slovensku može stať ☹

najjulinka
autor
1. feb 2010

Dobrú noc. Idem do hajan

najjulinka
autor
2. feb 2010

Dobre rano.........

yukki
2. feb 2010

Dobré...
nechce mi otvoriť ten článok. 😖

najjulinka
autor
2. feb 2010

Včera ho nechcelo ani nahodiť, takže možno blbne celý blog.... Skus si dať len www.blog.sme.sk a tam si ho najst na prvej stránke.

yukki
2. feb 2010

nechce. Skúšala som to aj oklamať že som šla na diskusiu a dala Naspäť na článok...ale nič 😒

najjulinka
autor
2. feb 2010

blbne asi blog 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre