Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

monikka22
20. feb 2010

mata2 ip dakujem 😉

dioliana1
21. feb 2010

tu je tichi kde ste všetky....

najjulinka
autor
21. feb 2010

Dobre ranko. Si tu dávam kávu so šlahačkou... 😅

martina_maxian
21. feb 2010

krásne dobré ránko prajem...
ja som po 4 dňoch v horúčkach a v posteli konečne fit, a schopná postarať sa o seba, deti a muža... Štyri dni to zvládal on a na 100 %...

tatiannna
21. feb 2010

Balím deti...kde sú tu nejaký riadne nasratí smajlíkovia??

lenuska74
21. feb 2010

Ahojte

no tatianna vôbec nezávidím 😢 to je system 🙄 🙄

dioliana1
21. feb 2010

na hlavu ako všetko v SR ☹ 🙄 🙄 😢

tatiannna
21. feb 2010

radšej nepremýšľam, robím to tak automaticky...vytrieďujem veci, ktoré nie sú z peňazí DD, aby si tu niečo mohli nechať a mali tak pocit, že tu stále patria, že tie víkendy tu proste budú tráviť...

len čo odídu v utorok, tak píšem žiadosť o hostiteľský od nedele rána do pondelka rána, tak som veeeľmi zvedavá, či to bude schválené... 😠

pimpa
21. feb 2010

Ahojte,
je tu niekto????
Ako vidim asi nie...vsetci obdivujete topenie snehu? My uz premyslame nad prvymi botičkami, kedze Patko sa vie uz sam postavit pri postielke 😉 take vesele starosti 😉

maznacik007
21. feb 2010

ahoj pimpa... ako sa mate s Patkom... my sme boli na snezienkach.. tak mame v nohach prvych pat jarnych km... Danula som niesla v Ergu... a ake topanocky mu kupujes.. Danko mal zimne z batu take goratexove ci ake.. a na jar uz bude mat tenisky adidasove.. /dostali sme ako darcek.. /a este mu nejake prikupim take jarno jesene topanocky asi.. tiez musim pozriet.../ asi znovu u batu

tatianna a deti to ako beru? pevne nervy s vybavovackami...

najjulinka
autor
21. feb 2010

Tak my sme zas komplet zostava. Deti spinkaju a manžel išiel na floorball 😀

marketka1
21. feb 2010

Ahojte 😉 tak sme konečne doma a deti už hajajú chcem Vás dočítať, ale ste toho toľko popísali 😝

lenkove
21. feb 2010

Marketka a ako bolo? napis 🙂 viem, ze isto poznas, ale dam to tu: par receptov pre celiatikov
http://www.varime-detem.cz/

Martinka, esteze si uz zdrava.. 😔 davaj na seba pozor..

my sme mali dva hekticke dni, same navstevy, isli sme spat vzdy neskor a 😔 dnes mi zlaticko spadlo z postele 😔 na chrbatik, som bola pri nej, nechapem ako sa to stalo, som v soku.. bolo to pri ukladani, uz spinka.. som ju riadne ohmatala a neplakala ked som sa jej niekde dotkla, len sa asi zlakla... a ja tiez 😔 😔

martina_maxian
21. feb 2010

ahojte,,
lenkove, zdravá nie som,, beriem atb, ale už mi je neporovnateľne lepšie... 😉
My sme dnes boli na oslave, Maťova sestra mala 30tku... 🙂 🙂 🙂 🙂

maznacik007
21. feb 2010

mati to som rada ze ti je lepsie...

lenka.. super.. ze sa nic nestalo... 😉

marketka1
21. feb 2010

leni bolo výborne vo štvrtok sme sa potúlali a sánkovali len tak po okolici v Novej Lesnej v piatok sme boli v aqva city,po obede trošku vonku v sobotu počasie nič moc ale aj tak sme boli "až"na Rainerovej chate ale deťom to bolo dosť že večer spadli do postele mŕtvy totálne a dnes tiež tak po okolí škoda že len tak krátko ale dúfam že čoskoro zopakujeme.
a stránku som už videla ale ak nájdeš náhodou niečo tak budem rada za link. 😉

magimary
21. feb 2010

ahooojte 🙂 ,
mati, tak ty si bola chorá?!? 😨 ani som nevedela... juj, tak skoré uzdravenie!!!

markie, hlavne, že ste sa trošku zrelaxovali a že ste si to užili 🙂

maznáčik, snežienky??? už sú??? kde chodíte v Senci na snežienky??? teším sa, že ste v pohodke a pokoji pokrstili, aj nás to čaká-čoskoro... 😵 zatiaľ máme v pláne krstiť 16.mája (dala so to tak symbolicky 16.-lebo 16-eho je malý narodený (ale samozrejme nie mája, ale...) a 16-teho sme oňho aj požiadali, takže tak by sme chceli, ešte uvidíme, či sa bude dať... Malému dáme druhé (resp. tretie) krstné meno Tadeáš-ko 😵 😵 😵 (hodí sa mu k priezvisku a hodí sa aj k našim chlapcom 😅 😵 😵 😵 )...

spomínali ste aj výročie-blahoželám dodatočne Leni, aj saška...nás čaká 8. výročie sobáša v apríli 😵 🙂

tatiana, fú, no nezávidím ti...nikdy by som nechcela deti odovzdávať do dd... ☹ 😢 ☹ , nikdy, snáď sa mi to ani nikdy nenaskytne... a som zvedavá, ako Vám to vypáli s tými hosťovskými pobytmi...

zajtra idem so toho Senca, snáď to tam prežijem (ešte netuším, či tam budem musieť byť týdžeň v kuse, alebo budem môcť chodiť aj domov... ale s tým dochádzaním to bude o držku, autobus mi ide raz za pol dňa tam a raz zase späť, takže, ak ho nestihnem, už sa mi neoplatí ani odísť a ráno zase prísť...takže sa možno týždeň neuvidíme... 😅 😕 , ale priznám sa-neviem si to moc predstaviť byť týždeň bez všetkych mojich lások 😢 😅 😔

najjulinka
autor
21. feb 2010

Ja som dnes babam kupila toto:
http://www.skapiec.pl/img/471576-2604-1-smoby-o...
a toto:
http://www.toystore.hu/shop/product.php?kezd=al...

😵 😵 😵 😀 😀 😀

ja sa tak tešim na velku noc do kysaku... asi pojdeme bez princa... a ja vezmem jeden dvojkočík len a sme vybavený.. no parada... normlane ma začína baviť aj velkáčsky vek. .ja to hranie sa je iné... Lucka už všetko povie ked chce... olovrant už u lucky odbavim pribinačikom a lyžičkou a naje sa sama ... baby všetko ma svoje výhody.... 😀 😀 😀 ale fakt ked to tak beriem tak anjtažší vek od roku po dva a pol asi....... aspon mne sa to pri lucke teraz marí, že to ide stále k lahsiemu.. ale u lucky aj ten tazsí vek nastupil neskor......

martina_maxian
21. feb 2010

ahoj Magi, to ti ma nejak razom draplo... vo štvrtok ráno ma bolel celý človek, ako keby ma v noci zbili,,, no a volala som s mamou a ona, že to z toho počasia určite... no a poobede som musela volať mm nech príde z práce okamžite domov, že mám strašnú zimnicu a všetko ma strašne bolí a nemožem sa venovať deťom... Tak prišial, v piatok to bolo to isté, horúčky 39, čo som myslela, že my srdce roztrhne, tak musel ostať doma,, včera to bolo tak trochu lepšie, ale bola som na pohotovosti, lebo to srdce, už sa chcelo asi roztrhnúť,,, a dnes to celkom ustupuje.. 🙂 🙂 🙂 🙂

cairka
21. feb 2010

ahojte.
mati, tak sa rýchlo dolieč 😉
markétka, super, že ste si užili 😵 v sobotu bolo aj tu tak škaredo, že som bola rada, že sme nikde nešli 😝

juli, počkaj do luckiných 3 rokov aký to bude krásny vek 😝 😀 😀

magimary
21. feb 2010

fúúú, no to bol teda zaberák... 😨 😕 😲
hlavne sa teraz ešte šetri aby si sa dôkladne postavila na nohy, aby ti to naozaj ešte "nesadlo" na srdce...
komplikácie chrípky nie sú ničmoc... a v tvojom prípade to platí dvojnásobne...
tak len sa ešt lieč a buď opatrná...polieževaj, oddychuj=lieč sa...

martina_maxian
21. feb 2010

u nás Markétka začala veľmi pekne a čisto rozprávať,, čo sme prekvapení... no a Marek sa za ňou samozrejme doťahuje, ale on nerozpráva tak čisto,,,, 😉 😉 😉 😉 a občas sa im podarí už aj na nočník vypýtať,,, veeeeeľmi sú šikovní..... 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
21. feb 2010

cairka tešim.. .fakt len tie plienky už. .ale to až na jar riešim. .lebo teraz ked ich poobliekam do overalu, vyrazime von, nasukam do fusakov a naraz by mi daktore zahlasilo, že čosi, tak by sme boli bez šance dobehnuť kdesi....... nebodaj keby sa pototo .. .proste ak by bola sama, tak je to šup šup.. ale žiadne dieťa dole v kočíku nechať nemožem same.. a z overalu ju sukať by tiež trvalo....... ale po velkej noci začíname.... a snad na jar zmakneme velkačky a v lete už možem skusiť aj domču čo na to povie.... uvidime... domča ak nevyjde, tak ma ešte jedno leto na to.... 😀 😀 😀 velkačky už musia....

najjulinka
autor
21. feb 2010

Marketka ona si začala pekne "spievať" akože fakt to bol taký pekný spev.. .a prekvapila ma s jasným "r" ked odchádzala.. . ona bude ukecana baba.... 😀 😀 😀

ralanka
21. feb 2010

ahojte no tak my sa máme super malý už s nami kecá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 klasika prvé hlásky a už si začal tískať ručičky do úst a dnes sa prevrátil s chrbátika na bok. Už nechce ležať a ked mu podáme prsty tak sa dáva do sedu a následne sa stavia na nohy potvora tak ho zabávam kadeako aby sa mi nechcel dvíhať ešte má na to dosť času potvorka jedna 😀 😀 😀 😀.
Dnes sme oslávili 2 mesiačiky 😵 😵 😵 😵

magimary
21. feb 2010

mati, akurát som minule (tuším predvčerom) myslela na dvoječky M+M a tak ma napadlo, či aj u Teba zvliekajú plachty v postieľke (ako to robievali u juli) 😅 ? lebo si to nikdy nespomínala, tak že ako fungujete, či bez plachtičiek, či ako? 😅
a fakt, sú šikovní zlatúšikovia... a budú opäť aj nejaké fotečky? 🙂
páči sa im v novom kočíku? 🙂

najjulinka
autor
21. feb 2010

mary vidiš plachty... ine ma napadlo.. pyžama.... jak sa vyvliekali.. to je asi prekliata izba.. lebo sme do nej šupli mirku a mirka sa nam začala z pyžama sukať..... ale teraz už každý den.....

plachtu ale zas mirka už nezvlieka.. ona zvliekla len parkrat......

magimary
21. feb 2010

jé, ralanka 😵 😵 😵 😵 !!!
to je super, tiež veľký šikuľko 😵 😵 😵 !!!
tak to pekne oslávte, prvé veľké DVA mesiace 😵 😵 😵 !!!

najjulinka
autor
21. feb 2010

mary a ja som začala davať dvojkam modre plachty, lebo aj matrace boli modre... a nechali sa ošaliť... dakedy vydržali plachty potom až do prania... len ja som mala len 2 modre.... takže nemohli mať stale modru 😀 😀 😀 😀 ale aj tak zvleikli občas

najjulinka
autor
21. feb 2010

a ešte Marketka nvie už vyliezť z postielky? lebo u nas to mala na male.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre