Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
7. apr 2010

ehm, mna sa nezbavite!!!
Veve vsetko naj! 🙂 este raz!
a Kubikovi vela zdravicka 😔 😔

veru, veru, aj mne sa mari, ze som cakala na schvalenie ci co z kraja, lebo ak by sme nemali v poriadku register trestov, alebo spravu o byvani, tak nam nedovolia ani len pripravu zacat, vies Markie? ci je to len speci u nas? 😅 😅

lenkove
7. apr 2010

jej, a Patko! Patkovi vsetko naj naj naj!!!! tiez hlavne vela zdravicka, aby ho mamicka posluchala a bol stale stastny... cely svoj dlhy, stastny a spokojny zivot.. 🙂

lenuska74
7. apr 2010

Paťkovi a Vaneske želám všetko naj naj naj 😵 😵 😵

cairka
7. apr 2010

baby, dakujeme.
aj my sme čakali na register a až potom prišiel papier z kraja, že môžme robiť prípravu...ale sme stále ten istý kraj
ale neviem, či mňa už brali ako "mazáka",alebo sa ma chceli zbaviť 😠 , ale ja som si papiere na kraj posielala sama, len mi dala sociálna dotazník a zbytok som si sama komunikovala s krajom... 😅

dioliana1
7. apr 2010

marketka ja čakám na začiatok, mna by vzala aj keby som nemala ešte schvalenie, to už mesiac však mám

dioliana1
7. apr 2010

ďakujeme za gratulacie 😀 😀 😀, keby som vedela že budem raz chcieť byť pestunka tak si to urobim už naraz popri profi 🙄

najjulinka
autor
7. apr 2010

dio ja som vedela, že chcem byť aj profi, aj pestun, len som nevedela či budem pestun do dvoch rokov, tak som si pripravu nerobila naraz........ a dodatočne v pohode som ju zmakla... samozrejme nie cez usmev už... ale u Litavskej, kde je to zadara a dohodli sme sa, či to potrebujem rýchlo alebo nie...... a proste indi vindi sa riešilo 😉 teraz tiež u Litavskej budem robiť.......

magimary
7. apr 2010

ja som to mala rovnaké...
hneď som vedela, že chcem aj profi aj pestu, ale vtedy som ešte nevedela, kedy pestu, tak som to nechala tak a teraz som si na jednom sedení urobila prípravu na pestu (rovnako ako predtým-v Návrate a tiež zadarmo 😉 )..., teda aj s mužíkom, nielen ja... 😉

magimary
7. apr 2010

jejda, až teraz pozerám, že som to napísala sem... 😠 😖 😅 🙄 , namiesto tam... 🤐
tiež by som sa mala niekedy radšej prefackať... 🙄 😝

lenkove
7. apr 2010

no baby, a ja zase tak dumam, ze reku, co sme si my popri tom nespravili pripravu aj na profi 😀 😉 a to teraz vaaazne pisem 😉 len mm este netusi, ze ja take veci vazne pisem 😉

rita55
7. apr 2010

Vaneske vsetko najlepsieeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cairka
7. apr 2010

rita, dakujeme 😵 kde máš foto?
lenkove, teda, to sú akčné plány 😉

lenkove
7. apr 2010

Cairka
no jasne ze hej, ale nerobim si iluzie o tom, ze sa aj zamestnam niekde 😀 😝 ale to je len matozna myslienka, nechame ju zriet a kvasit 😉 a uvidime... ked sa mi uz ina kariera nepodari (bo nestihnem termin, napr 😀 )

natia
7. apr 2010

juj, keby sa u nás doma vedelo o všetkých mojich plánoch a víziách 😀 to by bolo na záchranku 😀
podľa mňa Leni ono sa práveže bude posúvať tá hranica veku, do ktorého bude musieť byť dieťa v profi a o tie staršie už taký húfny záujem nebude...

lenkove
7. apr 2010

no prave na to som myslela v sprche, ze skor velkacov, ale si najprv budem musiet odlubit malacov 😉 takze asi az po sestricke/bracekovi 😀 no, aky uz mam realny casovy plan 😀 😀

5katarina7
7. apr 2010

ano tak mi povedala pani na urade,ze musí byť v poriadku register trestov,bytové podmienky a pravdaže aj papiere čo som odovzdala a až potom možme začať prípravu.Tá bude trvať 26 hodín.Takže to ešte potrvá.

5katarina7
7. apr 2010

🙂 a bendy dakujem aj ja vam držim palce

natia
7. apr 2010

Ale čakajú aj na správu o povesti alebo nie?

dioliana1
7. apr 2010

😀 čakaju samozrejme...

cairka
7. apr 2010

asi ako kde, u nás boli z mesta až po tom, ako mi prišiel papier, že môžem začať prípravu 😕

magimary
7. apr 2010

aj mati mexx tak povedali, že mohli prísť (a ešte teda aj prídu) až potom... 😉
takže, asi je to rôzne... 😉

najjulinka
autor
7. apr 2010

Dobrú noc.............. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzubabo
7. apr 2010

🙂 ak tomu správne rozumiem dá sa spraviť naraz príprava na pestu aj na profi? Napr. na ÚPSVaR? Musí si ju robiť aj manžel?

najjulinka
autor
8. apr 2010

zuzubabo na urade asi naraz nie, ale v Usmeve a v Nvrate to šlo spraviť naraz........... manžel ak nechce byť pestun ani profi, tak si pripravu robiť nemusi..... 😉

natia
8. apr 2010

Ja som si robila v Návrate aj profi aj pestúnstvo, ale naraz to nešlo...ani len príprava na pestúnstvo mi preto nebola skrátená...

katarinkamt
8. apr 2010

Ahojte dievcata, viem, ze je tu vela debat na temu kocik, ale nikde som nenasla, ci je lepsie kupit trojkolku, alebo klasiku so 4 kolieskami, MM ma presviedca, ze trojkolky su urcene maminam na korculiach a ze nie su stabilne, ja sa s nim nestotoznujem, prosim, poradite mi niekto?

najjulinka
autor
8. apr 2010

ja by som trojkolku nekcela... podla mna nie je stavana na naše mestá - vysoke obrubniky a pod..... a trojkolky su koli lepsej stabilite moc dlhé.

maznacik007
8. apr 2010

katarinkamt.... co ti ja viem... ja som osobne za klasiku.... najma u maleho babenka...a mne osobne sa paci.. ked je zvlast hlboky... /aj pouzity.../ a potom sportak.. samostatne... /aj trojkolka/

mne sa paci peg perego alebo ingelsina...

katarinkamt
8. apr 2010

Dakujem dievcata, hlavne chcem, aby bol bezpecny, ale vo vsetkych tych debatach kazda mamicka chvali prave tu svoju znacku, mam z toho znacny chaos.............

maznacik007
8. apr 2010

poslala som ti IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre