Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
5. máj 2010

Zicon a Ty ideš? Je to zaujímavé? Chcela som ísť vlani, ale nejako to nevyšlo...

najjulinka
autor
5. máj 2010

akože mačke viem kam chytiť tu pusu aby otvorila.. a aj to oblapim 2 prastami... Lucku sa mi nepodarilo.... ostatne deti som zatial nepotrebovala nasilu otvarať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. máj 2010

zicon my mame v KE v plane ist... .akože stale vtedy bol pobyt vikendový, o oni to vkuse robia druhý majový vikend, kedy je aj den matiek, tak ako sa vikendovka robieva... ale tento rok vikendovka nie je, tak mame v plane konecne tu milu...........

lenkove
5. máj 2010

Mimi,
Dianka sa s tebou nemazna 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. máj 2010

Lucka dnes vo vchode na przemi otrhala nejaké zelene z kvetinača... Podala aj Mirke... Mirka samozrejme hned k ustam, že ham... Tak len som jej vravela "To nie je ham! No no papať!" a na to Lucka vludnym hlasom k Mirke "To sa musi variť" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lucka videla, že to nie je ešte uvarene, tak sa to neje.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macocha
5. máj 2010

Naaahodou, teraz večer ma vyhnala od postieľky že "mama choď pracovať". Tak ma neprezraďte, že tu len relaxujem 🤐
Ale asi ozaj začnem aj pracovať, nech nemám zlé svedomie. 😉

cairka
5. máj 2010

mimi, no drží ťa nakrátko 😀

macocha
5. máj 2010

Jaaaaj, vidím, že väčšina rozmýšľate v iných dimenziách... to bolo práveže POVOLENIE, nie príkaz. Lebo inokedy musím ležať pri nej, kým nezaspí. Inak sa buď rozgeží a chce tiež pracovať na počítači 😝 alebo leží a čaká na mňa - ale nezaspí...

najjulinka
autor
5. máj 2010

no tak v takej dimenzii mi lucka minule povedala "Bud ticho" ked som jej čitala knihu.. ona už je pokročilejšia čitatelka a kcela čitať sama. . no ale 2x ma musela okriknuť, kým som fakt zaklapla... no nezvyk, že už mam velke dieťa.... samostatne.... 😀 😀 😀 😀 🤐 😀

natalia_blahova
5. máj 2010

Ahojte. Sledujem, že sa chystáte do Horského parku na Milú míľu. Macocha, volala nás tam aj Lenka z firmy, čo robili pre nás horáreň. Ona tam bude a vraj sa bude veľmi tešiť, keď tam niekoho z nás stretne. Zdá sa, že sa s nami cíti dobre a to je dobre. 🙂
Ale inšô som chcela. Prišla som s naštvanosťou maximálnou práve sem, bo tu najlepšie pochopíte prečo. Už som chorá z takýchto ignorantov:
http://www.anr.sk/?p=199&cpage=1#comment-385
Ja fakt nepochopím, kde sa to v nich berie. Vidím to napísané stoprvý krát, ale aj tak ma to naštve! 😠

najjulinka
autor
5. máj 2010

Dobruuuuuuuuuuu nooooooc

najjulinka
autor
6. máj 2010

Dobrééééé rááááánko

maznacik007
6. máj 2010

😀 aj my ideme na milu pre mamu ale u nas v meste.... budem tam pomahat... viest nejake hry pre deti... Ninus budu vystupovat... s tancami... tak dufam ze nam vyjde pocasie...

natalia ten link to nekomentujem lebo taky ludia nestoja za komentar... ale to je asi v mysleni nas ludi ze za vsetkym hladaju peniaze a vyhody...
u nas druha najcastejsia otazka.. /po tej ze preco sme si vzali take tmave dietatko/ bola ze co za to berieme... spociatku som riesila dnes sa uz len zasmejem a poviem ze "to si ani nevies predstavit kolko penazi za to dostavame: 😀

magimary
6. máj 2010

no, Naty, mne je z toho príspevku tak zle, že celý príspevok, čo som k nemu napísala mi zmizol...
toľko tam bolo gracjúcich smajlov až to server nezvládol!!! 😝 😝 😝 😝

písala som tam niečo v tom zmysle, že za tie 4 roky, čo som profi som si tak finančne polepšila, že:
-chodíme trikrát do roka na dovolenku.raz na Maledivy, raz na Mallorcu a raz do Egypta,
-sme si kúpili už piate miliónové fáro
-sme zabezpečili luxusné vily pre všetkých ešte nedospelých synov
-každý víkend trávim v relaxačnom-welness centre
-nakupujem výhradne len v módných domoch v Paríži a v Londýne
-k mojim najnovším záľubám patrí golf, jazda na koni a squosh (alebo ako sa to píše)...
-...

no, môže sa niekto sťažovať na lepší finančný postup počas 4 rokov?!?
jediné, čomu sa divím je asi to, že prečo sa nedajú na profirobotu všetci tí "múdri" (napr. aj školitelia 😝) 😝 😝 😝

no, odpoveď sa mi črtá hned v zápätí:
-počas 4 rokov sme totiž nikde na dovolenke neboli
-používame starú hrdzavú 5-miestnu Felíciu, hoci počet detí v našej rodine dávno prevýšil počet miest v našom jedinom vozidle
-o bývaní pre synom môžeme len snívať, nakoľko sme sami prešťastní, že máme strechu nad hlavou (hoci je to starý dom, ktorý si postupne upravujeme)
-môj jediný welness a cvičenie je opakované naťahavanie sa so živou váhou dieťaťa a relax je 5-minutovka na záchode
-nakupujem len v sekáčoch a na burzách (keď zájdem k číňanovi, tak to musím byť práve po výplate)
-a k mojim jediným záľubám patrí starostlivosť o záhradu, lebo tá si nevyžaduje takmer žiadne investície (až na moju energiu) ako napr., keby som si chcela odborné kupovať knihy na čítanie a vzdelanie 😔
-...

TREBA ešte pokračovať?!?, "milý" pán Lako???

magimary
6. máj 2010

tiež som počula podobné vvýroky, ako má pán "Lako" niekoľkokrát, ale po každé ma to rovnako na.e.ie a vytočí...
ale toto je extrém, keď dotyčný si tam ešte napíše, že je školiteľ!!!

magimary
6. máj 2010

som tak nabrúsená, že to tam má už aj "pán Lako" rovno na tanieri 😝 😝 😝 🙄 :
http://www.anr.sk/?p=199&cpage=1#comment-386

cara5
6. máj 2010

bože niektorí ľudia sú takí hlúpi.... fakt... jak môže vôbec takí človek robiť školiteľa????

najjulinka
autor
6. máj 2010

Pan Lako netuší ako to je s dovčou.. .že je to u nas skor problem ako + ...... ............. ........ Ja sama všetkým čo do toho idú radim, nech ako prve sa pýtaju na dovču.... ako sa rieši.. .lebo nikto z mojich známych nevie dať dieťťa do domova............. takže radšej oželu dovču..........................

cara5
6. máj 2010

super magimary... dobre si mu napisala 😀 nech vie

maznacik007
6. máj 2010

ja zasa nechapem ze aky skolitel... /mozno nejaky uradnicek z nejakeho UPSVaR/???? 😠

magimary
6. máj 2010

ja by som takýchto trapkov (aspoň slovne) bila !!!
mňa by zaujímalo, čo robí on-okrem toho, že školí?!? (ale koho to nenapísal, možno kravy v kravíne)...

najjulinka
autor
6. máj 2010

no maznačik u nas v KE ked na urade školia, tak dosť školitelky zdoraznuju, že "ja by som to nerobila" 😝 a školenie take, že čitaju zakon a pod.. .to keby dakto nevedel čítať, tak si tam par hodin posedi pri tom ako mu čitaju zakon.... to je školenie ako naozaj.... 😠

zicon
6. máj 2010

Nuz to podujatie v Horskom parku je Mila Mila, Mila pre mamu je 8.5.2010 na Partizanskej luke a ja som tam ako jeden s organizatorov - vozim vsetky veci na milu.

magimary
6. máj 2010
najjulinka
autor
6. máj 2010

mary sú 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak polievky sa varí, muž čistí zemiaky, stehná kuracie sa pečú.................

smejka
6. máj 2010

mary krasne su 😵

5katarina7
6. máj 2010

Ahojte.Chcela by som sa spýtať,či niekto z vás nevie,či by sa to školenie v návrate alebo v usmeve dalo robiť iba cez víkendy?A že to skupinové sedenie s inými rodičmi ako prebieha.dakujem

marketka1
6. máj 2010

Ahojte 😉 nemáte niektorá žiadosť - vzor na osvojiteľský súd?a čo všetko ste znovu dokladali príjem,lekárske potvrdenie ....

ďakujem v IP pošlem mail ak niekto vie pomôcť 😉

dioliana1
6. máj 2010

katarina školenie na pestunstvo a adopciu: v Usmeve: máme 9krat po 3hod. tak že to skupinove stretko(9X3) je raz do týždňa (može sa aj častejšie a 3krat indivualne stretnutia v domacnosti...cez víkend podla dohody (profi sme mali cez sobotu plus nejaké hodiny do 60 hodín)...myslím že chcu skorej cez týžden, aj oni chcu volno...maju vlastnu prácu aj rodiny....Návrat u nás robí dve skupinové asi 6hod. stretnutia a potom asi 5 individualnych na pestunstvo (profi netuším)....Usmev sa platí 40E a Návrat 20E -len pestunstvo alebo adopcia....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre