Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lulucertik
27. sep 2010

@lenkove 😀 😀

kanhwa
27. sep 2010

@lenkove ved ja by som sa nenahnevala, keby mali 😉 i ked "porod" planujeme najlepsie na jar, najneskor na zaciatok leta 🙂

lenkove
27. sep 2010

@kanhwa
no ved a ja som planovala na neskor, dooooost neskor a zrazu taky predcasniak 😀 ved ma to aj riadne zaskocilo a vahacky boli riadneeee 😔 a teraz sme stastni, ze je dieta s nami 😵 😵 😵 NASE dieta 🙂

natia
27. sep 2010

Presne... ja som si vždy myslela, že výhoda na adopcii je to, že si môžeš vybrať pohlavie a čas... a ani jedno neplatí... lebo ty si vlastne nevyberáš...to dieťa k tebe skrátka príde, kedy uzná za vhodné 😀

bendy25
27. sep 2010

Ahojte baby! Tak my uz mame spravu podpisanu 😵 Juuuj, aka som len stastna. Priznam sa, ze som sa obavala, co tam nasa psych. napise, ale vsetko napisala uplne super, to sme s mm len cumeli 😀 O tom mojom zdravotnom stave tam tiez nieco bolo, ale tiez to bolo tak jemne napisane. No skratka, cakala som hrozu a mala som strasnu tremu od rana, ze co a ako bude a ako vravim, s mm sme boli velmi milo prekvapeni, ako nas nasa psychologicka pekne vykreslila. A hned, ako sme vosli, tak vravela, ze uz aj obalku ma vypisanu, ze uz iba caka, ze podpiseme spravu a hned to aj pojde. Fakt bola dnes velmi zlatá. Sme jej slubili, ze sa jej hned, ked budeme mat nieco nove, ozveme. S mm sme boli cez vikend na chate a uz sme sa nevedeli dockat dnesneho dna ... a konecne to mame stastne za sebou 😵
@natia - tu u nas mame firmu Panasonic, tak tam idem, uz snad na 11 krat, ale tentoraz iba na 2 mesiace... ale aj to je nieco, lebo doma umieram od nudy 😉
@yukki - na chate som sa spoznala s jednym tvojim kolegom. Aka nahoda, ze prisla rec na teba, iba tak zhodou okolností 😉 hoci ta osobne nepoznam 😉

lulucertik
27. sep 2010

@bendy25 tešíme sa s tebou, tak si sa dočkala 😵 a aj správa bola napísana skvelo no super 😵

5katarina7
27. sep 2010

@bendy25 to je super,teším sa 🙂

5katarina7
27. sep 2010

@dioliana@savia však ja sa ešte na ten poradovník spýtam,keď prídu k nám vo štvrtok,skúsim od tej druhej pracovníčky,že ona čo povie.

bendy25
27. sep 2010

@lulucertik, @5katarina7 - dakujem baby. Dufam, ze o tie 2 tyzdne nam uz dojde aj rozhodnutie o zaradeni do ZŽ 😵

natia
27. sep 2010

@bendy25 gratulujem, to som rada, že takto ok... tu sa nám teda riadne rozmnožia deti 😉 suuuuper

bendy25
27. sep 2010

@ natia - 😵 sak sa uz s manzelikom nevieme dockat 😵

natia
27. sep 2010

@bendy25 to verím a poznám 😉

kanhwa
27. sep 2010

@bendy25 gratulujem a tesim sa 🙂 🙂 🙂

bendy25
27. sep 2010

@kanhwa - dakujem

dioliana1
27. sep 2010

@bendy25 aj ja vám gratulujem...už len príjemné čakanie na dieťatko... 😉

zuzubabo
27. sep 2010

ja sa už neviem dočkať piatkového rána, už aj v práci stojím za nič 😉

natia
27. sep 2010

@zuzubabo tak to má byť 😉

zuzubabo
27. sep 2010

🙂

akim
27. sep 2010

@bendy25 , pripajam sa ku gratulaciam... 😉

najjulinka
autor
27. sep 2010

Dobrú noc 😉

suezana
28. sep 2010

@5katarina7 len sa pekne spýtaj, určite to vedia, lebo ja mám info, že už som pod 30 😵 fakt sa to poriadne hýbe, 🙂
a všetkým gratulujem k tým dobrým správam 😎

najjulinka
autor
28. sep 2010
dioliana1
28. sep 2010

@najjulinka fakt suprové...pre profirodiny ideal 😉

kanhwa
28. sep 2010

Ahojte baby,
tak som sa dnes odhodlala na upsvar volat, kolkati sme v poradi. no a ze to oni vraj musia fyzicky vypocitat, tak mam volat o hodinu. takze naozaj sa im to len nechce pocitat, preto mi v aprili nechceli povedat, lebo toho pocitania bolo zrejme viac. no a sme 72. v poradi a vraj pred nami 10 ziadatelov ma odklad, takze prinajlepsom sme 62.
nuz neviem, ci je to vela alebo malo, lebo som tajne dufala, ze to bude tak okolo 40. kedze neviem tu informaciu zo zaciatku, nemam s cim porovnat.
tak neviem, ci sa mam tesit alebo byt smutna, ale tesim sa aspon z toho, ze ked o par mesiacov zavolam znova, tak sa dozviem, ako sme postupili dopredu 🙂
ozaj, chcela som sa Vas spytat - poradovnik na ado a pestu je spolocny alebo su dva rozne? viem, ze sa to tu uz pisalo kedysi, ale mam uz mis-mas z toho....
diki a pekny vecer 🙂

marketka1
28. sep 2010

Ahojte pekný večer 🙂
@kanhwa na ado aj pestu. je spoločný zoznam majú v ňom len poznámky kto chce čo 😉

cara5
28. sep 2010

pekny vecer, @kanhwa nas zapisali tiez v aprili 2010 a povedali nam ze sme 190 ☹ takze vy ste mohli byt cca tak podobne....... tak to ste sa celkom dobre posunuli 🙂
my sme volali koncom augusta a tiez nam nechceli povedat poradie 😠

bendy25
28. sep 2010

Ahojte!
@kanhwa - a od kedy ste v ZŽ? A ake mate poziadavky na dietatko? Lebo tiez mam v tom mis-mas 😉
@akim, @dioliana - dakujem baby
@zuzubabo - drzim vam palce a uz nech je ten "vas" piatok tu 🙂
Marketka1 ma pravdu. Zoznam je spolocny aj pre ado, aj pre pestu. Tiez nam to len prednedavnom psych.hovorila.

najjulinka
autor
29. sep 2010

Dobré ránko.

kacena4
29. sep 2010

@najjulinka ahojko, dik za pozvanie do "vasej" sekcie, uz aj mary ma pozyvala, ale nejako mi to moc nevychadza, alebo presnejsie som internetovo leniva, ale dala som si zavazok, ze vas budem chodit pozerat co mate nove a mozno sa obcas aj ozvem.
som "byvala" profi hoci teraz na materskej ale ku koncu rodicovskej by som sa chcela znova zaradit medzi profi
popravde chcem si konecne nejaku matersku vychutnat a doobeda "nic" nerobit, len sa venovat mojmu drobcovi, poobede uz mam svoje deti a ucime sa, tak je mi teraz SUPER
obdivujem ta s tolkymi detickami doma, kde to ukladas? asi mas dom a nie bytovku ako ja... aj ja chcem vela izieb, nech sa mi tam pomestia deticku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre