Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
7. máj 2010

no nič.. bud sa pojde bez kočika,a lebo solo kočik vynesiem po schodoch, tak ako ked som bola podať danove priznanie 🙄 🙄 🙄 len aj schody take debilne, že zabradlie take nariedko.... že som mala strach, že sa Lucka zgula.... 😖

marketka1
7. máj 2010

tak ich nechaj doma všetky Karolovi (tú chvíľu ich zvládne) IV máš blízko vás tak sa rýchlo otočíš. 😉

lenkove
7. máj 2010

Pimpa, fotky sú úžasné 🙂 a kreslenie 😵 a pranie 😵 no waw 🙂 kráásnučký je, spokojné, šťastné bábo 😎

najjulinka
autor
7. máj 2010

to hej... len ja ked idem bez kočika, ja už sa obzeram.. a sa citim jak hola 😀 😀 😀 😀 😅 dnes som bola u lekarky sama!!!!!! no nezvyk....

lenkove
7. máj 2010

Juli, alebo len s veľkáčkami bez kočíka, ak máš chuť zažiť infarktové stavy 😎 😖 (chápavý)

najjulinka
autor
7. máj 2010

uvidime podla počasia.... vsak občas aj hajaju cez den niektore... 😉 😀 tak ani karolovi 5 kuskov bdelých nenecham.. kaože pri 5 sa len straži a nič nerobi.. .a chudáka muža to čaka v piatok celý den... dala som si den volna - idem na školenie profi rodičov 😉 😀 😀 😀

dioliana1
7. máj 2010

my máme školenie v utorok ale decká stále choré už celé tri týždne...a ešte dajaký týždeń budú... 😖 , tak neviem či mi ich mama postráži... 😨

najjulinka
autor
7. máj 2010

ja mam na to manžela 😉

najjulinka
autor
7. máj 2010

a do piatku na ATB už budeme asi len dvaja - len my dospelaci... ked sa k nam dovtedy dakto zas nepridá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
7. máj 2010

moj manžel pracuje, ale aj keby bol doma má problem utrieť zadok nie ešte prebaliť 😀 , nechcem prísť a domov a decká ogrcané....

najjulinka
autor
7. máj 2010

dio ja som do toho muža hodila... proste ostal doma a Kiko sa ešte nevykadil rano ako na potvoru.. .a tušila som.. .a zvladol 😉

danový urad vyriešeny... aj mna čakal šek v schranke 😉 😀

pimpa
7. máj 2010

dio, tak tvoj muz je naozaj z tych malo "domestikovanych"....u nas prichodom Patka sa domestikacia manzela velmi urychlila, dokonca aj take ze dobrovolne vynasanie smeti, ci chodenie do pivnice zacalo uplne spontanne, co som uplne zirala...a plienky, sice so zapchatym nosom, ale zvlada.

lenkove
7. máj 2010

Baby, tak môj manžel napríklad nežehlí.. a iba občas dáva prať, výnimočne vyvesí prádlo a zriedkavo ho pozbiera, to posledné po pripomienkovaní urobí. Inak sa tvári, že je usilovná Nastenka a zvláda všetko 😉 ČO je najhoršie, aj lepšie ako ja 😀

mayap
7. máj 2010

baby, tak to máte vychovaných mužov.môj za 12 rokov manželstva umyl riad asi 5 krát... 😠 , smeti nevynáša, prádlo nevešia...
občas ide s deťmi von, ale ja ich musím vychystať, dohliadnuť aby si nič nezabudli... no proste des... 😝 a svokra ho v tom podporuje, lebo to je ženská robota a nie chlapská, mrcha jedna... 😠 .

dioliana1
7. máj 2010

no moj manžel s tých práci ženských občas navarí....vie výborne variť....len toho riadu potom... 😉

mayap
7. máj 2010

no aj môj uvarí... čaj... a občas aj kávu... 😀
...jóóóóój a minule uvaril chalanom párky. a ja mrcha ho takto kritizujem.... 😲 (zahanbený)

lenkove
7. máj 2010

Mayap, veru,veru 😠 😠 u vás tá svokra 😠 😠 😀
inak to trvá, samozrejme, muža si vychovať... On je rád samostatný, potom som ho keď sme boli sami rozmaznala a keď sa vrátil som si vlasy trhala.. 🙄 a teraz, hádam si to ani nevšimol, je z neho žienka domáca 😀 😀 🤐 🤐 😀 (sprisahanecký)

Dio a preto máme umývačku 😀

lenkove
7. máj 2010

Mayap, hanbi sa! 😀 tak ho ohovárať a on párky uvarí!

mayap
7. máj 2010

veru, lenkove, hanbím sa... 😝
baby, ten chlap mi len raz v živote uvaril večeru (ta polotovar), asi pred 9 -timi rokmi a ja som mala aspoň 2 týždne depku, že či náhodou nemá frajerku a nevie ako to povedať... 😝 😀 😀 😀

lenkove
7. máj 2010

Mayaaaaaaaaaaap 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macocha
7. máj 2010

Jaaj Mayap, tak potom Ti tažko vyhovieť 😀 Možno by aj chcel začať variť, len sa bojí, aby si ho nepodozrievala, že zahýba... 😕 😀

mayap
7. máj 2010

moja, v tomto jeho veku sa už nebojím, žeby mi zahýbal... 😀 😀 😀

lenkove
7. máj 2010

Mayap, nechcem ti brať ilúzie, ale chlap blbne v každom veku. Viď môj vlastný otec na prahu šesťdesiatky 😔 😝

mayap
7. máj 2010

leni, lenže já mám svokru... 😠 😀 😀 😀 a okrem toho ten môj je na takéto lenivý.

najjulinka
autor
7. máj 2010

lenkove tak napr. aj ja nežehlim 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 a pozdravujem tvojho muža 😉

mayap
7. máj 2010

dobrú noc vám želám...

najjulinka
autor
7. máj 2010

mayap on može byť lenivý... ale ženske nebyvaju lenive 😉 😀 😀 😀

lenkove
7. máj 2010

Julinka, kedysi som žehlila, ukladať požehlené veci do skríň, ach to bola moja pasia. Čo máme dieťa, nežehlím 😝, iba veci keď sa ide na návštevu a periny /to som sa ešte nevyliečila/ . Ale inak budeme mať požehlené až keď budeme opäť iba dvaja /šak čo budem na dôchodku robiť/, alebo keď budem mať dosť peňazí zaplatiť si za to 😝

lenkove
7. máj 2010

a dobrú noc 😎 😵 aj vám! 😀

najjulinka
autor
7. máj 2010

akože mame žahličku... ale využila som ju minimlane.. prežehliť veci na pracovny pohovor kedysi a vyžehliť košele nejakemu malemu chlapovi na oslavu - Kikovi alebo Marečkovi, a postelne pradlo (niektore) som tiež už žehlila, ale aj to ma už prešlo ... zatial viac ee........ 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre