Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

saskah7
1. jún 2010

lenkove, tak to je popri tych vsetkych neprijemnostiach super spravicka 😵 😵 😵 tulkajte sa a uzivajte si to...
nie som si ista, ci to bolo v Lidlackom letaku, ale som tam videla vysielacky za rozumnu cenu s dosahom 2km, ja mam podobne a som spokojna... skus pozriet letak

marketka1
1. jún 2010

natia ak máš vo vedľajšej bráne svokru býv. daňováčku nemáš problém zistiť čo potrebuješ. (abo kde máš hľadať) a ak tomu nerozumiem tak sa opýtam mm ten tiež pacuje na úrade (ale inom) s § takže sa na mňa niečo za tie roky čo sme spolu chtiac nechtiac niečo nalepilo. 😉

leni neboj škorici už bude lepšie nám na hnačku dosť zabral čučoriedkový kompót s piškótami a čo sa týka spánku u Vás v posteli aj u nás sa povolilo za dva týždne toho až až a tá mala potvora prišla veľmi rýchlo na to ako sa dá vyťažiť so zdrav. problémov. 😖

lenkove
1. jún 2010

uaaaaaaaaa. Saška, novinka s tým Lidlom, idem!!!

@marketka1 ja neviem, Markie, ja som možno divná, ale mne to nevadí 😅 😅 zatiaľ sa to stalo iba nadránom a to znamená, že nevstávame o piatej až pol šiestej ale o pol siedmej - siedmej!! 😀 chápete!!! 😀 😀

najjulinka
autor
1. jún 2010

ja sa doLidlu chystam na vysieačky, lebo tie Tescove su o ničom.. slabý dosah... pomaly taka vzdialenosť ako človek počuje aj bez nich.... 🙄 🙄 🙄

marketka1
1. jún 2010

leni nie si divná hod. spánku na vyše vie rýchlo zmeniť nejaké pravidlá 😀 😀 mne tiež nevadí ak príde spať medzi nás a spí vadí mi že si vynucuje dosiahnuť svoj cieľ (napr.hračku ak sa s ňou hrá akurát Martin) až tak že neberie ohľad na svoj zadok a zdrav. stav a rovno sa šmarí o zem.

lenkove
1. jún 2010

waw
a v tom Lidl letáku sú aj dobré ceny, už si to objednávam cez net 😀 nech to neuchmatnú iní 🙂

saskah7
1. jún 2010

pockaj, Leni, to ako sa da v lidli objednat cez net????

marketka1
1. jún 2010

saska myslím že si robí z nás srandu ja tiež na to kukam jak puk

saskah7
1. jún 2010

to asi zrejme tak, ze pise mail kamoske alebo mm, nech to idu rychlo kupit, ked maju nablizku lidl
😀
alebo zeby fakt nejaka novinka???

saskah7
1. jún 2010

tiez ma to niekedy stve, ze v letaku je zaujimava vec a ked tam pridem, tam pridem, tak vykupene, alebo len nevhodne velkosti... 😖

marketka1
1. jún 2010

Ináč chcem všetkým deťom k dnešnému ich sviatku zablahoželať. 😵 😵 😵

natia
1. jún 2010

No tak vo štvrtok ráno vyrážam do Lídlu, aby som tam bola prvá 😀 😀

najjulinka
autor
1. jún 2010

saskah ja mam LIDL ako najbližší obchod.. raz som si vyhliadla v letaku hračky a nedostali ich voooobec..... proste neboli........ 😒

saskah7
1. jún 2010

no ano, aj to sa mi uz stalo 😠

saskah7
1. jún 2010

a Lenkove zmizla a nechce sa priznat, ako si cez net objednava z lidlu 😀

marketka1
1. jún 2010

no ja so sa tak raz vybrala kúpiť mm rybársky nafuk. čln za nejakých 2500sk mm ma poveril že nech to idem okuknuť hoc do toho vôbec ale vôbec nerozumiem. prišla som medzi prvými a mali 4 ks jeden som do istoty rýchlo šupla do košíka a potom so zisťovala od ostatných rybárov tak nenápadne názory čo sa im neušiel a keď že to oľutovali že nestihli prísť o 5 min. skôr tak som ho išla vyplatiť. mal 12 kg +kartón ja za ruku s 2 roč. synovcom na trolejbus a to ešte len komédia bola.

dioliana1
1. jún 2010

cawte

lenkove
1. jún 2010

no teda, a ja že sa to dá cez net, v nemecku sa dalo 😠 😠 mám v košíku 2 produkty a ďalej ma to nepustí, no tedaaaaaaaaaa

saskah7
1. jún 2010

ty si fakt z nas teraz robis srandu, alebo si si to naozaj myslela??? 😀
ten kosik je len taka pomocka, ze nakupny zoznam, si asi vytlacis a ides s tym do obchodu, aby si na nieco nezabudla 😀

lenkove
1. jún 2010

saska,
nerobim si srandu ja, ale lidl slovensko z vas, kedze v Nemecku to tak funguje 😕 a takto som ta vacsie veci najkupovala.. moja adaptacia na sk pomery este celkom neprebehla 😀 ale pride to aj k nam, kosicek je zarodok. 🙄

marketka1
1. jún 2010

leni len kedy sa to bude dať aj u nás, pokiaľ to bude ako gravidita slona tak to nám aj deti vyrastú za ten čas.

saskah7
1. jún 2010

😀 😀 😀

najjulinka
autor
1. jún 2010

http://www.paveldobes.cz/cd/cd_banany/ukazky/07... - trošku k počasíčku 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
1. jún 2010

Lucinka: "Aha! ***** mam" (***** = nerozumela som čo hovorí) mala prst v puse...
ja: "Čo máš?"
Lucka: "Sušeň"
ja oči vypleštene.. .ona si to vysvetlilaasi, že nerozumiem, tak ešte dodala: "Sopeľ"
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no so synonymami ona problem zjavne nemá 😀 😀 😀

saskah7
1. jún 2010

😀 nuz, so synonymami nie, ale so sparanim sa v nose a nasledne v puse asi hej 😀 😝

yukki
1. jún 2010

ani s tým zjavne nemá problém Lucka...to len my dospelí, nevieme čo je dobré
😝 😝 😝

saskah7
1. jún 2010

😀 😀 😀

yukki
1. jún 2010

Ozaj, dnes je Peň detí. Kika to počula od kamarátov, a klasicky, problém s abstraktnými pojmami....hneď sa ma prišla pýtať kde je ten Peň detí...ale tak ona aj kus poslabšie počuje 😝 😅

yukki
1. jún 2010

Bendy....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre