Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zuzkanka117
24. jún 2010

😉 pochopila !!!! aj matax má jedného Oliverka !!!

maznacik007
24. jún 2010

jaaj az teraz pozeram ze aku odveci fotku som tu dala... tak este jednu...

nas krasavec...

cairka
24. jún 2010

no, lenže po dve dievčatá tu už majú mixka, yukki, adami...., a ešte single baby mimina, lenkove, zatiaľ ja 😝 a julkine baby sa za chvíľu ani na prstoch jednej ruky nebudú dať spočítať 😀

maznacik007
24. jún 2010

a iva ma dvoch chlapcov... no nejako to uz poparujeme... no nie? 😀

zuzkanka117
24. jún 2010

@cairka ďakujem !!! je to môj krtko 😵

yukki
24. jún 2010

Vďaka Maznáčik...hej, dnes, konečne!

cairka
24. jún 2010

ci pána, koľko detí 😵 ani sa to nezdá, že nás tu toľko nazbieralo 🙂

zuzkanka117
24. jún 2010

@yukki nikdy by som nebola očakávala, že prostredníctvom profi rodiny si nájdeme s Verčou kamošky a našli !!!!! naše baby 😉

maznacik007
24. jún 2010

@yukki uff.... normalne mi taky kamen spadol zo srdca.... takze uz si dvojnasobna mamina... keby si nebola tak daleko tak to pridem k tebe zapit... normalne... 😀
..
@cairka
sak deti ako smeti..

yukki
24. jún 2010

Veru! Ani ja by som nečakala a jak nás tie procesy stmelili!

marketka1
24. jún 2010

no máme tu veľa detííí ale v DD je stále dosť 😔 tak sa pekne pridávajte ďalšie, nech im tam ubúda a u nás pribúda. 😉

yukki
24. jún 2010

Zapiť...zapiť....no bolo by! Len príďte v lete všetci, vykoseno už je, ihrisko pre deti tiež....

yukki
24. jún 2010

Markétka sto bodov.

cairka
24. jún 2010

yukki, 2x nevrav 😀 😀
marketka, veru veru....

najjulinka
autor
24. jún 2010

dobrú noc.........................

macocha
24. jún 2010

Inac dnes bolo na STV ze ako ubudlo deti v DeD... ze o 250 menej ako vlani takze uz LEN okolo 4500 😢 A vraj okrem medzinarodiek sa deti "rozobrali do profirodin".
Ale tak berme to pozitivne, tak ako to oni mysleli, ze dobre ze ich pocet nestupol, ako kvoli krize ocakavali.

marketka1
25. jún 2010

Dobré ránko 😉 ...........

najjulinka
autor
25. jún 2010

Dobre ranko.......................

dioliana1
25. jún 2010

dobré ránko, tak už len 3krat škola a školka a máme dva mesiace postarané o zábavu 😀 😀 😀 😀

juliap
25. jún 2010

@dioliana1 no to bude teda zabavy ... niekedy sa mozme dohodnut na stretku, ked pojdes do PO s deturencami a pubiskou ... 😉

najjulinka
autor
25. jún 2010

dio u vas v školke 2 mesiace prazdnin????? 😨 😨 😨

maznacik007
25. jún 2010

yukki beriem ta za slovo... ja som dnes cely den mimo aj zajtra... len na skok som tu... kto ide dnes k nam na velky karneval tak pozerajte... idem s druzinarmi aj s Danusom.. mame taky stary kocik ... namalovany ako leopardia koza... a okolo vanicky bielu kozusinu a kosti z chovproduktu ponasivane.... viezla som to od nasich kde som to malovala a robila.. a vsetci psi po nas skakali.... o chvilu idem este do druziny malovat mamuta... klasika vsetko na poslednu chvilu....
potom hodim fotky... ak to prezijete...

juliap
25. jún 2010

@najjulinka v PO maju tiez skolky len sluzby, kazda skolka vide tak 1 tyzden ze ma sluzbu, tak deti musis ak chces cez prazdniny kazdy tyzden do inej skolky vodit ... trosku na hlavu ale co uz

najjulinka
autor
25. jún 2010

@maznacik007 tak na foto som veeeeelmi zvedava....

kedysi skolkari mali prazdniny mesiac....... ale viem, že naša školka tu pri bloku ma nejak 3 a pol týždna alebo tak dajak prázdniny.. .tiež nemá celý mesiac..... ale ja ako rodič asi ked bude školka zavreta 3 týždne z mesiaca, tak ten jeden týžden už decko do školky nedam.... platiť školné na mesiac za 1 týžden to je dost o ničom....

kedysi si pamatam, že jasloši mali 2 týždne prazdniny, školkari mesiac a školaci 2 mesiace.... som sa nevedela dočkať byť školačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
25. jún 2010

@najjulinka ano, možu len tie isť do školky čo maju rodičov zamestnaných a fakt nemaju kde dať deti inak sa dve školky spajaju a je len jedna trieda nespratníkov ktorých nexce nikto cez prázdniny strážiť...

dioliana1
25. jún 2010
lenkove
25. jún 2010

ahojte!
vítam Zuzku s Veronikou a hlásim, že ja som si rezervovala chalanov od Mary a Smejkiných chalošov, necháme si trošku na výber 😉 😉
inak, dnes sa krásna vec stala, po dojedení /hľadám tipy ako pripraviť rybu pre dieťa aby ju jedlo, kryť ju do zemiakovej kaše sa mi nechce a ešte, že pangasia nejem(e) 😀 😀 / som vybrala malú zo sedačky a ona sa hneď s revom išla plesknúť o zem, tak som začala dôrazne "Ivi, čo chceš, zaveď mami k tomu čo chceš, ukáž čo chceš" a ona sa prestala plieskať, chytlila ma za ruku a doviedla ku kočíku 😀 😀 vyložila si ho na gauč, vyliezla za ním a kočíkuje ho po gauči.. a aa, už nie, číta moju prácu, utekám ju brániť 😀 😀

dioliana1
25. jún 2010

@najjulinka a ja otras prázdninová prirážka na školkom popatku v našej školke bolo 350sk a v cudzej až 750sk a naopak....jeden mesiac ide jedna školka a druhý druhá...nexcem ho stresovať zasa zmenami a diskrimináciou...

lenkove
25. jún 2010

dio,
bambuliačik bude mať ozaj "prázdniny" keď ho necháš doma... sviatok, že tam nemusí ísť 😔 😔 (narážam na tú diskrimináciu)

lenkove
25. jún 2010

@zuzkanka117
aká krásna je tvoja bambuľka!!!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre