Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

saskah7
7. aug 2010

@dioliana1 😀

yukki
7. aug 2010

Dnes si kika pred spaním obzerá sama seba...a naraz mi ukazuje "mami, tu mám vemienko"... 😲 kdesi pod pupkom..... 😨 ... a ono to ZNAMIENKO tam našla! 😝 😅 😀

dioliana1
7. aug 2010

@yukki 😀 😀 😀 ešte že nemá to vemienko...možeš to dať medzi "perly" https://www.modrykonik.sk/forum/tema/perly-nasi...

dioliana1
7. aug 2010

tam sa narehlíš čo za "perly" deti vedia vypotiť 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. aug 2010

u nas ma Mirka "pipik"... a kým neukáže presne, tak by si si myslela, že fakt.......... je to pupok..... 😀 😀 😀 😀

dioliana1
7. aug 2010

@najjulinka 😀 😀 😀 dnes keby si počula malu ako si stale popodnos hrešila, už som zurila na synatora ako sa zasa pred nou "dlaždicky" vyjadroval...

najjulinka
autor
7. aug 2010

@dioliana1 Lucka vie take neslušnosti aj vhodne použiť.. .na to ma talent.. .a netušim odkial to vie. .lebo keby vedela len samotne neslušnosti, tak to viem presne odkial. .ale trefne použiť že to vie, to sa divim. .ale jej take veci stači raz dakde počuť................ 😒 😒 😒 minule v tescu mojej make čosi padlo na zem a ona na celé Tesco "Do p***".. akože to už nam obom s mamou skoro oči vypadli..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ale musim poklopať, že už to davno nebolo, aj to tesco bolo tak mesiac dozadu ...... takže snad........ no uvidime.... teraz na ihrisku malo deti býva.. asi dovolenkuju. .aj školka zavretá teraz, tak inokedy zo školky so všetkým čo tam pochytili šup rovno na ihrisko..... teraz nič.. ani nadavky, ani pesničky..... 😀 😀 😀 😀 😀
Ach baby ja kcem babatka...... aspon jedno, ale už som nastavena na 2............. 🤐 🤐 🤐 normalne ked sme Lindu spratali k Lucke... tak tu mame 2 volne miesta pri nas.... 😅 Ja normalne obzerama babatkovske veci... a že iba jednu hrazdičku mame, že asi dokupim druhu.. .a pod...... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 normalne sa asi musim krotiť už aj v snivani......... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dobru noc.... snad sa mi prisniju moje buduce malinkate deťušiky.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. aug 2010

Ale tak ma napadá, že kolotoče na postieľku mám dva 😀 😀 😀 😀 🤐 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dioliana1
7. aug 2010

@najjulinka ich ja sa tak brzdím.... 😀 😀 😀 keď odkladám veci s ktorých vyrastaju a vidím malé, tak vo mne tiež CHCEEEEEM kričí...ale schladí, ked si spomeniem kolko roboty je s tými čo mám, ked sú tak často chorí... 😖 Dobrú nocku

dioliana1
7. aug 2010

@dioliana1 ja mám aj postielku pre bábo, kolotoč, sedačku, vybavičku do troch rokov...no všetko...už obzerám dalšiu stoličku k stolu, bož, musím sa krotiť...

najjulinka
autor
7. aug 2010

dobrú.. .však ja kcem vymeniť kus za kus... 2 kusy, za 2 kusy......... chcem to tu omladiť..... nemame žiadne ležiace babo.. všetko chodi, beha.... všetko velkači, aj ked teda linda je len 8kilova velkačka, ale je.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. aug 2010

dio j amam všetko, len nie všetko dvojmo 😀 😀 😀 a nemam fusakotašku a keby boli 2, tka asi kupim aj to... na prenos výťahom mi to bodne... 😉 😀

dioliana1
7. aug 2010

@najjulinka 😀 😀 😀 asi podobne rozmýšlam, niečo čo hned nezdrne...

dioliana1
7. aug 2010

take detaily dokupiš do týždńa...

najjulinka
autor
8. aug 2010

no ano aj nie dio.... ked pri tom čo som si navyberala píšu, že "dopredaj".... tak trošku bojim, že ked pride babo, tak nebude..... 😒

bendy25
8. aug 2010

Ahojte! Ako vas tak citam, tak pisete o babatkach 🙂 Milá tema. Akurat vcera som stretla jednu moju znamu, ktora je profi a niesla si v sedacke male babatko - dievcatko. Tiez len teraz nedavno ju dostala a bola s nou na ockovanie. Malá mala vyplestene tie jej velke okale a pozerala na mna. Zlatucka bola ... Necudujem sa vam, ze tuzite po babatkach 😵

berika
8. aug 2010

@najjulinka
@dioliana1 teraz som prvýkrát na tejto téme, nemám čas si to celé prečítať od začiatku, a chcem sa vás opýtať, že deti sú vaše+adoptované alebo fungujete ako profesionálna rodina? Zvládať toľko detí to je obdivuhodné.

najjulinka
autor
8. aug 2010

@berika konkretne ja som pestunska a profesionalna mama 😉

bendy25
8. aug 2010

@dioliana1 - uz mas pripravy ukoncene?

dioliana1
8. aug 2010

@bendy25 ano už len správu od psychologa čakam

bendy25
8. aug 2010

@dioliana1 - a ako dlho ju bude pripravovat, nevies? Potom ju musis este podpisat, ci nie?

dioliana1
8. aug 2010

@bendy25 Ja netuším ako to chodí pestunstvo robím prvý raz 😀 ,
@berika zaleží aké kolko detí máš ako profimama aké skusensti máš z predošleho života, napr. ja mám dve svoje biodeti a robila som viac ako rok pri deťoch v MŠ...

berika
8. aug 2010

ja mám jednu dcérku 2,5 roka, ale veľakrát som rozmýšlala že by som sa dala na na profesionálne rodičovstvo, ale neverím si, neviem či by som to zvládla, a som aj veľmi citlivá a až príliš sa viem viazať. No zatiaľ si to nechávam uležať, uvidí sa čo prinesie budúcnosť. Možno raz. Držím Vám palce a naozaj vás obdivujem.

dioliana1
8. aug 2010

@berika o tom to práve je že, keď sa naviažeš, tak ti je potom veľmi ťažko, keď odídu deti preč...nevieš aké to je, kým nezažiješ....to je ako z vlastnými deťmi, celé ich detstvo sa na to pripravuješ, že raz od teba odídu, ale deti v profi odchádzajú ešte skôr ako sa nazdáš na to pripraviť...

najjulinka
autor
8. aug 2010

Dobru noc. ....

pimpa
9. aug 2010

ahojte
dnes sa tu zase zbiehaju mraky a poobede ideme kupit nase vysnivane odrazadlo PUKY!!!! Uz som tu davala jeho foto 😀 Tak snad nezmokneme, lebo dazdnik nemame, babka ho stihla stratit 😒

smejka
9. aug 2010

@pimpa a v com je to odrazadlo take vynimocne ako ostatne? 😕 ....aj my by sme pre nejake chceli tak vyzvedam 🙂

najjulinka
autor
10. aug 2010

Dobré ránko.

snehovavlocka
10. aug 2010

@najjulinka aj tebe...

marketka1
10. aug 2010

Pekný deň 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre