Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
12. nov 2010

@lenkove gratulujem k neterke!!!! daj do bazarika 😀

lenkove
12. nov 2010

@cairka nepodaliii.. este.. ale podame 🙂 to je odpoved aj pre @dioliana1 😀 😀 alebo sa niekomu ujde z kona, nooo kto sa ozvyva? 😀 😀

najjulinka
autor
12. nov 2010

Dnešné:
1.)
"Princezny byvaju v kostole, alebo kde."

2.)
Lucinka: "Plasteline som nedala pusu"
Ja: "Plasteline sa pusa nedáva"
Lucinka: "Iba mamke a skrini."
Ja: "Skrini?"
Lucinka: "To nie je plastelina"

lulucertik
12. nov 2010

@najjulinka 😀 😀 😀

najjulinka
autor
12. nov 2010

Lucinka je dosč čistotná v niektorých smerocha pri tej plasteline asi naražala na to, ž emože puskovať čisté veci.. a z plasteliny bola nerv ked sme sa dohrali, lebo jej nešla dole z ruk uplne... takže asi na to naražala... ale tatko sucho povedane.... tiež som sa čudovala, prečo može bozkavať mamku a skrinu.. ale ked mi vysvetlila, že skrina nie je plastelina, tak mi docvaklo, kde je problem... plastelina je proste špinava pre nu - zartadila ju do tejto kategorie.... 😀

dioliana1
12. nov 2010

@najjulinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
12. nov 2010

@vivien2505 no ono u nas aj nevesty su princezny.. takže to dobre zaradila... boli sme aj v septembri kuk jednu svadbu v kostole. .. .takže asi z tamať to má... 😀

najjulinka
autor
12. nov 2010

Včerajší Pingu s Pingou 😉 😀

bosorka257
12. nov 2010

@magimary ahoj bola by si velmi zlata keby si mi poslala ten vzor, dakujem ti velmi pekne

bosorka257
12. nov 2010

ahojte , neviete niekto ako sa da spojit s tetou zo Ziliny, z UPSVR???nemozem sa s nou spojit dakujem vam

najjulinka
autor
12. nov 2010

Dobrú noc.

lulucertik
12. nov 2010

Dobrú nocku všetkým

magimary
13. nov 2010

@bosorka257 pošli mi svoj mail do IP a obratom ti tam pošlem ten "formulárik" 🙂

najjulinka
autor
13. nov 2010

Dobru noc

dioliana1
14. nov 2010

Dobrý deň

kanhwa
14. nov 2010

@zuzubabo zo srdca gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@lenkove gratulujem k neterke a Skorici k sesterke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj my budeme mat Karolinku, len este nevieme, kedy sa dostavi 😉

Pozdravujem vsetky 🙂

macocha
14. nov 2010

Baby viete, čo sme včera v meste videli?? 😕 😕
Išla pred nami po ulici taká "herečka", proste oblečená podľa najnovšej módy, vysoká a štíhla, obuté štekličky, v ruke mala dve vodítka - na jednom maltézsky psík, na druhom ružovučké prasiatko s čiernymi fľakmi 😨 😨 😀

Ale tak aspoň to moje mestské decko videlo živé hospodárske zviera. 😎 )
(No hospodárske... ako sa to vezme, ale aspoň konvenčným zaradením)

dioliana1
14. nov 2010

@macocha 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. nov 2010

dobrúúúú noc

najjulinka
autor
15. nov 2010

Susedia celý den frezuju do nosných panelov ... akože zrazu mam tiché deti... žiadne hudobne hračky nefunguju.. proste nepočujem ani vlastneho slova.. .celý den.... normálne bol odpočinok isť s celou perepuťou doobeda k lekarke.... :-P 😀 Inak vyhodnotenie lekarky - alergia.......... zhodili sme to na mandarinky z Tesca.. to bola jediná zmena čo v jedle u nas nastala.. tuto sezonu som kupila mandarinky len v LIDLi a teraz raz v Tescu... Inak zeleninu a všetko som mala načate balenia.. .že z velkeho už koniec.. takže nemali doslova nič ine nove................ ešte aj tie mandarinky boli vlastne len inde kupene ako obvykle...... nič ine nam nevychádza...........

najjulinka
autor
15. nov 2010

Inak dnes Lucka bola poobede vonku kočikovať babiku.... zabalila do igelitoveho vreca... no vyzerali sme užasne.. sa hrala ,že prší a že to je "plášť" (=pláštenka na kočík)......... proste ako s hororu výjav... 😀 😀 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akim
15. nov 2010

@vivien2505, aj tebe pekny vecer. nenapises viac, co ste zazili? 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akim
15. nov 2010

@vivien2505 , My si s malym uz teraz pospevujeme koledy 🙂 . Zavcasu, ale ked sa na vianoce tak tesime... 🙂 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
15. nov 2010

@vivien2505 nie je zač.. .mame take iste , tak som vedela čo kupiť aj Vam 😉 😀 😀 😀
My sme dnes tiež už trošku Vianočne - pozreli sme si na youtube pár Vianočných reklam na kadečo... 😀 😀 😀 no ked my telku malo pozerame, tak sme dobiehali a spominali na staršie reklamy Vianočne... a Lucke sa pači tohtoročná reklama "Vianočka" (Orange), tak tým to nevinne začalo, že som jej to našla na nete 😀 😀 😀

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akim
15. nov 2010

@vivien2505 😵 😵 😵
@najjulinka , ta "vianocka" fici aj u nas... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre