Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
27. jún 2011

@najjulinka toto sa musím v dd pýtať, lebo u nás nechcú ani výlety akože cestovné preplatiť.... 😖

najjulinka
autor
27. jún 2011

@dioliana1 akože kupiš listok detom na bus či vlak a nepreplatia????

dioliana1
27. jún 2011

výleta ani nič neprepleplácajú, len lekárov a to dávam do výdajov, nič naviac mi nedajú...ani na okuliare nedali... 😝

maznacik007
27. jún 2011

dio to je teda divny decak... 😝

maznacik007
27. jún 2011

@najjulinka prosim ta nejako mi nefunguje mail nechapem preco tak prosim nahlas mamine ze chceme ist 4 osoby z toho dve deti 8 a 3 rocne... diky ... moc

najjulinka
autor
27. jún 2011
najjulinka
autor
30. jún 2011

Dobru noc

tortelinka
1. júl 2011

@lulucertik to je mozne snad len v amerike..darmo, krajina neobmedzenych moznosti

macocha
3. júl 2011

Aj u vás je tak hnusne chladno, veterno a upršano? 😖

najjulinka
autor
3. júl 2011

@macocha ÁNO 😠

yukki
3. júl 2011

@macocha a predpokladám, že ešte kapánek chladnejšie a ufúkanejšie..... a deti sú naladené adekvátne k tomu počasiu

dioliana1
3. júl 2011

@macocha aj u nás kosa, dážď a fúka 😝

macocha
3. júl 2011

Tak díky, hneď mi je lepšie, keď viem, že v tom nie som sama 😀

najjulinka
autor
4. júl 2011

Dnes je počasíčko krajšie 😉 Aj ked horuce leto to nie je 😀

najjulinka
autor
4. júl 2011

Dobru noc

dioliana1
6. júl 2011

Dobrý deň vospolok, noví náhradní rodičia? Pestúni, profíci a adoptívni? Čakatelia aj odsúdení? 😀 😀 😀

lulucertik
7. júl 2011

dnes je krásne slniečkovo 😎

lubinka13
7. júl 2011

ahojte, akurát som sa zaregistrovala a rada by som dala do pléna otázku. chceme si adpotovať bábu a rada by som sa s vami poradila ohľadom interakcie malého špunta do vašej rodiny? dali sme si síce požiadavku na bábo do max.jedného roka, no možno by som súhlasila aj so starším bábom tak do troch rokov.má niekto skúsenosti? 🙂

najjulinka
autor
8. júl 2011

dobru.....

macocha
13. júl 2011

Dávam do pozornosti seminár s PhDr. Jiřinou Prekopovou v Bratislave:
http://www.centrumzdravehozivota.sk/novinky/sem...

Akurát sme si s kamoškou na ten termín rezervovali dovču na Morave, inak by som asi na ten úvodný deň šla...

kanhwa
16. júl 2011

AHojte kocky
chcem sa Vas opytat: predpokladam, ze ked si neuplatnujem narok na materske, tak od pravoplatnosti rozhodnutia o zvereni do predosvojitelskej mam narok na rodicovsky prispevok dalsie 3 roky, prispevok pri narodeni dietata (bez priplatku) a rodinne pridavky. Je to tak? Ak ano, tak s kopiou sudneho rozhodnutia + rodneho listu mam ziadat na obvodnom Upsvare? vopred vdaka za odpoved.
p.s.
Mame sa dobre a tu je dokaz 🙂

lenkove
16. júl 2011

ten vas dokaz je naaadhernyyyy 😵 😵
@kanhwa myslim, ze sme k ziadosti potrebovali aj OP... Dokumenty (rodny list isto) si chceli nechat a nemali kopirku 😀 tak si priprav kopii viac! 😎 Inak je to podla mojich vedomosti tak ako hovoris...

lenkove
16. júl 2011

@macocha super link.. ja by som teda rada sla 🙂 🙂 🙂 este niekto? 😀
Inak aj my sa mame dobre, nasa dceruska keca od rana do vecera... a uz sa s nami aj prieci. Ja poviem "Nie" a ona "Ano" a ja zase "Nie" a ona to preklada svojim nastojcivym "Ano" , ja pridavam dalsie "Nie" na co ona pohotovo zareaguje "Ano". No a ked ma to prestane bavit, tak poviem "ANO", co Ivanka zaklincuje zufalym "NIEEEE" 😀
No a ked sa neprieci, tak si spieva, alebo ma presviedca, ze "TOTO (nejaka aktualna cinnost, jedlo, ci to co si uzmyslela) Ivka moze, ano, ano, moze."

najjulinka
autor
25. júl 2011
https://www.youtube.com/watch?v=ZR1Aud--Eaw

všetko naj Kubíkom k meninám dnes prajem 😉

yukki
25. júl 2011

Všetkým Kubkom všetko najlepšie k meninám! 🙂

cairka
25. júl 2011

Aj my prajeme Kubkom všetko najlepšie 😵

dioliana1
25. júl 2011

Všetkým Jakubkom veľa šťastia a radosti k meninám... 🙂

natia
26. júl 2011

Baby a teraz mi seriózne povedzte, čo sa považuje za "záujem rodiča"? Lebo ja tomu celkom nerozumiem... že zavolá? že napíše? a kto o tom vie? to mám niekde hlásiť? ak sa dlhodobo neozve a ja chcem podať návrh na osvojiteľnosť, aké mám na to dôkazy? nejako sa v tom strácam...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre