Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
5. júl 2009

veru juli, tiež som si ho zapla 😉

dioliana1
5. júl 2009

kde ide Sverák?

mata2
5. júl 2009

na markize 🙂

pimpa
5. júl 2009

ahojte, mam nove foto, mrk do mojho albumu 😀

mata2
5. júl 2009

kukla som,ste zlata rodinka 😵

cairka
5. júl 2009

pimpa, ako sa paťko zmenil za ten čas, čo je u vás. rastie vám do krásy 😵

najjulinka
autor
5. júl 2009

noo tiež čumiiiiim.. .zlatušik...

rita55
5. júl 2009

pimpa je nadhernyyyy a ako podrastol 🙂

rita55
5. júl 2009

jej veve 🙂 ta si to uzivala a dufam,ze aj mamina 🙂 Cairka dufam,ze mas pravdu.Od stredy zacnem odpocitavanie 😀 uvidime kedy skoncim 😉

cairka
5. júl 2009

rita, no mamina si hlavne užívala sledovanie, či zas nerobí zle sesternici 😝 ale je pravda, že za víkend nemala ani jeden hysák 😎 zato neter ich mala niekoľko spôsobených vaneskou 😅

v stredu až idete zaniesť? držím všetky palce, čo doma máme 😉 😵

rita55
5. júl 2009

cairka v utorok,ale mam dojst az poobede 😒 dakujeme aj s krpkou 🙂

laculik
5. júl 2009

pimpa, ty si aka kocka 😉! a myl je tusm na teba 😉.
Ja som dnes skoro cely den najprv vysavala a potom natierala terasu. Ani zdaleka som nenatrela celu. Uf, je to makacka.... Ale som fetnuta z tych vyparov. Minuly rok nam to robila firma, a tento sme si povedali ze urobime my. Akoze mna bavi fyzicka praca a aj toto ma bavi, ale je toho nejako moc 😠. Uz aj vcera sme to robili - mali sme opekacku, tak aj kamosi vyfasovali stetky 😀 a natierali sme skupinovo.

najjulinka
autor
5. júl 2009

Svěrák skončil. Pá. Ide sa do hajan u nás.

yukki
5. júl 2009

My sme doma tiež, z výletu, Kika statočne šlapala cez roklinu, nedala sa poniesť, v stane spala celkom dobre, dokonca nadránom už bola ochotná sa zastrčiť aj do spacáku. Vyšalela sa, bolo veľa ľudí, dosť detí. Kupodivu naše dnešné kroky smerovali domov a nie na chirurgiu. Zopár ľudí zložilo klobúk dolu-ale nie preto, že som si Kiku vzala, ako skôr preto, že ešte sme obidve relatívne zdravé-ona fyzicky a ja psychicky. Dokopy nesedela abo nestála ani 15 minút, za tie dva dni. 😝 🙄

bubi35
5. júl 2009

pimpa krasne foto.Aj ja som dnes popridavala zas par foto 🙂

laculik
5. júl 2009

yukki, super, taky vylet a spanie v stane, to musel byt zazitok 🙂

magimary
5. júl 2009

jej, yms me až etraz skonščili so spratávaním po narodninovej záhradnej gril- párty a tu už nikoho... 😒
ani Sveráka som nestihla... 😖 a tak som to chcela videieť...
ale to bola premiera, určite to pôjde zase... 😉
nám dnes počasie maximálne vyšlo-dobre sme sa asi modlili, lebo hlásili prehánky a búrky a tu krásne slniečko celý deň, takže decká celý deň v bazéne a my dospelí sme si užívali gilovaných dobrotiek, zmrzlinky atak... 😵

zajtra nás ale čaká tvrdá realita... 😝 , odber krvi, aergologička v BA... 🙄

yukki
5. júl 2009

Tu obidva dni prehánky a silné búrky. Pre Kiku boli hlavne gitary a spev a deti striekajúce z pištolí a ujkovia ochotní ju vyhadzovať a tety ochotné s ňou obchádzať stany a strkajúce jej keksíky a cukríky...to bol pre ňu raj! Síce bola ipt mokrá, tak už som ju prezliekla až večer do stanu, lebo to pri štvrtom prezlečení stratilo význam jej vysvetľovať že na mokrom machu nemá robiť kotrmelce...

dioliana1
5. júl 2009

yukki- dnes moji nechceli spať poobede a večer až o 20.30 konečne stíchli, nie a nie sa ukludniť po pobyte u našich 😒

yukki
5. júl 2009

Kika ešte nevydrží nespať, aj poobede počas búrky potiahla v stane zo dve hodinky. A čo sa u Vašich tak rozglupeli? Znedisciplinovali? Však už ich bude zanedlho druhá mamka dávať do laty😉

rita55
5. júl 2009

bubi pekne fotecky a princeznu ta cesta riadne zmohla 🙂

dioliana1
5. júl 2009

yukki, mali zlý príklad od synovca...naučili sa vrieskať, ked niekto rozpráva, papulovať a skákať do reči...a najhoršie ohluchli, vobec nepočúvajú...

dioliana1
5. júl 2009

bubi máš peknučkých drobčekov.... 🙂

yukki
6. júl 2009

Dio, tak aspoň vidíš, akí sú učenliví!
Magi, chalani majú letný raj doma! prajem úspešný deň a nech Vám to u tých doktorov rýchlo prejde!
Dobré ráno všetkým!
My sme vstávali 5,30 😖

zicon
6. júl 2009

Nuz dnes sluzba, konecne som sa dostal ku compu a tak mozem odpvedat. Nas Mali od malickeho mala, chodi obcas na vikendy k starim rodicom a bez problemov. Oslava bola spickova - rano, bez hlasu a energie - ale tak to ma po oslave byt. Bola oslava wov

mata2
6. júl 2009

Dobre rano,
zas hic 🙄
idem s tomaskom na kontrolu,a potom ide na prazdniny k babke 😎

dioliana1
6. júl 2009

Dobré ráno, ideme do PL na nákupy, linka je na 50percent poskladaná... 😀

najjulinka
autor
6. júl 2009

Tak ja si idem dať kávu. Kto sa pridá???
Dnes ráno mi došli autosedačky pre dvojky... Baličisko velké... Už len auto keby nam došlo čím skor...

mata2
6. júl 2009

juli auto ste kupovali v polsku?

najjulinka
autor
6. júl 2009

Auto sme nekupovali v Polsku... Bola u nas fajn akcia... A do Polska sa nijak nedalo teraz... Deti bez pasov... 😖 A doma plno roboty koli príchodu dvojičiek... Takže v ramci prechádzok sme auto aj kupili... V najbližšej predajni...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre