Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
31. júl 2009

Doli
tak o sest dni? 🙂

dioliana1
31. júl 2009

ano už len tolko ☹

dioliana1
31. júl 2009

foto kuk
😉

lenkove
31. júl 2009

och.. pre jednu stranu, jej.. , a pre druhu och..

adrianamickova
31. júl 2009

tak veru....

dioliana1
31. júl 2009

dlsie kuk, dnes aj bio

laculik
31. júl 2009

dio, pekne foto 🙂 😉

adrianamickova
31. júl 2009

dio,veľké deti to ako znašajú?Natka je ako na tričku dora 🙂
všetky krásne 🙂

lenkove
31. júl 2009

Doli
velmi pekne deti mas, vsetky.. a dcerka sa na teba dost podoba podla mna 😅

macocha
31. júl 2009

A ja som doslala len 3 IP o hlasovaní 😠 to akože máte Laculika radšej??

Inak psychologovia tvrdia, že 2. dieťa zaujíma prázdnu rolu - teda ak prvé je kľudné, druhé je aktívne a naopak. Ale či to platí, aj keď príde do rodiny nie ako novorodenec??
A moja kamoška mala prvé 3 deti tornáda a až 4. zistilo, že je voľná rola anjelika 😀

laculik
31. júl 2009

lenkove, podla mna sa mlady podoba viac na dio 😉 .
to u nas plati presne mimina, brat prvy kludny, ja druha zaujala volnu poziciu tornada 😀 .

macocha
31. júl 2009

xixixi, už mám aj 4. IP...

Dioliana odvahu, veď o to išlo! Viem si to trochu predstaviť, že to bolí a zároveň im to praješ, treba vydržať, časom to prebolí a ostanú pekné spomienky - a aj kontakt na novú rodinku 😉

dioliana1
31. júl 2009

biodeti sa podobaju tak napoly i ked každý že na mna, len preto že MM je tmavší ako Nata 😀, ale mi s MM sa pobobame

macocha
31. júl 2009

Ale Amálka že tri roky a 85 cm a 11 kg... fňuk... a mňa z Dianky dnes zase seklo v krížoch... má 13,5 kg a 90 cm... a to mi pred rokom tvrdili, že bude z tých menších a ja som sa tešila, že mi neprerastie cez hlavu...

laculik
31. júl 2009

mimi, to sa pekne vysvihla! maly ma 14 a pol a 86 cm...

adrianamickova
31. júl 2009

už o kus vyrastla....98cm a 11.45kg
je drobec,také moje kurča 🙂 🙂 🙂

dioliana1
31. júl 2009

asi odmerám i ja zajtra deti ako som ich vykrmila 😀

macocha
31. júl 2009

No tú výšku som merala doma, u lekára to vyjde vždy menej. Neviem, čo tam majú za metre. Ale 86 cm sme už určite prešli. Ale tá výška mi až tak neprekáža 🙂

dioliana1
31. júl 2009

Normálne som si uvedomilu, že v PC nemám žiadnu fotku MM 😖

dioliana1
31. júl 2009

Idem do hajan, dobru nocku.... 😵

lenkove
31. júl 2009

Mimi
to je taky medvedik 😵 😵 ale na nosenie teda dost 😖

s rolami deti, ja sa vzdy bavim na mojej mame, ked tvrdi, ze my sme boli dobre deti.. tak bud nas porovnava s detmi z polepsovne, alebo jej pamat nesluzi 😀 😀 my sme boli VSETCI dobri, viete? 😀

lenkove
31. júl 2009

idem aj ja spat..
dobru noc 😔 😔

macocha
31. júl 2009

No, po týchto informáciách zvažujem, že sa nebudem trápiť, keď zajtra nebude chcieť jesť 😀
Ale keď zo začiatku stlačila čokoľvek a koľkokoľvek, mala som pocit, že musí byť hladná, keď mala doobeda len vianočku s banánom.

adrianamickova
31. júl 2009

tak dobrú nocku....
vdaka vam

rita55
31. júl 2009

ahojte 🙂 maznacik gratulujem a tesim sa s tebou 🙂 dio to je super,ze sa to konecne pohlo 🙂 🙂 🙂

macocha
31. júl 2009

Dobrú nocku 🙂

najjulinka
autor
1. aug 2009

Dobré ráno...

najjulinka
autor
1. aug 2009

Inak včerajší nakup sa vyplatil.. .Lucka s busom a s dvoma kuframi čo boli k nemu sa vyhrá... Také dobré dieťa... Viac jej ani netreba... Kufre zatvára (otváraju sa horšie, tak väčšinou otváram ja, ale dokáže aj to) a potom ich dáva do busu a vyberá... a zatvra a otvara batožinový priestor na buse a tak... 😀 Zlatá je... A včera ked sme spravili nákup, tak nam to predavač zbalil do igelitky, položila som igelitku ku kočíku a potom nám išiel predavač pomocť von z obchodu - je tam pár schodov... a vzal igelitku a Lucka začala kričať "Jej! Jej! Jej!".. .To akože, že to je JEJ... ona o sebe trošku rozpráva jak autista... v tretej osobe 😀 😀 😀
Jáj a ešte s jej slovníkom je to sranda... Na Mareka čosi vravela že "Jej" ale hned ju tuklo, že to asi inak, tak sa opravila a povedala "Jem" - to akože "Jemu" 😀 😀 😀

cairka
1. aug 2009

ahojte.vy ste sa teda včera rozbehli,ked som šla spať 😝

juli, to je super, že sa lucka prehrá sama...aj veve našťastie je taká samostatná, len ešte nech ju v škôlke naučia upratovať po sebe hračky 😀

najjulinka
autor
1. aug 2009

Jáj dvojičky su chvilu hore a ja už ich revu mam plnu hlavu.. .Resp. Marketinho revu... A Lucke sa to zjavne páči a hrá sa na Marketu.. Nepodobnuje jej rev 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre