Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
20. máj 2009

wolfskinka
babatko, to akoze do akeho veku? novorodenca? 🙂

dioliana1
20. máj 2009

cawtw babenky, prerabka ide rýchlejšie ako som si myslela dnes dávali už beton 😀 😀

laculik
20. máj 2009

cau dio! sa tesis, co? ani sa ti nedivim 😀 .
dnes sm volala na matriku kvoli zmene priezviska, nikto nezdvihal, tak som tam napisala email a uz mi aj (akcní) odpisali a vlastne ma aj odpisali 😀 , ze: Vsetko okolo zmeny priezviska Vám poskytne Obv. úrad.... Matrika zmeny nerobi. Esteze mi tam dali aj poschodie a cislo kancelarie, kde to vybavim, skoda len ze som na druhej strane republiky, ale mohli mi aj neodpisat, takze som bola vlastne uspesna 😝 .
Idem si zabehat,ked vratim dam foto z dnesneho poobedia - na zahrade.

pimpa
20. máj 2009

Ahojte, velka novina....ze....uz mame....predbezko!!!!!Juuuuuuu!!!!!tesime sa, ideme to oslavit!!!! 😅

najjulinka
autor
20. máj 2009

blahoželám pimpa.

mata2
20. máj 2009

super pimpa,gratulujem 😵

mata2
20. máj 2009

hod foto,pimpa 😎

cairka
20. máj 2009

pimpa, gratulujem 😵

laculík, to ta dobre odpísali 😅 ale tak snád nájdeš mail aj na ten obvodný úrad a vyzistíš, čo potrebuješ

mexx
20. máj 2009

Blahozelam, Pimpa! 😵 🙂 😉

mata2
20. máj 2009

cairka,a ty si uz podala na sud navrh na zmenu priezviska?

cairka
20. máj 2009

mati, jasné, budúci piatok máme súd 😉

pimpa
20. máj 2009

Hiihi, uz mam svoj prvy fotoalbum, zatial len par foto, ale mrknite...no nezamilovali by ste sa hned na prvej interakcii? 😵 😵 😵

mata2
20. máj 2009

to vazne???tak rychlo? 😲

mata2
20. máj 2009

krasny je pimpa 😵 😵 😵

najjulinka
autor
20. máj 2009

Zlatušik je to pimpa 😵

janivonbenji
20. máj 2009

pimpa,
gratulujemmmm !!!!! veľmi a malý paťko je okatý krásavček, určite si teraz s odstupom času hovoríš, že sa oplatilo čakať, lebo na takéhoto chlapčeka určite....snáď už je ako-tak o.k. aj váš režim a že už toľko neplače 🙂
a ak môžeš, už si nepamätám, paťko je právne voľný a ide k vám natrvalo ( v zmysle do adopcie ) ?

cairka
20. máj 2009

pimpa, aký je okatý 😨 to ani veve n emá také veľké okále, krásny je 😵

mati, hej, u nás pochopili že 2 sudcovia pre deti, treda pre konania týkajúce sa detí, nestačia, tak dali 4 a hned to ide rýchlejšie

pimpa
20. máj 2009

jani, do adopcie ho mame, zatial predbezko 😉

pimpa
20. máj 2009

Dakujem 😕

laculik
20. máj 2009

ahojte,
pimpa zlatucky, okaty! gratulujem!
Ja som pridala fotky z dneska poobedia 😉

mata2
20. máj 2009

super fotky,laculik 😵

najjulinka
autor
20. máj 2009

laculik naš zlatušik je uuuužasný.... taký velkáč......

inak dnes poobede venčil Lucinku manžel a sa vratili a alucinka mi hned zvestovala, že sa hojdala a šmýkala... 😵 😵 😵

laculik
20. máj 2009

dakujem, maly ked je obleceny ako velkac, tak je hned vacsi 😉
pimpa ako prebieha oslava? uz ste pod stolom? 😀 😀 😀

pimpa
20. máj 2009

no uz mame v sebe bravcove na sampinonoch a ideme otvorit flasku 😀 Patko samozrejme od siestej tuho spi a zobudi sa najskor o tretej 😕

janivonbenji
20. máj 2009

pimpa, 🙂

laculík,
konečne som zistila na koho sa mi tvoj malý podobá - na tých "usmievavých" fotkách vyzerá presne ako môj synovec ( synovec nie je taký opálený 😀 , ale inak veľká podoba )... 🙂

laculik
20. máj 2009

pimpa, veselé žúrovanie!
maly je uz dost tmavy a to je leto pred nami 😀 . ale sa mu to velmi hodi, bleda zimna farba mu az tak nesedela 😅 .

laculik
20. máj 2009

pimpa si mi urobila chut na nejaky poharik vinka....

najjulinka
autor
20. máj 2009

laculik a rátaj s tým, že každú jar chytí o odtien tmavsiu farbu 😉 U nás Lucka už tiež "opálená" 😀 😀 😀 A je to zas tmavšie ako bola pred rokom... Normálne jej na dlaniach vidno to rozhranie svetlej a tmavej 😉

janivonbenji
20. máj 2009

ja som skoro abstinent, ale tiež mi akosi prišla chuť na niečo "vinné"...ale keďže som sama doma ( malého nepočítam 🙂 ), tak si dám asi len hrozno.... 🙂

najjulinka
autor
20. máj 2009

tak ja baštím chleba s paštikou a syrom... a popíjam malinový čaj...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre