Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adrianamickova
9. aug 2009

cairka 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
9. aug 2009

aďa aké je tam vstupné na celý deň (na Delni)?

adrianamickova
9. aug 2009

tukni si na nete ja ani neviem,my sme boli po 15....za 1 euro dospelý a deti nič 🙂

janivonbenji
9. aug 2009

aďa,
krásne máš tie baby...a sonička na tej fotke, kde sedí v prútenom kresielku ...úplna anglická kráľovná 🙂

leni,
na líniu nehľaď, keď pečieš koláče !!! 😀 ...a ja o mojej by som asi mala mlčať, ale pravda, je taká, že som cez MD pribrala všetko, čo som poctivo pred MD odpotila v posilke a to ja nenávidim cvičiť...no trumpeta som, teraz musím od znova, som sa sama so sebou dohodla, že keď začnem chodiť do roboty, tak začnem cvičiť 😀 😀 ...

adrianamickova
9. aug 2009

😕 😕 😕 😕 ale len šatičiek mame veľa 😀 😀 😀 😀

cairka
9. aug 2009

adi, baby sú riadne modelky 😵

adrianamickova
9. aug 2009

cairka ...ty dačo píš,ved Veve je nádherná,ona by tak pasovala k nám 🙂
ja tak túžim po osobnom stretnutí s vami 😉 😉 my mame rodinu v Martine len kedy sa tam vyberieme,neviem
s Kikou si sadli a s Veve by určite tiež boli kámošky 🙂 🙂 🙂 teda aspon si to želám 🙂 🙂 🙂

cairka
9. aug 2009

no ale veve nevie také pózy hádzať ako soňka s amálkou 😉 a hlavne soňka, tá je jak z reklamy 🙂 ja by som sa tiež potešila osobnému stretku 🙂 musíme spáchať nejaké celotémové 😀 abo aj ministretko, ak budete v mt 😉

janivonbenji
9. aug 2009

cairka,
aj my máme rodinu v mt... 🙂

aďa,
a naozaj, baby ti krásne pózujú, to nie ako môj, urobím 10 a viac záberov, aby jeden bol "zverejniteľný" a nervy v čudu, lebo raz kukne tam, potom ruku pred pusu a tak... 😠

adrianamickova
9. aug 2009

aj ja cvaknem 30x a 2 dobréé 🙂 🙂 🙂 ale už vedia že modelky vydržať 😀 😀 😀 😀
no teraz nevydržali,bracho dosiel a oni už chrnia stačila im ku kakau 2x rozprávka o krtkovi 😔 😔

janivonbenji
9. aug 2009

ahá a ja som myslela, že ty cvak a končíš, lebo dobrá !!!! 🙂 ...tak potom budem trpezlivejšia, lebo ja nemám modela ( výzorom áno 🙂 , pózovaním nie 😉 )...

adrianamickova
9. aug 2009

daj dajaku fotečku ...taká si tajná
všetky deti su kráááásne 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
9. aug 2009

kupila som na babybazáre punčošky po 0,50 centov nové .....nechcete niektorá?
prehladavam čo kde,chystáme sa do školky 😅

janivonbenji
9. aug 2009

aďa
🙂 ...IP

adrianamickova
9. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂

dioliana1
9. aug 2009

Dobru nocku
😉

janivonbenji
9. aug 2009

dobrú noc

adrianamickova
9. aug 2009

aj ja idem tak dobru nocku všetkým 😔

lenkove
10. aug 2009

Dobre rano 🙂
torta bola jedena a je sa este aj na ranajky 😀 Ja som si dala dva kusky, k tomu vino a vsetko mozne a hlava boli ako truba dnes 🙄 🙄 Mm sa hra s hodinkami, co dostal. Sranda ze som mu objednala uplne ine ako som chcela, ale pacia sa mu, tak to necham tak 😀 Aj ponozkam s Garfieldom sa potesil 😉 Len si neviem zvyknut na rozhadzane veci a zdvihnute sedatko na zachode, inak OK 😀 😀 😀

Laci,
Kiko je trieda proste 😉

adrianamickova
10. aug 2009

Sonka ešte spííííí 😕
Amalka si už buntosila od 8,30 teraz si skladá kocky 🙂

yukki
10. aug 2009

že už!...od 8,30 buntošila! Ja som sa 6.30 vrátila z dvora od sliepok a v kuchyni Kika už gazdovala! 😠
Ad: Celotémové stretnutie...kedy a kde ho dáme? Dajme nejaké návrhy. Dátum je jasný-po 20., teda po príspevkoch. Ešte mesto a miesto.

mixka
10. aug 2009

ahojte 🙂

mixka
10. aug 2009

dajte to tak, aby sme to aj my z ba mali nejak rozumne dostupne, cize nie na vychode 😀

cairka
10. aug 2009

martin 😎

mixka
10. aug 2009

bojnice 😵

yukki
10. aug 2009

Banská Bystrica je taký stred Slovenska, alebo aj Martin...západniarky, kde je Vám kratšie?

cairka
10. aug 2009

do bojníc je zložitá doprava, radšej niekde, kde je aj vlak. pre nás nemotorizovaných 😅

yukki
10. aug 2009

Ono aj tá Štrba ...pre mňa skvelá...ale to už nestihneme zorganizovať na tú nedeľu

mixka
10. aug 2009

a kde mate naplanovane ubytko a tak ??? na kolko dni to stretko ma byt ??? lebo ist z ba do bb na otocku nehrozi a s detmi uz vobec nie 😖

yukki
10. aug 2009

Mixka, ja som kukala v téme stretnutia, a tam sú také, dňové stretnutia, nie pobyty. Ja by som ešte tak do 2.5 hodín jedna cesta-do takej vzdialenosti by som šla aj s kikou aj s prestupmi...tiež ale nie viac. Môžme sa poradiť s Magi, oni mali teraz také nejaké stretko....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre