Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
15. sep 2009

ahojte u nas tiez....

lenuska74
15. sep 2009

ahojte , snaď to bude už len dobre megi so Silvinkou ☹ taká maličká a už si musí vytrpieť 😒

adrianamickova
15. sep 2009

pekný sviatočný deň 😵

martina_maxian
15. sep 2009

krásny deň prajem... 😎

adrianamickova
15. sep 2009

chceme využiť posledné teplé slniečko a chce to niekde na výlet
asi do Košíc na vláčiku 🙂

martina_maxian
15. sep 2009

teeeda adrianka, tak si to poriadne užite,,, 🙂 a nevieš niečo nové o yukki? ☹

adrianamickova
15. sep 2009

nie... ☹

dioliana1
15. sep 2009

pekné predpoludnie, nešiel mi internet...

najjulinka
autor
15. sep 2009

adriana a nehodime stretko?

zicon
15. sep 2009

Mna s tych polic sekne, jedna namontovana, druha poskarabana - idem reklamovat hurra

maznacik007
15. sep 2009

tak my sme uz poobede... robila som spenat so zemiakmi a s vajickom.. /pre mna a pre Danka/ a zemiaky a gulky z Ikey../muz a ninka.. oni nejedia spenat/ danko si dal oboje... velmi lubi tie gulky... bude z neho Ikeak... 😀

najjulinka
autor
15. sep 2009

Jaj, zas robiš chute? My sme včera dostali hotové obedy z reštiky (zvyšky z nejakej akcie - viac objednaných ako nakoniec bolo treba), tak nejak dnes sme to mali ako obed my 😀
M tiež nie sme špenátový... A tak ani moje deti špenát nejedli, lebo ked kupim velku kocku mrazenu, tak je to moc a zohrievať sa to nemá.. .ale teraz ked ž ich je 5, tak možno im navarim......

maznacik007
15. sep 2009

Pocuvaj normalne ked pojdeme na tu zimnu akciu... na oravu.. tak donesem gulky a urobime si.. 😀
ja mam spenat velmi rada... aj danko zje.. ale gulky ma radsej

zicon
15. sep 2009

Ideam papap IKeaba

najjulinka
autor
15. sep 2009

My na zimný asi nepojdeme...

najjulinka
autor
15. sep 2009

Kde je laculik??? chýba mi tu...

laculik
15. sep 2009

juli, telepatiaaaaaaa, akurat som sa pripojila, nebola som tu od stvrtka....

laculik
15. sep 2009

sme od stvrtka na chalupe-samote v lese. raz za cas to tu znesiem 😀 😀 😀 .
musim sa vyjadrit k vasim temam (stihli ste tu toho pekne vela popisat), resp. k jednej teme - autovej. Tak ja si teda nevim predstavit zit v hlavnom meste bez auta. Ja si neviem predstavit ani s jednym autom v rodine. Kazdy musime mat svoje, aby sme stihli vsetko co chceme. Vobec neriesim pohotovost, to je extremny pripad, a vzdy sa niekto najde kto by odviezol (aspon dufam). Ja nemam ani jednu! kamaratku bez auta, moja mama ako mlada uz mala vlastne auto, aby stihala robotu, nase skoly a kruzky. Ale viem si predstavit, ze na dedine by som ho nevyuzila. Aj ked, aj tu na samote sme isli dnes na huby autom 😀 😀 😀 . Ale mame tu jednu tehotnu a maly by tiez taky kusisko nepresiel 😅 .
Celkom nam je fasa - jedno dieta ziadne dieta - malu som vcera odviezla do skoly v prirode. Oblila mi cele auto a smrad sa nechce ani za svet vyvetrat. Uz som ho cele cakumprask vydrhla. bleeeee. Vidite, keby som nemala auto, mala by oblila cudzi autobus 😀 😀 😀 . Ale zasa akoby sme sa sem na samotu v lese bez auta dostali? A ako by som ju vcera odviezla do tej sk.v prir? Ja mam auto od +- 18tich.
A Yukki sa co stalo?

vivien2505
15. sep 2009

Babenky prídte na zimný pobyt my ideme 🙂 😉

laculik
15. sep 2009

Dnes mame s "MM" 8 rokov 🙂

lenkove
15. sep 2009

ahojte , pekny den vam!

Laculik, tak si to uzijte!
inak, my mame s mm zajtra 3 😉

maznacik007
15. sep 2009

my sme mali tento rok siedme vyrocie... 😉
my na zimny pobyt ideme...

adrianamickova
15. sep 2009

Juli,sme doma....akosi sme to nedohodli,musíš mi do IP,alebo email hodiť číslo na mobil
11,18 sme mali odchod z Prešova
ale to bol asi pre dievčatá obrovský zážitok,prešli sme sa mestom v kostole sme boli pri fontánach,
aj do jaskyne pod mestom sme išli,to sonka že tu je jaskyňa 😀 😀 😀 😀 nejaká výstava tam bola,
dali sme si pizzu,kofolu ja kávu zmrzlinu,a spať na vláčiku,už boli unavené nespali,zaspali až teraz doma,necham ich
aspoň hodinku pospať 🙂 🙂

lenkove
15. sep 2009

adi
krasny program 🙂 nech male spia, ty nam pis 🙂
ako sa inak mate? pozrela som si fotky, teda 1. album estelen 🙂 mali ste nejake stretko?? inak som sa narehotala na fotke ked Sonik a Amalka papaju buchty.. Sonka ma pohlad,ze "ano, a toto ma nutia jest, ale ja sa obetujem" 😀 😀 😉 😉

ja inak ok, len ma chrbat divne boli, vystreluje mi to z klbu, asi (na 100%) z nosenia batohu, bleble. STARNEM 😉

inak pisala som vam ako vas rada opat vidim (citam) 😀 😀?

adrianamickova
15. sep 2009

lenko...víkendový pobyt nahradnych rodin,cez N ávrat
sona ináč,nieje jedáčka,pre nu bol problém vysediet pri stole,ale ako som písala chutilo nám 🙂
🙂

adrianamickova
15. sep 2009

idem dajakú rýchlovku na večeru,pochystať veci do školky,a po tom víkende a sviatočnom dni
zase začíname 😖

adrianamickova
15. sep 2009

lenkove...no už su fotky dnešnéé 🙂
aj ty prihod nejaké od mora 😕 😵 😵

najjulinka
autor
15. sep 2009

ada v tej "jaskyni" bola výstava... usporiadatela by si mohl 3xhádať.... jedno OZ, ale kto to spiskal... no moja mama... takže tak...... Cislo mi dala lenuska,a le dajak v chaose ked deti dospali som na to uplne zabudla.......... no nenudila som sa aj tak....

lenkove
15. sep 2009

Adi, pozriem 🙂
myslis tie v bundach na plazi? 😀 😀 jasneeeeeee 🙂
idem po mm mame ist na navstevu, tak vecer 🙂 zatial pa!

adrianamickova
15. sep 2009

juli,malované obrázky Košíc tam boli,vystavované...ale mamku tvoju som nevidela,už by som u spoznala z blogu
či nie???
nabudúce sa isto stretneme,kto sa ešte pridá? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre