Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
18. sep 2009

juli, pre Teba (ale veľmi drahý) 😒 :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6678477
😉

martina_maxian
18. sep 2009

no to určite budeme kávičkovať na dvore... raz tu, raz tam..🙂

maznacik007
18. sep 2009

mixka suseda no comment... tak myslim na vas nech sa to podari ako chcete... nech vsetko vyjde... 😵

mixka
18. sep 2009

mam otazku na tie, co byvate v rodinnych domoch, mate psa na dvore ???

magimary
18. sep 2009

mixka,aj mňa zaujíma cena (v IP) 😉
pre porovnanie s tým predošlým... 😅

mata2
18. sep 2009

ahojte,
mixka my nemame psa....mne stacili susedove psy.... 😠

dioliana1
18. sep 2009

mixka ja mám psa na zadnom dvore za domom, vadil susedom že furt breše...ked bol pred domom...mal dobrý výhľad 😀

mixka
18. sep 2009

a je dobre mat psa ci ee 😕 ??? neviem sa rozhodnut 😅

lenkove
18. sep 2009

ahojte
Mixka
ja si myslim, ze je dobre mat psa. Len treba pokojne plemeno.. ale ked si zatazena na kvietky, tak radsej nie 😝

vsetky zdravim a skore uzdravenie chorusikom!!!

maznacik007
18. sep 2009

aj ja som za psa... ale vhodneho k detom.. s kvietkamis a to da poreisit.. ale radsej psa ako cudzie macky na dvore... nejake vhodne plemeno k detom..

mixka
18. sep 2009

a co je vhodne ??? mne sa velmi paci slovensky cuvac 🙂

mixka
18. sep 2009

a este budem zhanat novu kuchynsku linku, kedze tuto si pani domaca berie do svojho noveho domu 😅 ale len dobre, lebo sa mi nepaci 😀

magimary
18. sep 2009

my nemáme psa a som rada... 😅
za to nám behajú po dvore mačky od rôznych susedov, čo ma teda maximálne štve, lebo som na ne alregická a ešte nám aj s--ú na trávu 😠
takže ani mačky, ani psi... 😝

dioliana1
18. sep 2009

malamut je kludné plemeno, alebo hašsky

dioliana1
18. sep 2009

polovnicke su priatelske k ludom

lenkove
18. sep 2009

Mixka
slovensky cuvac je krasny, aj my sme mali, ale co ja viem, pri nich to dost zavisi od povahy, su niektore celkom ostre..
z vacsich je dobry, pokojny pes labrador, oddany a lahko ovladatelny..a vraj aj dobry pre alergikov.
potom fuzace, bradace, ale o tie sa treba trosku starat {o srst) kokrspaniel a ostatne spaniele su hrave. My co sme mali, tak zatial spanieliky sa mi pacili najviac, na dvor myslim, v dome robia sarapatu 😀 Ale jednoznacne sa treba poradit s niekym kto sa vyzna, ja viem len tych co sme mali..

Inak, Magi, pes sa da naucit, ze dnu v dvore nema spinit, staci ak ho navyknu, ze sa chodi na prechadzku rano, vecer na kratko a v h... v zahrade nie je problem 😅

najjulinka
autor
18. sep 2009

cairka
18. sep 2009

malamut je krásny, ale náročný, rovnako aj husky, ja som za labradora

lenkove
18. sep 2009

inak, Mixka, ja co poznam psa, to uz musi byt neviem co aby nebol vhodny k detom, nejaky pitbull ci co... najma ak s nimi vyrasta od mala.. 😅 my sme nasmu cuvacovi aj masle na usi viazali a vsetko dovolil 😀

cairka
18. sep 2009

juli? 😒

najjulinka
autor
18. sep 2009

mary to je nová Inglesina - to ja nezbieram

maznacik007
18. sep 2009

cos a deje juli? lucka sa este nevycikala?

dioliana1
18. sep 2009

juli čo je? 😕

najjulinka
autor
18. sep 2009

posratemu na hlavu aj záchod spadn.. .ak to zhrniem.....

cairka
18. sep 2009

naša starká mala kóliu a to bol super pes, sme sa na ňom pravidelne vozili, že na autobuse 😀 😀

maznacik007
18. sep 2009

ano pes sa da naucit... ze nebude ani cikat ani kakat na dvore... a ansi maju tiez psa.. a to je milacik... deti si na neho aj lahnu.. a on drzi.. jak blby.. ale musi od s tenata vyrastat s detmi...

lenkove
18. sep 2009

Juli 😔 😔

Inak, za labradora by som bola aj ja.. ak nie, tak niektoreho spaniela...

dioliana1
18. sep 2009

labrador má kratšiu srsť?

lenkove
18. sep 2009

hej, labrador ma kratsiu srst 🙂 su cierne a pieskove. vacsinou vodiace psy pre slepcov su...

korkspaniel je to kucerave s dlhymi uskami 🙂

cairka
18. sep 2009

no ja som to skôr myslela tak, že malamut a husky vyžadujú spúúúústu pohybu a nestačí im behanie po záhrade, prečesať treba každého psa, či krátkosrstý, či dlho, aj jesť musia všetci...takže skôr by som hľadala také nejaké kľudnejšie a verné plemeno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre