Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
30. máj 2009

Jeeej, ozaj pekný domček robí Juli. A od čoho je tá veľká krabica?

janivonbenji
30. máj 2009

trochu odveci teraz môj príspevok, ale musím to napísať :
malý mi dnes hovorí : " mamina, poďme sa milovať !!!" som skoro odpadla,že ???? tak sa ho pýtam, že to ako sa robí ? a on si sadol na posteľ a začal rukami robiť také pohyby ako keď pláva vo vode....no my sme len s mužom na seba a rehotali sa ako dvaja blázni 😀 😀 😀 ( a v duchu sme si oddýchli, že nič 😎 .... )

macocha
30. máj 2009

Laculik, ak sa môžem opýtať, teda ste už rozhodnutí pre tú súkromnú škôlku? A tú na Švantnerke ste prečo zavrhli?

macocha
30. máj 2009

Jani 🙂 asi som natvrdlá, ale uniká mi, ako na to prišiel?

janivonbenji
30. máj 2009

no tak to sme dve...lebo keď tú vec rozložím na dvoje, tak slovo "milovať" - u nás sa používa dosť bežne, ale vždy !!! zmysle ľúbiť...no a to plávanie ako k tomu spojil...zatiaľ nechodí ani do škôlky...a nemá starších "kámošov", ktorí by mu dávali rozumy...a k tomu takmer 100 % času trávi so mnou...no ja tiež neviem....

🙂

laculik
30. máj 2009

mimina, nie sme rozhodnuti pre nijaku zatial. Pisala som do viacerych skolok maily a ozvali sa mi len z dvoch, sukromnych. Jedna je vyhodnejsia polohou, ale problem je ze tam od polky sk.roka (od januara) neberu, jedine ze im niekdo vypadne. Teraz neviem povedat ci je januar okej pre maleho. To sa este uvidi. Ostatne skolky maju nadstavy velkeeeeeeee.

macocha
30. máj 2009

Laculik diky. Vyzerá to tak, že ak budem chcieť dostať Dianku do škôlky, budem musieť nejakú (spolu)založiť... 🙄 Začínam nad tým vážne uvažovať...

laculik
30. máj 2009

moja kamaratka zaklada jednu, lenze na uplne opacnom konci mesta.... smola 😖 .
Akurat tu boli predvcerom kamaratky s plus minus 2 rocnymi detmi a bavili sme sa o tomot probleme.... jedna hovorila, ze si takto tri baby platia nejaku byvalu ucitelku z MŠ a stara sa im o deti u jednej v byte. taka mini sukr. skolka. Je tu fakt v BA problem so skolkami 😒

adrianamickova
30. máj 2009

aj u nás su skolky plné,a preto pojde sonička do skolky mimo prešov

laculik
30. máj 2009

adi a aspon bizko domu je ta skolka?

adrianamickova
30. máj 2009

nie..skolku mame od nás 5 minut chodze a 2x som dostala zamietavu odpoved,tu ju nevezmú,...naša buduca je vzdialena 10km...približne
ale pekne prostredie pod lesom,krasny dvor pre deti,a hlavne prístup učiteliek,a menej detí 😵

adrianamickova
30. máj 2009

ani sa mi veriť nechce,že ja už budem mať školkarku,bože ako rýchlo vyrástla..... 🙂

magimary
30. máj 2009

babule, "škôlkarky"...
ja som bola v ej istej situácii, keď nastupovali moji chlapci do škôlky (a teraz je tá situácia ešte horšia 😠 )...
skrátka, keď som chcela, aby sa moi chlapci do nejakej škôky dostali, musela som (si) ju (spolu-)založiť...
lenže už aj táto ("naša") je maximálne plná a keby som potrebovala umiestniť naše"profidieťatko" (ak by sme dostali také staršie, čo už malo byť niekoľkokrát) do škôlky, nebolo by to absolútne možné... 😖

takže, teraz zase "bojujem-e" (s veterými mlynmi), aby sme získali priestory na viac tried... 😒

macocha
30. máj 2009

Jej, Magi, dobre vedieť 🙂 Keď si sa takto verejne priznala, tak z Teba budem ťahať rozumy, keby k tomu ozaj došlo 😅 Ale dnes už mi to nemyslí, idem spať, dobrú noc.

magimary
30. máj 2009

no, poviem Ti, mimi, nebolo to jednoduché (a vlastne ani stále nie je...)... 🙄

adrianamickova
30. máj 2009

to ti verím.....

macocha
30. máj 2009

Aha, ešte som chcela Adi: že takú škôlku by som tiež brala 🙂 Tvojej princezne sa tam určite zapáči 😵

laculik
30. máj 2009

adi, to musi byt parada taka skolka! a hlavne tam budes onedlho vozit babule obidve 🙂 .
zalozenie MŠ nie je teda vooooobec jednoduche...prave to prezivam s tou mojou kamoskou. je to fakt "o hubu"...

adrianamickova
30. máj 2009

tak to dufam...uvidíme 😎

adrianamickova
30. máj 2009

dobrú noc....mamičky a detičky 😔 😔

yukki
31. máj 2009

Dobré upršané ráno všetkým.
U nás ďalšia roztrhaná kniha, pekná, nová, veľa sme z nej čítali. Prečo??????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

magimary
31. máj 2009

skovať všetky knihy...úplne všetky...
iba jednu z ktorej čítate, si nechaj po ruke Ty (veľmi vysoko a tajne)... 😒

a dobré neupršané ránko! 😉

yukki
31. máj 2009

Veď práve-túto jej babka čítala na dobrú noc a nechala ju na stolíku.
Len sa obávam, že toto budem musieť robiť po celý jej život-skrývať pred ňou a nedať jej príležitosť robiť zle-lenže to nejde!predsa musí mať svedomie!

dioliana1
31. máj 2009

Cawte, som tu na chvilu z domu 🙂, deti už skoro zdravé, len mna sa to ešte drží akoby som ani ATB nebrala 😒 , už v pondelok budu dávať obklady 😀 , tak sa teším, že snáď do konca juna sa budem mocť vrátiť do domu.

cairka
31. máj 2009

pekné upršané poobedie 😝
yukki, a keby ste teraz skúsili nečítať na dobrú noc, lebo nemáte z čoho? 😒

veve už je asi fajn, len je ešte furt taká umraučaná 🙄

najjulinka
autor
31. máj 2009

Tak u nás prší nonstop....
Inak včera sa podarilo mojej mame ostrihať Lucinku.. .Perfektne (samozrejme nie dokonalo, ale uuuplne super na to ako Lucinka sa zvykne hýbať a všetko)... Aj v kostole dnes bola pochválená za učes... 😀

najjulinka
autor
31. máj 2009

A ano laculik. Domček je tam kde bol prebalovací pult... Ked Kiko odišiel, tak sa zrušila jeho postielka. Pult sme posunuli uplne k Luckinej. A dominike sme dali kolmo ku stene postielku, ale spala v nej parkrat, tak sme ju potom zrušili a nechali len tú pri nás... Kikova postielka bola kratšia a širšia a takú už nemáme a 2 klasické a prebalovací pult nevyjdu v tej izbe, koli stupačkam.. Pár cm chýba...

najjulinka
autor
31. máj 2009

Jeminku čo v tom upršanom dni nesedíte za PC??? Kde ste???

cairka
31. máj 2009

ja som tu 😎
na čtčku dávajú nejaký matuškov koncert, ale kedže veve už musela ísť spať, som musela skrotiť svoje pudy, lebo pri tom mojom speve by asi nezaspala 😝... škoda ho, taký hlas nemá hocikto 😔

najjulinka
autor
31. máj 2009

dala som nejaké foto na chvilu... Dnes sme boli prúžkované.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre