Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
4. dec 2009

tak ja som prave zistila, ze som dnes v nakupnom ošiali kupila malemu malé topky, resp. ja kupila dobre 😅 , ale nevedela som ze z 23 mu na 25 skocila noha. hm, v pondelok idem teda aj ja menit 😖 .

martina_maxian
4. dec 2009

no dala som fotky, tak kuknite... Ja som bola v plavárni teraz,,, sama som doma, tak sa nudím ako pes... 😀 😀 😀

maznacik007
4. dec 2009

martinka nadherneee
kde si kupila tie s tymi napismi? a cena?

martina_maxian
4. dec 2009

tie tričká som kúpila tu v MA v jednom baby obchode... a neviem presne kolko stáli , tuším okolo 5€... 🙂 🙂

mata2
4. dec 2009

caute,tie tricka su zlate 😵

dioliana1
4. dec 2009

Cawte
dnes sme boli na rehabke s Lenkou, budeme cvičiť na fitlopte. Za chvílu ideme na Mikuláša do mesta...je u nás riadna kosa, snáď nezamrzneme... 😀

maznacik007
4. dec 2009

tie tricka su krasne a za vybornu cenu.. no len do MA sa mi nechce ist 😀 pozrem tu v sc

martina_maxian
4. dec 2009

dio, poriadne sa naobliekajte,, ako cibule.. 😀 😀 😀

martina_maxian
4. dec 2009

maznáčik, ked chceš, tak ti ich kúpim a pošlem poštou.. 🙂

laculik
4. dec 2009

jeeej, ake zlate 🙂 🙂 🙂 . len mas toho malo! kedy dokupis? a drogeriu uz mas? a nejake hracky?

martina_maxian
4. dec 2009

laculík nefotím všetko, to sa mi nechce... hračky kúpia všetci ostatní, tak ja som kúpila len pár,, no a veci kupujem každý deň a najviac asi kúpim, keď ich budem mať so sebou,, lebo ešte niektoré veci si netrúfam kúpiť len podľa čísla.. 🙂 🙂 🙂

laculik
4. dec 2009

no tak dobre teda. 🙂 .

adrianamickova
4. dec 2009

martina 🙂krásne veci,tak prípravy na príchod detí su v plnom prúde 🙂
dio,ahoj,my neišli do mesta,veľa ludí pojdeme zajtra,podvečerná prechádzka
tato nám išiel na nočnú párty,robiť klobásy 😝 😝

magimary
4. dec 2009

ahojte, tak sme sa VRATili z NáVRATu... 😅 😉
čo chvíľa budeme pripravení... ešte testy atd... 🙂

matimaxi, aj ja som presne tie isté tričula (s nápismi) držala dnes v rukách (mali ich tam, kde som kupovala a dnes menila) čiapočky 😅 a stáli 4,4/kus (teda tu u nás)... aj som chcela Zajkovi, ale keďže nemôžeme míňať (keďže neposlali euráče), tak som odolala...tričiek máme dosť, tak som zobrala len vymenenú čiapočku a išla som... 🙂

a, počuli ste o dvojičkách??? ☹ , ja som zachytila teraz v správach len záver, ale vyšlo mi to na smútok na dvakrát... ☹ 😢 ☹ hľadám to na nete, ale zoznam sa mi nechce načítať...

mexx, odkaz od ZZ: nedá sa bez žiadosti o prípravu pre vás z úpsvaru...tak,ako som ti vravela ja... teda dá sa, ale mala by si to bez posudku, bez papierov, čiže zbytočne... 😒 😉

martina_maxian
4. dec 2009

magi, obe zomreli.. 😢 😢 😢
http://www.topky.sk/cl/10/622913/Siamske-dvojic...

maznacik007
4. dec 2009

mary a kde si tie tricka videla ty?

martinka dakujem za ochotu..

magimary
4. dec 2009

leni, tu u nás ich majú(!) 😵 , v meste-v PK...čo by kameňom (od vás) dohodil...

najjulinka
autor
4. dec 2009

mary ja som si s tými dvojkami vydýchla.. lebo tie Mullerove to bolo hrozné... A títo boli toho ušetrení... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

magimary
4. dec 2009

ja viem... ☹
oni aspoň (dlho) netrpeli... 😢

maznacik007
4. dec 2009

mary napis mi prosim kde je ten obchod Pk dobehnem hocikedy ... sak to je kusok..

magimary
4. dec 2009

na námestí (pred evanjelickým kostolom, vedľa katolíckeho kostola a kultúrneho domu) na Holubyho ulici v OC PLUS na najhornejšom poschodí v obchode "Exclusive" (býv. "Tatiana").
a dúfam, že sa ozveš, ked tu budeš... 😉 🙂

mimochodom- add) vianočné trhy... ja som si dnes spomenula, že v piatok 11.12. robím u nás v MC burzu-teda v ten deň len zbieram veci... 😨 , ale musím tam byť min. do 18,00-19,00h. 😕
tak, neviem, či to so mnou má význam? 😔 😒

martina_maxian
4. dec 2009

kde ste všetky ??? 🙂

magimary
4. dec 2009

tu... 😉

marketka1
4. dec 2009

tu... 🙂

martina_maxian
4. dec 2009

a prečo nič nepíšete?? čo robíte??? Ja som práve dopiekla bábovku.... a som sama a je mi smutno... ☹

magimary
4. dec 2009

ja okukávam vianočný darček za 20€ pre Zajka...
toľko nám dajú na vian.darček z dd... 😉

martina_maxian
4. dec 2009

dosť málo, nie?? a už si niečo vybrala?? a mužíkovi si už čosi kúpila?? 🙂

magimary
4. dec 2009

nevybrala som zatiaľ... 😖
keď mne sa zdá 20€ na hračku veľa (najmä,ak máme hračiek dosť) a na niečo poriadne (kočík 😅 ) je to málo...
mužíkovi som kúpila krásny pulover, košeľu a fotokalendár som mu dala urobiť, jáj a ešte také sťahovacie popruhy, čo on veľmi chcel, ale nechcel si to kupovať a vždy ked niečo prevážal s prívesom, tak si ich požičiaval...myslím, že to ho najviac poteší 😉 🙂
a ty, mati? 😕 🙂

magimary
4. dec 2009

toto je milé..., ma to len tak zaujalo... 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7228906

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre