Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
20. jan 2010

To zajace bežne robia. V záhrade sa proti tomu obaľujú kmene ovocných drevín pletivom. 😉

marketka1
20. jan 2010

magi tak to škrípanie poznám volá sa to že denný alebo nočný bruxizmus. ☹ a Kubko sa tiež týždeň snaží riadne škrípať a zubky sme tiež do nedávna nemali a potom zrazu 2 naraz a 3 naraz a teraz 1 je taký prdousek . 😀 😀

magimary
20. jan 2010

jáj, yukki, veď práve...rozmýšľam nad tým "pletivom"... 🙄
ale keď toto je tak drahé, na to koľko by som toho , potrebovala:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8011...
🙄 taká facina.., ale ide mi o tie jeho tesáky... 😖

marketka1
20. jan 2010

magi to nie je zlý nápad 😉

dioliana1
20. jan 2010

jedna tá liška to je len na jednu stranu, a dookola ti treba asi 4, Nie?

magimary
20. jan 2010

viem, markie... 😎
my máme zatiaľ len denný... ale bohate stačí...
a dnes som mu teda skúmala zuby, či už to jeho opracovávanie zubov nezanechalo nejaké následky a veru!, z jednej lopatky má také...
ako to nazvať...
...no, zbrúsené... 😨 🤐 🙄

najjulinka
autor
20. jan 2010

dioliana asi len 3.. .lebo na kratšie strany jednu rozpiliš na poly....

marketka1
20. jan 2010

dio dobrý postreh 😉
nám by možno stačilo kúpiť 1 lebo Kubko má rád len 1 stranu ale myslím si že ak by som mu ju prekazila umeláčkom určite by sa rád zahryzol do ostatných 😀 😀 😀

magimary
20. jan 2010

hej, markie, nič obdobné a lepšie asi nezoženiem, ale potrebujem do dvoch postieľok a jedno stojí 120 korún... (a potrebujem min. 6 kusov, resp. 8)...takže opäť slušná pálka...
už som nad tým viackrát uvažovala (ešte v čase, ked nemal zuby a "brusil" si len opuchnuté ďasná, možno aj z toho sa mu potom robili tie kútiky), ale vždy ma odradila cena, ale teraz už mi ide naozaj o tie zubiská...

magimary
20. jan 2010

ozaj, dnes som si cez MMb kúpila drevenú ohrádku (takže ďalšie lišty 😨 😀 ) 140x105cm, ale už nie pre Zajka, ale pre nové bábo...ktoré snad už len bude... výborná cena bola... už dlho som zháňala...sa vytešujem.. 🙂

najjulinka
autor
20. jan 2010

tú som asi videla mary...... 😀

lenkove
20. jan 2010

baby
ahojte
ja totalne mimo temy, mam to peg perego atlantico.. vyblednuty trosku, ale zachovaly inak, paci sa mi 😉
dakujem vam za linky a rady, ste uzasne 😵 😵

najjulinka
autor
20. jan 2010

lenkove blahoželam ku kúpe... 😉

magimary
20. jan 2010

super!!! leni 😵 a prišla si dobre? zajtra ideš znova za Ivkou, že? 😵
ja som ohrádku kupila za 30€ 🙂

mixka
20. jan 2010

ahojte 🙂

leni, gratulujem aj ja ku kociku 🙂

a magi k ohradke 🙂

sa tu dnes tusim nakupovalo vo velkom 😀

lenkove
20. jan 2010

Mary
ano, ano 😀 DAKUJEM 🙂 uz sa na nu tesim, drobceka mojho..

Juli, 😵 😀 dakujem

magimary
20. jan 2010

mixka,ahoooj 🙂
ako? zuby? vydržala si bez lekárov? 😕

mixka
20. jan 2010

magi, zatial hej... snazim sa... ale marian volal k nasej zubarke, ze to mam takto a ona mu povedala, ze to mam normalny pourazovy stav, ze je to zial normalne a pokial ma neboli ta diera po zube, ze je to ok. a to ma nastastie neboli. keby mi vzali kost z hocijakej inej casti tela, tiez by ma to bolelo a ja stale rozpravam a co je horsie aj jem a tym to stale namaham 😖 tak mi neostava nic ine, len vydrzat, vydrzat, vydrzat... este aspon 3 tyzdne 😔

magimary
20. jan 2010

no, ešteže tak...
hovorím drž sa!
ale ak by bola teplota, hneď lekára! 😔 😉

mexx
20. jan 2010

Mary, hod link na tu tvoju ohradku, ak este mas... 😕

magimary
20. jan 2010

aj by som hodila, nech sa popýšim, ale pani ju hneď stiahla, ako mi ju predala (teda jej muž ju podal/predal môjmu mužovi pri jeho robote 😅 )..., ale je drevená... 😉 a ty by si asi skôr sieťkovanú...

mexx
20. jan 2010

Mne je to v podstate jedno. 🙂 Rada by som nejaku vacsiu, nech sa tam mozu aj dve dietky pohrat, akurat netusim, kam ju dat... 😅

magimary
20. jan 2010

do izby... 😅 😀
kým nebudeš mať nábytok, aspoň sa tam bude pekne vynímať... 😅
ozaj chodíte už úplne sami? teda vilik, samozrejme... 😅

mexx
20. jan 2010

No ja chodim uz aj sama. 😀 A Vilik este nie. 😅 Teda on stale rovnako, aj si postoji, aj sam vykroci, ale akonahle zbada, ze sam, tak stop, sadne na zadok. 😅 Nuz co, chodit sa mu nechce, ale rozprava aj za troch. 😅 Najnovsie uz aj rapuje. 😀 A vsetkym dookola ukazuje, kde mame hodiny. Na to prisiel sam, bez nasej pomoci, asi je genius. 😀

najjulinka
autor
20. jan 2010

Dobrú noc..........................................

magimary
20. jan 2010

mexx, 😀 😀 😀
no,my sme na tom s chodením rovnako, aj sa zabudne a ide a potom panikáááááá! a šup na kolienka... 😅
a teda trepoce tiež dve na tri... hlavne vie úžasne hovoriť s inými malými detičkami...to je až k neuvereniu... 😀
s nami tak nerozpráva ako s rovesníkmi... 😀

najjulinka
autor
20. jan 2010

No už fakt dobrú 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🙄

mexx
21. jan 2010

Dobre rano,

to uz vcera nikoho? Rychle ticho... 🙂 My uz hore, mladenec v posteli nieco rozprava a snazi sa dosiahnut na vsetko okolo. Vyspevuje a recituje, no hruuuza... 😀 V noci zase nasnezilo, tak dufam, ze sa dostaneme von. 🙂

Mary, no u nas toto iste. 😀 Ked vidi nejake dieta, tak okamzite cely rozziareny sa teperi k nemu, ide ho stiskat a krici: "Jaaaj...baaaboo..." 😅 Jemu sa to slovo strasne paci, najprv bol babo vzdy len on, ked sa videl na fotke alebo v zrkadle, potom vsetky deti bez ohladu na vek. A potom uz aj dospeli, ked sa mu zdaju mladi, tak su babo. 😀 Ale v poslednych dnoch presedlava z baba na "bejby", to som hotova, ked pocujem, on tomu prida este taky smrncovny akcent. 😀

maznacik007
21. jan 2010

inak ak cchces sietovanu mexx... ja som tuto kupila v lidli... za 39 eur novu samozrejme...
hauck play and dream... je to sice cestovna postielka ale da sa vyuzivat aj ako ohradka...

inak dobre ranko

mixka je mi to luto ze ta tak tie zuby trapia...

marketka1
21. jan 2010

Ahojte a pekný deň všetkým 🙂 tak vy na západe sa stým snehom veľmi nechcete podeliť. 😀 😀 😀 😀

ja som si už vypísala daňové priznanie za min.rok (vrátia mi peknú daň) a v piatok alebo v pondelok to zanesiem na daňák nech mám pokoj aspoň s niečim.

V pondelok som s detmi objednaná k detskej zubárke tak som zvedavá ako sa im podarí urobiť preventívku u Kubka 😀 😀 😀 a u Martina už dupľom lebo ten im isto zubiská veľmi neukáže (trauma z lekárov od gastro sondy)

magi a vy ako ste dopadli na gastre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre