Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
22. jan 2010

my máme schôdzu 27.1, (nie prvú 😅 )
a zajtra odchádzame zase na Stred...naše najmladšie krstniatko (juli, mimochodom Damina s krátkym "a") má v nedeľu krst...už mám nachystané (plienkové) torty.auto a kôš, vyšitú košieľku, sviečku aj retiazku s príveskom 🙂

dioliana1
22. jan 2010

mata2 dik za info, normalne mi odlahlo, žeby som možno rok čakala...

magimary
22. jan 2010

Damian a nie Damina... 😅

suezana
22. jan 2010

😀 a ja že aké pekné meno Damina 😀

suezana
22. jan 2010

Dievčence, také náááááááááááádherné výlevy včerajšie večerné by ste mohli aj častejšie 😉
Julka, veľmi dobre sa to číta, magi,... hlavne, keď ja väčšinou počúvam to staré známe: adopcia, ale čo GÉNY? 🙄

najjulinka
autor
22. jan 2010

čo geny???? no mohla by som prednašať , že čo všetko lucka po mne.. .akurát nie je taká biela ako vapenka po mne, opali sa do hneda,a le nie jak černoch.... ale farba očí a vlasov snad na odtien presne po mne.......... mne jedna pani nekcela veriť, že nie je moja.... Sme mali vtedy len ju a Domču a bola som len a s detmi... a sa pýtala na Dominiku, že po kom taká modrooka, či po manželovi... a ja, že mame ju z domova,a le modrooka blondavá po manželovi je 😉 😀 😀 😀 A nejak vtedy som potom povedala, že aj Lucka z domova , ale že tá je po mne a povedala, že ona jak vošla do miestnosti, že videla, že toto dieťa je moje, že snad ani pravda nie je že z domova ju mame.... 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
22. jan 2010

mne posledne už aj v domove povedali, že Lucka sa na mna podobá.... no našli sme sa... a to sa najprv viac na muža podobala.. ale nejak potom sa dala viac na mna.......

dioliana1
22. jan 2010

magi chystáš sa na dvojky či pribudne dalšie profičatko?

magimary
22. jan 2010

dio, no ja dúfam, že pribudne... 😅 , ale ešte nemáme nič konkrétne...uvidíme, možno na schôdzi...aj keď... 😕
si si rýchlo všimla fotečky 😅 😀 , si ako detektív Karol 😅

marketka1
22. jan 2010

magi pekné tortičky 😉 aj ten kočiar vyzerá dobre to je nový?

magimary
22. jan 2010

hej,markie,nový...fotený v obchode (resp.v sklade internetovej predajne)... 🙂
ešte ho ale nemám doma... ešte čakám, čo a ako deti... 😅
a ďakujem 🙂

martina_maxian
22. jan 2010

ahojte, krásny večer prajem...
Nám sa dnes Markétka vypýtala sna nočník, teraz pred kúpaním, a aj sa do neho vycikala... 🙂 Úúúúúúúžasná je... 😉

magimary
22. jan 2010

jéééééééééééééééj, mati 😵 😅 🙂 😵
to je fantázia!!!

magimary
22. jan 2010

v mojom albume je posledná fotka pre vás všetkých... 😵 🙂 ...

ozaj, dnes hovorila Silvinkina babka (moja teta), že to posledné "veľké" CT-čko nebolo 100% čisté... ( 😔 ), síce po pôvodnej rakovine nie je ani stopa,ale zase jej našli nejaký "zhluk lymfatických buniek" na črievkach...
takže to budú sledovať... 😕
Sisi má teraz ťažšie obdobie aj s tým, že zase nechce vôbec nič papať a je taká zanovitejšia...že sa s ňou ťažko "pracuje"... 😔 , bola zvyknutá z nemocnice, že všetko bolo, ako chcela a teraz sa jej ťažko dostáva do režimu...

martina_maxian
22. jan 2010

je to skvelé... strašne sa teším...
o šiestej sme ich išli kúpať a ona priniesla nočník, keď som ju povyzliekala,,, tak som ju posadila a ona sa po chvílke vycikala... taaaaaaaaak som ju vychválila... 🙂 🙂 🙂

marketka1
22. jan 2010

no a ja som dnes podvečer bola na pošte pre Matov diétny príspevok pani bola prekvapená že ho poslali z úradu len 3 roč.chlapcovi na jeho meno(pani na úrade si nevšimla že ho mala poslať na účet) 😒 🙂

magi a čo stojí taký kočiar fungláč?

marketka1
22. jan 2010

magi a ďakujeme za pekný pozdrav nech sa dá silvinka čo najskôr do poriadku 🙂 veľmi ale veľmi veľmi je to prajem.

magimary
22. jan 2010

markie, tento je jeden z najlacnejších (247€)... 😕
inka, pre moje deti chodí bežne z poisťovne (schválenia mlieka a pod.) na ich mená...ale to sú len potvrdenia a schválenia, nie peniaze... 😕 😉

dioliana1
22. jan 2010

mati tá je šikovná....

marketka1
22. jan 2010

ale nie je problém dostať peniažky len musíš im ukázať rozhodnutie súdu rod.list ale ináč to je riadna sranda že si má 3 roč.dieťa korunky prevziať.

a marketka je šikulka možno sa chytí aj mareček 😉

yukki
22. jan 2010

Maťamaxi blahoželáme! markétka je trieda!

Zháňam destkú postieľku. Lebo tá po Kike (a po iných troch dietkach pred ňou) je nepoužiteľná. Ale dačo fakt pevné by to malo byť, lebo tuším, že bude doma ďalšie kyvadlo....ale to asi len pozvárané z roxorov by k nám bolo vhodné, najkoľko kika postieľku považuje za skvelú preliezku....

marketka1
22. jan 2010

yukki tak v tvojom prípade potom nezháňaj postielku ale kováča resp.zámočníka čo Ti to spraví na mieru 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
22. jan 2010

ahojte 🙂

magi, budeme na silvinku dalej silno silno mysliet, aby bolo len dobre 😉

inak sa musim pochvalit, dnes mam prvy cely den bez ibalginu 🙂 sice obcas v tej rozbitej sanke nieco priebezne citim, ale je to normalne znesitelne 🙂

yukki
22. jan 2010

Markétka tak tak...a žiadne šruby, len pevné zvary..... 😉

najjulinka
autor
22. jan 2010

Dobru noc. Lucka haja s nami. Držte palce, nech ostane len pri soploch.........

magimary
22. jan 2010

mixka, konečne!!!
super! aj keď samozrejme ešte nie si za vodou, ale už aj "lepšie vyzeráš" 🙂 😉 😅

yukki
22. jan 2010

Ináč by ma fakt zaujímalo, ako je to s tými "osobnými vecami dieťaťa"...profidieťaťa...lebo čo ukazovala Vivien fotku z "odovzdávania"....ona detičky aj s komodami a bicyklami odovzdávala a ešte takou veľkou hromadou vecí už si ani nepamätám čo všetko...a zas Maznáčik čo rozprávala, že veci od profi odišli ale k nim nedošli...alebo možno najčastejšie veci ostanú v profirodine pre ďalšie profideti...ale o tom kto rozhoduje? 😕

magimary
22. jan 2010

yukki,je to podľa toho, ako to má dd nadstavené...

magimary
22. jan 2010

v mojom prvom DD sme nemohli nič deťom kupovať (na oblečenie, mávali sme to požičané zo skladu DD), takže sme ani nemali čo odovzdať a v tomto je to tiež také, že skôr povedia, aby si veci posunula ďalej (inej porfimame), alebo si nechala pre dalsie deti...
ale zase asi ako čo...

yukki
22. jan 2010

aha...čiže to je nejaká vnútorná smernica, hej, nie nejaký zákon...
čiže riaditeľ rozhoduje...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre