Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
26. jan 2010

a tu je uz tichucko.. 🙂

tak dobru noc 🙂

magimary
26. jan 2010

tak dobrú...
aj zajtra si na mňa môžete spomenúť, ak chcete... 😔

suezana
26. jan 2010

Aj na nás si môžete spomenúť zajtra..........
Ideme na pohreb bábätku polročnému 😢 😢 😢 😢 😢
Prosím o modlitby 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zicon
27. jan 2010

To mi je luto, budem.

zicon
27. jan 2010

Dufam ze my dnes vijde skuska dost drsna. Ak nie je to 1 termin.

ralanka
27. jan 2010

dobré ránko suezana to mi je lúťo 😢 😢 a myslíme na vás
zicon nech dobre dopadne skúška držím palce 😉

cairka
27. jan 2010

dobré ránko.
Dnes vás čaká viacerých náročný deň ☹ držte sa, myslím na vás

my sme mali pre zmenu náročnú noc. Tomu mojmu dieťaťu tentokrát škôlka vôbec nevonia. 😖 Ako tam rada chodila v októbri, tešila sa...a teraz štrajkuje, doma aj v škôlke, dnes v noci 4x! zo sna vykríkla a okomentovala, že "nejdem do škôlky"... Začínam zvažovať, že ju odhlásim, ale zas mohla by nastúpiť až v septembri a ked bude ešte pol roka doma, aby to nebolo ešte horšie...ešte chvíľu počkáme, ako sa to vyvŕbi, ale nepáči sa mi to. Keby revala ráno pred škôlkou a potom celý deň OK, tak to asi "prežujem" skôr ako takto, ked to ešte aj v noci sníva....

yukki
27. jan 2010

Kika sa zas v noci uisťovala, že ju zobudím na Bambuľku a kôli tomu ma budila! 😠
Všetkým čo ich čaká náročný deň držíme palce.

marketka1
27. jan 2010

Dobré ránko.
magi včerajšia prípoviedka o priateľstve veľmi pekné 😉 a možno to tak nevyzerá ale my doma myslíme na ľudí len v dobrom 😉

zicon držím palce. 🙂

suezana ísť na pohreb dieťatku,bábätku na to treba veľa síl neviem čo viac napísať len asi že sme s vami v tejto smutnej chvíli 😢 😢

janivonbenji
27. jan 2010

ahojte,
ja len držím všetkým, čo majú dnes ťažký deň, palce a aby všetko dopadlo najlepšie ako sa dá a zas vyšlo slnko....čakám už len na dobré správy...

suezana,
práve včera som si prečítala príspevky v téme zomrelo mi dieťa a bolo mi hrozne smutno, preto si ani len spolovice nedokážem predstaviť, čo všetko musia prežívať ľudia, ktorí prídu o dieťa...prajem snáď len veľa síl, aby sa dalo žiť ďalej.... 😔

tulenka
27. jan 2010

Caute, snazim sa vas docitat aspon tak rychlo preletiet!
Suezanka, to mi je velmi lúto ☹ ☹
Lenkove, este nic s predbezkom. Otraviuj, otravuj- menuju se vtírka....
Cairka, a kedy Veve zacala zas chodit. Má to teraz tazsie, ked uz su ostani zabehnuti, zohrati a ona novacik, ale nevzdavajte to.
Juli, vy uz zas rodite? 😲

Vsetrkých pozadravujem, nestiham reagovat na vsetko

yukki
27. jan 2010

Nemôžem sa od rána dovolať na Urad pr.soc.vec,a rod.! Furt ukazuje chyba v spojení! Na všetky čísla.... 😠

tulenka
27. jan 2010

Yukki, este ste sa nepohli s malou, taha sa to jak sopel.

cairka
27. jan 2010

tuleňka, od pondelka chodí 😅

yukki 🙄

tulenka
27. jan 2010

Smejka, ten blog od NB je velmi dobre napísaný. Pevne verím, že všetka tá snaha pomôže. Konanie úradov v niektorých prípadoch veľmi pripomína niektorých "dodávateľov" DD, ktorým je dieťa v DD úplne ukradnuté, až kým sa oňho nezačne niekto zaujímať,vtedy sú schopní čohokoľvek len napriek...

yukki
27. jan 2010

Tulenka ja ani neviem či sme sa pohli, keď s anemôžem dovolať. 😒

tulenka
27. jan 2010

co zamrzli telefony v tomto mraze?

yukki
27. jan 2010

to by som brala keby to nebolo pri maďarskej hranici....

yukki
27. jan 2010

tam iste nebude taká zima ako tu...-17 v noci...tak nech nemrznú! 😉
Ja len to drevo vláčim...a kúrim...a kúrim...

tulenka
27. jan 2010

By si sa divila , že aj tu u nás na dlniakoch bolo tolko. 🙂 Dokonca snehu tu vraj máme viac ako na Liptove

tulenka
27. jan 2010

A moj drahý ide v týchto mrazoch na ľadovec 😝 . No treba mu to? 😀

yukki
27. jan 2010

Tak verím, no....ale tam snehu nemajú, volala som s kamarátom....a ani tu nic moc, lyžuje sa na umelom, na klzáku sa dá aj kolo domu ale len zato že nepokosená tráva primrznutá, tak v prípade že trčí sa prešmykne aj tak...

yukki
27. jan 2010

Ujo Maska na ľadovci.... 🤐

cairka
27. jan 2010

juli, 😖

ľudia, ja som taká naserkaná na škôlku dnes 😠 - veve si zlomila náušnicu a ani mú, ani bú...školkovné zdvihli zo 4€ na 11,60 😨 ...hlavná vec, že deťom do skriniek nastrkali reklamu na nejaký aquapark s avivážou 😠

cairka
27. jan 2010

mimochodom ten aquapark je v rakúsku...

najjulinka
autor
27. jan 2010

naše školkovné je myslím 9,80 ...

no naušnica poteší...

Tak treba na oplatku postrkať do skriniek inú reklamu... A čím viac a hociakej, tak im možno zapne....... 😠 😠 😠 To moj otec ako učitel v svojom priečinku tiež nachádzal reklamy a ho to rozčulovalo.... Si dakto robí biznis v školstve počas prac. doby....

dioliana1
27. jan 2010

caete, neviete náhodou link na profiotca čo chceli dvojčatá do pestunstva a im ich nasilu zobrali do DD a dali iným pestúnom?

dioliana1
27. jan 2010

myslím článok...

tulenka
27. jan 2010

Juli, poznala som ten váš - Gitkin príbeh len tak útržkovito, takt zhrnuté je to ešte väčšia sila .... ☹ 😠 .O to viac obdivujem tvoju maminu, že to vydržala, ustála a bojovala do konca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre