Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
20. jún 2009

mixka, ja som doma a deti s Ivkou u mamy asi už aj vstali, oddychujem pri prataní po malovaní... 😀

lienocka235
20. jún 2009

no je tam len socialna a potom to zavisi od toho ci to bude hned vykonantelne.. ale domov moze povolit hostovsky.. niekedy sa to zamota na ceste medzi domovom a socialnou .. tak treba to sledovat

mixka
20. jún 2009

este aj kon blbne 😠

dioliana1
20. jún 2009

blbne mi kon, zrazu...joj, Tá sociálna je z UP?

mixka
20. jún 2009

hej dio, z uradu... aj mne vypada 😠

lienocka235
20. jún 2009

ano z odboru socialno pravnej kurately ci ako sa to volaju.. ta co ma to dieta pridelene... kuratorka.. ci jak to povedat...

mixka
20. jún 2009

aj konovi tusim vadi dnesne pocasie a vzpiera sa 😠

dioliana1
20. jún 2009

asi burka... 😀

dioliana1
20. jún 2009

Neviete ktorý DD na východe má volné miesto pre profíkov?

cairka
20. jún 2009

dio, bebe, držím palce 😵 deti idú do ado, či pestu? my sme mali aj sociálnu z DD, teda len, lebo z úradu sa ospravedlnila...neviem, či len preto, že bola veve na hosťovský, abo že šla do pestu, neviem...

lienocka235
20. jún 2009

ja som nasrata jak pes.. momentalne jaaj prvy krat som cosi objednala cez MK a hned problemy... tak asi to bolo prvy a posledny krat.. 😠

dioliana1
20. jún 2009

adopcia

mayap
20. jún 2009

bože, nemohla som maľovať, lebo včera prišla známa, že potrebuje marcipánové ružičky na tortu a to na zajtra ráno. to poteší človeka, keď krvopotne spracoval manžela k akcii a takto sa to pokašle... 😝 😝 😝
no ale odmietnuť som nemohla, či v mojom prípade skôr nevedela 🙄 . a tak pracujem.
no musím MM pochváliť, bo skriňu zmontoval...

adrianamickova
20. jún 2009

čaute,my sme už doma Zuzka a Kika sú na ceste domov,babka ich vezie
dobre bolo aj ked poprchávalo ale spoločnosť dobrých priateľov,tak to je do každého počasia
a doobedu sme my ešte boli na koníky a pozerať na furmanské preteky,paráda zážitok 😵 😵 😵

adrianamickova
20. jún 2009

čau dio 🙂

dioliana1
20. jún 2009

caw adi

najjulinka
autor
20. jún 2009

Ja pustam muzika k pc dnes vecer asi... 😖

magimary
20. jún 2009

juli, ten je ako pre teba! 😀
my sme práve dorazili z vurzy a ideme rátať tržbu... (nie našu 😀 )...
zajtra máme ísť tiež na opekačko-gulášovačku (Ku dňu ptvdov), ale má byť ešte blbšie počasie ako dnes 🙄
to je blbé...

najjulinka
autor
20. jún 2009

http://cgi.ebay.de/Zwillingswagen-Drillingswage... - tento je ako pre mna mary.. .keby bol vo Wien... ale v Rakusku ani jeden kus... 😒 Toto som našla v Nemecku.. .je to moc odruky pre všetkých čo poznám... 😒

mixka
20. jún 2009

ten prvy za sebou sa mi paci viac 🙂

dioliana1
20. jún 2009

magi došlo ti ip?

bubi35
20. jún 2009

ahojte kočky.Ja len tak na skok som vas tu kuk a dio maš ip.

lienocka235
20. jún 2009

musim aj vam napisat. aspon sa vystazujem... nech ma slak netrafi

objednala som si novy tovar z bazarika tu na MK pani mi poslala cislo uctu ja som poslala peniaze na to cislo uctu a dnes pani zistila ze mi poslala zle cislo uctu a peniaze jej neprisli.. volala som do banky.. a hoci strafit sa do aktivneho cisla uctu (je to sifrovane.. istym algoritmom) je velmi narocne.. pani sa to podarilo a tak musim podat reklamaciu co ma bude stat dalsich 6,64 EUR a to vobec nie je iste ci mi to vratia.. lebo je to z ich pohladu moja chyba...

prvy krat som si tu objednala nieco cez MK a urcite aj posledny..

takze poradte.. alebo aspon polutujte.. 😀

mixka
20. jún 2009

ty brdo a co je ta mamina sibnuta 🙄 ??? nech ti to ona nahradi, ked nepozna cislo svojho uctu 😠 ja som kupovala aj predavala, vzdy platba vopred na ucet, ale toto sa mi este nestalo ani raz 🤐

bubi35
20. jún 2009

ked si budeš objednavať tak si to daj doporučene a hotovo.A ked ti dala ona zle čislo učtu tak nech ti to teraz vrati ona.

mixka
20. jún 2009

bubi, ale doporucene maminy posielat nechcu a nerobim to ani ja 🤐

mixka
20. jún 2009

ale na tom vrateni by som trvala a v kazdom pripade to ohlas adminovi

lienocka235
20. jún 2009

bubi35 jasne ze doporucene.. ale ona mi to este vobec neposlala.. zatial som len ja poslala peniaze na cislo uctu co mi poslala... mam na to IP

takze jej ostal tovar a mne peniaze odisli a niekomu prisli.. 😅 doteraz som si objednavala z mmb obcas a nikdy sa mi nic podobne nestalo...

a bubi ako sa maju deti?

mixka diky za podporu 😉

bubi35
20. jún 2009

hmmm tak ja mam asi štastie.Lebo som situuž nakupovala a stale doporučene preberam a je took zatial.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre