Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
18. feb 2010

Vyrovnané! 1:1

lenkove
18. feb 2010

Yukki
coo?
inak, my uz spime.. 😀 nas prvy denny spanok.. a nechcela vianocku, ine som nemala, a ani mlieko, ani piskot ani nic, tak je o hlade 😀 😲

magimary
18. feb 2010

prehrávame 3:1 😝 🙄

yukki
18. feb 2010

Hokej Lenkove. S čechmi. Už to neplatí. Prehrávame 1:3. Stihla som pri tom upiecť šatôčky na raňajky.

lenkove
18. feb 2010

ach jaj,
moje ditko vstralo a ja som mu niekde stratila flasu na caj.. s cumlom co jediny chce (este od profi, ortodent bez ventilceka a ktory striedame na mlieko a caj..) a ja ju v nasom rozlahlom 2 izbovom byte neviem najst 😅 😅 😅
ale sme dopadli s tym hokejom 😀 ale lepsie ako 8:1, no nie? 😀

lenkove
18. feb 2010

Ivanka ju nasla, v sufliku 😀 co predtym "prehladavala" pomoc!!! 😀 😀 😀

brulka
18. feb 2010

dobre ranko!

leni tak vidim ze ma mala lepsi prehlad ako ty 😀 😀 😀

yukki a nebavila si sa s nejakym pravnikom ??? a ked matka nebude dalsich niekolko tyzdnov alebo mesiacov zastihnutelna tak co potom? dietatko musi byt v DD alebo profi ??? ved ju musia zbavit rodicovskych prav nie ??? a ty chces malicku do ADO alebo PESTU? lebo ak pestu tak je to predsa vyssia forma starostlivosti ako profi, to by mali konat v tvoj prospech ci zle ste ma to tu naucili, taram blbosti ??? je mi z toho smutno, malickej by bolo najlepsie u vas a to co najrychlejsie. mne sa zda ze nikdy sa nekona v najlepsi prospech dietata ... 😔 😔 😔

yukki
18. feb 2010

Do pestu....oni budú konať aj bez nej (biom) zrejme nakoniec, lenže na všetko-stanovenie nejakého zástupcu či opatrovníka....atď...na všetko majú "lehoty". Napríklad v TV mi na súde sľúbila že vyhotovia záznam a svoju lehotu skrátia. Ale to sme ešte furt len v procese posielania papierov-oni ešte ani z jedného súdu neboli v skutočnosti odoslané, lebo súdy čakali doručenky od matky. ☹

brulka
18. feb 2010

no to je otrasne tie nase sudy, uz si predstavujem tie tetulky co tam sedia piju kavicku a nerobia si svoju robotu tak ako by mali. ved preco potom u nas vsetko tak dlho trva. hrozneeeeee !!!!! skus na tom sude otravovat a tlacit nech sa to konecne rozhybe. asi by bolo najlepsie osobne a zaposobit uradnicke na city - kurnik sopa ved to nie je mozne !!!!! no len viem ze ste odrezani daleko a ze s kikou su to dlhe cesty na dlhe trate asi nemozne vsak ???? 😖 😢 ☹

yukki
18. feb 2010

Jednak nemožné tak ďaleko cestovať a jednak oni mali predpísané niektoré tie lehoty...a jednak-na ktorý z tých dvoch súd mám ísť pôsobiť? 🙄

brulka
18. feb 2010

neviem yukki 😔 😔 😔 vyber ten lepsi a tlac nech si tam spis nechaju a konecne stanovia prislusnost. ved to nejde ze si budu posielat spisy hore dole - nam ani nam nepatri vzduchoprazdno ☹ ☹ ☹ ja viem ze nevies kde mas zacat ale aspon otravovat kde sa da 😔 😔 😔 uplne najlepsie keby si mala nejakych znamych na sude, ale keby si mala uz by si isto volala ☹ ☹ ☹ hrozne ze na takychto veciach to cele visi !!!

najjulinka
autor
18. feb 2010

Ahojte ja už mam za sebou neurologiu s troma detmi a odovzdanie Vaška dedkovcom.. Ku podivu obe veci sme zvladli lepšie ako som čakala...

mata2
18. feb 2010

ahojte,
juli a preco vlastne dedkovci nechcu vaska natrvalo? 😕

najjulinka
autor
18. feb 2010

mata2 asi sa na to necitia. ja neviem.. ale dnes sme hodili reč a v pohode... ale porozpravali mi koooopec veci... malý chudak ten toho zažil... babatko zlaté..... ale neda sa tomu hádzať rodičom vina, resp matke nie......... je tak isto chudinka....... ja som o jeho matke počula asi pred 10rokmi..... dosť vychýrený pripad........ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 vtedy ešte bola dieťa (peberťačka)..........

najjulinka
autor
18. feb 2010

inak lucka u neurologičky sa vooobec nechcela predviesť.. žiadna suvisla veta, ani nič... a lekarka jej povedala, že nabuduce ked pride, že nech si pripravi nejakú pesničku, aby sa predviedla.. a na to Lucka "Nepojdem už sem" - aspon jedna suvisla veta 😀 😀 😀

dioliana1
18. feb 2010

cawte, a na svete je další surodenec k mojim 😝

brulka
18. feb 2010

coze ??? 😵 😵 😵 aky ???

tatiannna
18. feb 2010

čože? a pôjde k tebe?? či čo sa deje?

dioliana1
18. feb 2010

asi ano, som sa dobrovolne prihlasila že ho chcem, Ivka sa teší, je to dievka

tatiannna
18. feb 2010

akože dnes sa narodil súrodenec P a L?

najjulinka
autor
18. feb 2010

jeee dio aj ja kcem nejake take čerstvé.... prečo my mame same solo kusy, žiadna matka dodavatelka..... vsetko kým sa k nám dostane.. .take matky dodavatelky tie už permanentne nechavaju mimča......

tatiannna
18. feb 2010

ále sólo kusy sú ľahšie umiestniteľné

najjulinka
autor
18. feb 2010

no ako kedy tatiannna.. .dvojky som vedela, že pojdu hned.. a mnohým väčším detom (2-3-4ročným) pomože novonarodený surodenec 😉 A hlavne ak starší je chalan a narodí sa baba... 😉 😀 😀 😀

brulka
18. feb 2010

a to je novorodeniatko ???

najjulinka
autor
18. feb 2010

tatianna a kolegyna ma deti od matky dodavatelky a išlo prve ako solo kus... proste da sa všelijak.. len to, že tie matky dodavatelky rovno už nechaju dieťa a je jasne.. .také tie čo su ojedinele pripady, tak to su tahanice zbytočne.... kdežto ked matka nechava 10-11-12te dieťa, tak ho už proste nechava... nenatahuje čas a nevymyšla........ aspon mne to tak príde.....

tatiannna
18. feb 2010

tak dvojčatá je iná, to je také inn 🙂 a s tým ostatným máš pravdu... ale už ked sú traja a viac, tak to sú šance minimálne...nie?

najjulinka
autor
18. feb 2010

traja a viac minimalne,a le to pokial su take od dodavatelky, že pribudaju postupne, tak to aj rozdeluju... ine je ked pridu naraz do decaku... prave, že matky dodavatelky su naj.. lebo to nejdu po skupinach tie deti, nenatahuje sa biomatka a tak.. tam proste nie je o čom.....

tatiannna
18. feb 2010

aha, áno, to dáva zmysel

mata2
18. feb 2010

to je super dio 😵
a ako si sa o nom dozvedela?to ta z decaku informovali alebo co?a dostanes ho hned alebo pobudne aj v DD? 😕 aj ja chcem este dievcatko 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre