Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
12. mar 2010

este nespime ale coskoro 😉 uz len tak klipkam 🙂

take auticko by som aj ja prijala 😵 ale vam sa lepsie hodi my ho zatial nemame ako naplnit 😀 🙂 😉

martina_maxian
12. mar 2010

inak ja my sme kupovali nové auto, keď sme zistili, že deti budú pravdepodobne dve.. 😀 a ja som spokojná,,, jednoznačne bolo treba vačšie.. 😀 😀

magimary
12. mar 2010

veru, bruli, my by sme si ho zase nikdy nekúpili (pri tých našich doterajších dlhoch 😖 ), keby sme nemuseli... (skrátka bežné 5-miestne nenafúkneme 😝 ), ale treba nám... 😉

máte niekto skúsenosti s Oplami? či sú spoľahlivé a tak?

magimary
12. mar 2010

mati, vy ste kupovali aké? ale máš ja ty, aj mužík, však? 😕 😉

magimary
12. mar 2010

a, ozaj, mati, vy ste ako spokojní s novým detským povozom (kočíkom)? 😅
deti sú spokojné? 🙂
nemáš ich fotečku v ňom ( v tom novom kočíku)? 😵

martina_maxian
12. mar 2010

my sme kupovali octaviu novú,,,takúto http://www.skoda-auto.sk/modely/nova_octavia/
Máme dve áno..

martina_maxian
12. mar 2010

magi, no v kočíku boli odvtedy čo sme ho kúpili tuším raz,,, 🙂 tak neviem či nám ešte bude slúžiť, alebo ho posuniem ďalej.. 🙂 uvidím ešte ...

magimary
12. mar 2010

hm, parádna... 😵 octavka... a pohodlná...(mali sme ju rok ako služobné auto, keď tatik robil v Prahe)...
ale nám by aj to bolo málo 😅 ...
mati, ale aspoň ich v ňom pofoť... 😅

brulka
12. mar 2010

magi ale teraz ste vyzbrojeni na vela deti co je fantasticke 😵 😵 😵 alebo mozete vycestovat aj s babickou a dedom - proste prave rodinne auto - super !!!

kamarat ma opel astra a je velmi spokojny. su to spolahlive auta - okrem servisnych prehliadok nemusel nikdy nic riesit - nejake opravy alebo poruchy 😉

mati no ved certici uz bezkaju krasne - som si aj myslela ze uz len na paradu kocik bude - ale mozno vyuzijete ked pojdete na nejaky dlhsi vylet alebo tak 😉 musite chytro zorganizovat kym nevyrastu natolko ze sa tam nezmestia 😵

brulka
12. mar 2010

dievcata a chlapci ja idem do hajan uz som presvihla moju chvilku a zyvam ako stara korytnacka 🙂 dobru nocku a vsetkym nech sa nieco pekne sniva 😵

martina_maxian
12. mar 2010

hej brulka, chystáme sa na dovolenku, dala som im aj pasy urobiť, tak uvidíme... 🙂
Magi pofotím, keď si spomeniem, tak určite... hádam, si ešte do neho sadnú... Alebo potom budeš fotiť ty.. 😀

magimary
12. mar 2010

mati, kam pôjdete 🙂 😵
ale predpokladám, že k moru...deti budú prešťastné... 😵 😵 😵 a oči im budú takto žiariť... 😵 😵
myslím, že tam kočík určite uvidíte, lebo ak budete niekde chcieť ísť, ďaleko neprejdete len peši 😉

bruli, dík za odpoveď na oplík a aj na IP (máš ďalšiu 😉 ) 🙂

magimary
12. mar 2010

nie (!) uvidíte, ale využijete (!!!) 😅 😀 😅
ale mi to trepe... 😅

martina_maxian
12. mar 2010

🙂 ale krásne sa mýliš... 🙂 chceme ísť na Krétu... a nie som si istá, či tam kočík budeme brať, on nie ja moc skladný,,, sa mi zdá... ešte to nevzdávam,,, a keby tam už ani nesedeli, asi by mi to nebolo ľúto.. 🙂

magimary
12. mar 2010

jáj, 😵 😵 😵
teším sa s vami!... a už aj máte termín? pôjdete letecky (neviem, ako je to s takou veľkou batožinou v lietadle, myslím kočíkovou 😕 )?
ale, myslím, že to je jeden z najskladnejších kočíkov 😉

martina_maxian
12. mar 2010

to vážne???
tak ja som potom ešte neprišla asi na ten správny skladací mechaniznus, alebo čo... mne sa zdá stále veľký.. 😒
termín ešte nemáme,,, ale pravdepodobne posledný júlový a prvý augustový týždeň.. 😉 a určite lietadlom,,, ja mám cesty autom každý deň dosť, tak nech je zmena.. 😀 😀

magimary
12. mar 2010

no, mati, ak dáš dolu nánožník, možno aj strieška by išla úplne, tak by mal zaberať veľmi málo miestečka (na šírku len 10cm, na šírku tuším 40 a na dlžku 100/110cm), to je dosť malo... 😅
pôjdete presne v tom čase, ako my 😉 😅

a, škoda, že si sa nezastavila, boli sme doma 🙂 (len na chvíľu sme vybehli na poštu a pre mlieko) 😅

dioliana1
12. mar 2010

http://www.autopalac.eu/media/photos/2009/10/10... mi máme niečo také, ale trochu starší model 9miestne, ako Paťko hovorí autobus....ked sme pri autách, držím prsty s tou Zafirou aby sa vydarila.... 😉

tulenka
13. mar 2010

Mary, super autobus! 🙂
A vidím, že Zajko už má aj meno. 😵 Pekne si im to zladila. 🙂 Ja mám na toto meno smutné spomienky, lebo kamoške zomrelo 3-týždňové bábo, čo sa tak volalo - malilinkatý nedonosenček.
MatiMaxi, na dovolenku by sa vám asi lepšie šikli golfové alice aj keď len nejaké staršie alebo požičané. A nechcete sť skôr v nejako mimisezónnom termne,napr. v júni, keď sa ešte nemuste prisôsobovať prázdninám.Jednak to býva oveľa lacnejšie a ani nie sú až také horúčavy. S malinkými deťmi rčite lepšie

najjulinka
autor
13. mar 2010

Dobre rano..................

natia
13. mar 2010

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/posta-pre...

príbeh Mirky, ak ste nevideli, si pozrite...ešte na úplnom začiatku môjho profi mi ponúkali jej bratov malých...

yukki
13. mar 2010

ahojte, Tulenka, nič...nič nové. V pondelok budem volať na súdy zas....

Magi, prvý výjazd z Dobšinej bude predsa k nám!!! my sme tak blízko, že aj na pešo s Kikou by som zašla do Dobšinej (ako sa povie To tak blízko že lepší chlap aj doští...)

yukki
13. mar 2010

Hej, a toto som nepochopila celkom ten príbeh-tam v TV hovorili, že dievča udalo nevlastného otca...a preto boli deti vyňaté. či ako? Lebo Júlia píšeš že Niekto ich udal, že nevlastný otec je zvrhlík? Tak to v Markíze poplietli?

najjulinka
autor
13. mar 2010

yukki trošku zložite...

yukki
13. mar 2010

ja som ako Fidlibum....Keď neviem, tak sa opýtam 😉

najjulinka
autor
13. mar 2010

maš IP...... je to na moc dlho....... lebo to je zaujimave čo všetko bolo aj predtým...............

cairka
13. mar 2010

yukki, fidlibum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saskah7
13. mar 2010

Ahojte, ja len chcem doplnit info o tej profi priprave, co spominala Natia, lebo prave mi poslali mail, ze priprava bude od 19. maja vo Vrutkach, kurzovne je 140€ a ubytko a strava 20€ na den.... no dost 😖

Magi, o Zafire som pocula, ze nie je vraj spolahliva... ale len z jedneho zdroja zatial... ale vam je to uz asi jedno, ked uz objednavate, ze?... my mame Ford Galaxy, je vnutri ovela priestrannejsi ako Zafira... super 🙂 ... a tiez musis pocitat aj s tym, ze ked idete na dlhsiu dovolenku a musite brat aj postielky a kocik a kopu kufrov, tak nemozte obsadit vsetkych 7 miest, lebo pri vsetkych sedadlach je vzadu zalostne malo miesta na rodinnu batozinu ☹ ... Ale na kratkodobe cesty je to super, ked mozte zobrat aj dedkovcov...

natia
13. mar 2010

tak to je fakt pálka...to je strašne veľa...my sme toľko za dvoch platili...možno chcú selektovať, lebo je tých záujemcov priveľa alebo si proste spočítali, že si to môžu dovoliť, lebo je obrovský záujem ľudí o to - ešte vždy napočudovanie...

Saskah a už si sa kontaktovala s tou Modrou? Ako to vyzerá?

najjulinka
autor
13. mar 2010

natia v roku 2007 stala 40hod. priprava 4000 Sk v Navrate na jedneho!!!! Lektorné bolo 100Sk/hod ... s tým že zvyšných 20hod. by sa potom nejako doriešilo......... bez udania približneho terminu a sposobu dokončenia... a ešte mi povedali Navrataci, že oni mne zvlast robiť pripravu nebudu, že musim aj s partnerom.... čiže 8000 Sk.... potom to bolo v Senci..... takže z KE tam a späť dvaja vlakom.... a 10000 len tak by zmizlo a ešte ani kurz by nebol hotový, lebo mi bolo treba 60hod.... no pálka..... v Usmeve pouhých 1800 alebo 2000 a nevyžadovali manžela a v KE.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre