Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
23. jún 2009

Máš pravdu Juli, zatiaľ ho neľúbim, bo neviem, či sa dožije rána. Ale keď hej a keď prežije odčervenie, tak v piatok krstíme! Dostane darček k meninám a k narodeninám potom neskôr. sterilizáciu.

laculik
23. jún 2009

yukki, to jak z hororu...som si to predstavila, tma, prsi, hrmi, pri dome zabrzdi auto, ty z poza zaclony vykukas a zarzu mača...
juli, to si ani predstvit neviem, ze kde ste tie vsetky veci dali... ale aka bude ta izba paradna potom....

najjulinka
autor
23. jún 2009

laculik ta tak sme veci dali, že Lucku viem dať v izbe do postielok... Na chodbe prejdem... Solo kočík počas dna parkuje v Luckinej izbe tak, že su dvere otvorené a on v tých dverách presne je.. .V noci parkuje pred dverami do bytu... Potraviny čo sme mali v tej izbe su pod stolom v obývačke 😅 😀 😀 😀 No sranda... Vsak prave, že teraz je to blbé, že ani na chodbu Lucku nemožem pustiť.. ked idem na záchod, tak s Lucinkou hotové manévre.... a 1000x si rozmyslim, či mi vobec treba.... a to kupanie bez tečucej teplej vody ani nehovorim.. .kupala som ju preto v kuchyni, aby som nemuslea cez chodbu nosiť horucu vodu a aby ona na chodbu mi nešla... 😀 😀 😀 no sranda... ale teším sa na izbu... a na dvojčatá v nej.... 😵 😵 😵 😵 😵

rita55
23. jún 2009

Laculik pekne fotecky...muselo vam byt super 🙂 ze darcek...sterilizacia 😀 yukki nie si ty rodina od veve 😀

yukki
23. jún 2009

Od Veve? To netuším, podľa vlasov možno aj 😉 čo Cairka.
Ozaj, Laculík, nechcete si adoptovať aj mňa? Aj ja chcem ísť k moru, južnejšie od Viedne som ešte nebola.... 😉 😝 🤐

cairka
23. jún 2009

žeby? a nebolo by to odveci 😀 🙂

dioliana1
23. jún 2009

Dobrú nocku, dúfam že idem na poslednú noc k mame...

najjulinka
autor
23. jún 2009

Dobrú noc.. .Skončí SEDEM a idem aj ja do hajan...

yukki
24. jún 2009

Dobré ránko. 😕
Ten zázrak mačací zatiaľ žije.
Druhý zázrak sa čvachce vo vani lebo pred šiestou už somroval po kuchyni a ako ináč získam pár minút na dopripravenie obeda.... Ono-uložiť ju o siedmej večer by nebol problém ale zaujímalo by ma, ako ste si naučili deti spať aspoň do tej siedmej, maminky? 😉

zicon
24. jún 2009

Nuz neukladat o siedmej do postele

yukki
24. jún 2009

Ukladám okolo pol deviatej. Aj včera. A bez popoludňajšieho Kika ešte nevydrží-abo ja potom do večera nevydržím s ňou? 😒

najjulinka
autor
24. jún 2009

Dobré ráno. Zicon velmi na tom ukladaní nezáleží... Aspoň u nás nie... Ani u detí a ani u mňa 😀 😉

mixka
24. jún 2009

bre ranko 🙂

u nas momentalne neprsi, ale tma je riadna a co chvila zas urcite bude ☹

u nas na ukladani zalezi veru, ked dam spat o 19tej deti su hore 5,30 a ked dam spat 19,30 vstavaju 6,30 🙂

dnes uz mame za sebou zurivy vystup nasej milovanej susedy, 7,30 hulakala na celu chodbu, ze krista banda jedna nech uz prestane konecne 🙄 a to len baby boli chvilku hore, do vecera ju chudatko urcite porazi a budeme mat klud 😀

najjulinka
autor
24. jún 2009

U nas leje... 😒

magimary
24. jún 2009

dobré!
u nás takisto ako u mixky... 😅 čím to asi bude... 😉 (možno tými pár kilometrami, čo nás delia... 😀 )

u nás na ukladaní nezáleží čas vstávania...chlapci, keď boli malí, chodievali vždy spávať o 18,00-19,00h a vstávali vždy okolo 9-10,00h; teraz, keď chodia do škôlky (aj cez víkend, keď do nej nejdú 🙄 ), vtsanú vždy okolo 6,00h.
No a krpčekovia, ktroých mávame doma, ukladám vždy okolo 18-19,00h a oni sa síce vstanú, resp. preberú na mliečko, ale po vypaapní mliečka spia ďalej do takej 9-10,00h 😎 😅 😉

yukki
24. jún 2009

Tu tiež od samého rána prší. Kika je ako to počasie. Dnes mi pár šedín pribudne.
Mixka držím palce.
U nás na ukladaní aj záleží aj nie. Niekedy zaspí o pol jedenástej a o piatej je hore. Niekedy o deviatej a potiahne do pol ôsmej-to je bohužiaľ veľmi zriedka. Teraz pred chvíľou sa prezliekla do pyžamy že ona ide spať, ale nespí len sa kýve abo vstáva a behá do kuchyne. Idem to navliecť do pršiplášťa a vyduriť do mlák.

magimary
24. jún 2009

a dnes nás možno ešte čaká prvá IA v dd s biomatkou...mám z toho bobky, lebo min.týždeň tam prišla a urobila tam obrovský, agresívny cirkus, že kde je jej dieťa...takže dnes tam máme prísť i napriek tomu, že netušíme, či príde opäť a ako to celé (s jej agresívnou náladou a záv.) dopadne... 😕

najjulinka
autor
24. jún 2009

Mne hlava praskne.. .Lucka lubi, ked všetko s hudbou ide naraz... Pustila som jej Dominiku na youtube a ona si pustila takého macíka a domáha sa pustenia takej myšky (to nevie sama, to vieme len my dospeláci)... Toto neznášam.. .Ked aspon 2 veci tu revú.... A ona k tomu... 🙄

yukki
24. jún 2009

Ajajáááj...no to znie dosť náročne, Magi. Držím palce, aby ste to-aj maľuch-zvládli a mali čo najskôr po tom.

cairka
24. jún 2009

ahojte. tu zatiaľ neprší, otázne je do kedy

u nás tiež nezáleží na ukladaní, môžem ju uložiť aj o šiestej a aj tak zaspí až okolo deviatej 😀 ale zas ráno spíme do pol osmej, osmej, občas deviatej... ked nespí poobede, tak ide spať kolo osmej, ale zas ja ju radšej ukladám až ked vidím, že už je unavená a ozaj bude spať, lebo uložiť ju skôr je len záprah na moje nervy - večné vybiehanie, vykrikovanie...
magi, držím palce 😒 snád to bude zorganizované tak, aby nemohla nejako vyskakovať...
mixka, susede treba urobiť koncert radiátorový...
juli, to aj veve tak si púšťa aspoň 3veci naraz, ale už sa jej dá vysvetliť, že to postupne vypne a nechá len jedno

mixka
24. jún 2009

no uz u nas zas prsi ☹

ja chcem ist byvat do rodinneho domu a mat svaty pokoj od posahanych starych oblud 😔

lienocka235
24. jún 2009

ahojte..

tu tiez leje... ☹ ja mam pocit ze uz druhy tyzden taham dni blibec... vkuse.. ale sem tam je aj cosi pozitivne.. 😅
juli to s tou svokrou 😖 a laculik detto.. moja svokra neakceptuje ani svoju jedinu vnucku.. /nasu dceru/ takze ja ani neocakavam ze by vobe mohla akceptovat nase dalsie dieta..

magi.. jaaj to je mrzi ze mate taekto natahovacky... ☹

aj tu prsi.. a na nalade to neprida..

zicon
24. jún 2009

Ja som to myslel v tom duchu, ze at by som naseho ulozil o 7 tak my vstane o 6 a mna porazy, nas chodi spavat okolo deviatej.

wolfskinka
24. jún 2009

ahojte tak my mame dalsie sedenie za sebou ... a dalsie sme sa dohodli na stredu buduci tyzden ... a vraj do konca leta by sme to mali mat v suchu

dagi76
24. jún 2009

Ahojte mile zienky 🙂 velmi rada by som sa pridala k profi mamickam, no nejako musim este spracovat manzela. Prosim vas o rady:
ako to bolo s vasimi muzikmi? suhlasili hned ked ste im navrhli ze chcete sa starat o dalsie dieta?
a este ma zaujima, mam svoje 3 deti, chlapcov a chcela by som ako profi jedno dievcatko, byvame v 2 izb. byte, moze sa stat ze mi ho neschvalia kvoli tomu ze mame malo miesta, ci na to vobec nepozeraju?

jaj baby ten napad mam v hlave uz par tyzdnov, a nad inym ani neuvazujem 😵

najjulinka
autor
24. jún 2009

dagi mas dat kam postielku? tak tu skontroluju. Aj tu si možeš z domova požičať, takže doslova len miesto na nu... zhruba 120x60cm 😉 😀

dagi76
24. jún 2009

vazne? iba to? a ja som sa toho najviac obavala.......aj manzel len s tym vyrukoval ze mame malo miesta, inu zbran nema 🙂
postielku mam, lebo maly ma 1 rok, takze aj preto by som to chcela, veci vyuzijem po nom, a kym to vybavim uz ju nebude potrebovat

wolfskinka
24. jún 2009

dagi drzim palce aby ti to vyslo ako si predstavujes a muzicka nejako spracuj

dagi76
24. jún 2009

Wolf..... dakujem, momentalne pracujem na tom spracovani 😀

najjulinka
autor
24. jún 2009

jaaaaj baby.. .no nie som ja sprostá.. .práve sa mi podarilo šlapnuť pri malovaní do kýbla s modrou farbou 😖 ...... tak si nôžka užila pod studenou sprchou potom... ja som taký toto... no ako slušne si zanadavať....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre