Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

eli77
15. nov 2009

Jaaaaj baby tak dnes sme boli u profi a poviem vam to je uzasna osobka...ona ze vraj ci malej moze byt babaka...ja ju zeriem 😀 😵 😵 😵

Povedzte mi je to normalne ked mala na kazdeho reaguje akoby videlo svoju mamu..cize sa smeje a s kazdym by hned isla aj na kraj sveta...

zuzus1
15. nov 2009

marketka..ja nastastie nemam financne problemy, ale ako to zvladne napr. rodina,kde jeden, az dvaja su na plny uvazok profi??? ..myslim tie ucty... 😨

maznacik007
15. nov 2009

zuzus rodiny /pestunske a adoptivne/ hlada pre deti UPSVAR alebo neziskovky ako je Navrat a Usmev. Profesionalny rodic nerozhoduje o dietati v tomto smere vobec.. akurat ked mu riaditel zavola ze ma priniest dieta na interakciu tak ho prinesie.

zuzus1
15. nov 2009

eli waw! fajn, ze je profi taka zlatucka..a kolko ma rokov? ze babka 😉 ...aj ja by som si taku babku adoptovala 😉

marlene
15. nov 2009

zuzus,
cau 🙂

tak ak je toto nahoda ,ze ta tu vidim ked to tu citam 😀

zuzus1
15. nov 2009

Cau Marti, uz som aj dala prieskum za Teba 😉 ..

zicon
15. nov 2009

Som spat, zacina na ma ucho boliet, lahol som si a bolest, jak keby som si tam klinec narval, takze zdravotaci my nesu neky acilpirin alebo nieco proti bolesti, aby som moho spat, budem spat asi po sediacky tak som schopny ako tak existovat, uvidim co sa z toho vyklube ale 2 roky som nebol chory.

marketka1
15. nov 2009

Kubo je v štádiu osvojenia.

Martin bol profi dieťa a pre jeho dobro ( v troch rokoch mal ísť naspäť do DD-satelitu) tak som si ho vzala do pestúnstva a 2.12. máme PRVÉ SRDIEČKOVÉ NARODENINY

ja som teraz na MD s Kubkom

maznacik007
15. nov 2009

eli77 to je super... som rada ze vam to dobre dopadlo... posielam Chanel pusinku 🙂

zuzus1
15. nov 2009

cau Marlene, opravujem 🤐 🤐 🤐

najjulinka
autor
15. nov 2009

zuzs sice skoro rovnaký vek, ale Mirka je socialne aj mentalne mladsia o dost. Je +/- na Marketkinej urovni, ale s tým, že v dačom je lepšia ako Marketka a v dačom pozadu oproti Marketke.. .Rozhodne je zo štyroch našich velkáčov najmenšia...
Inak baby Mirka na jedlo vie fungovať... Ona sa tvári jak tutulko, že nechápe,a le ak za výkon dostane kus žvanca, tak mam pocit, žeby si zapamatala aj tucet prikazov v rade na jeden šup... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
15. nov 2009

marlene ja ta poznam z babetka.. ty si chces adoptovat dieta cez medzinarodku?

marlene
15. nov 2009

ja som uz rozposlala otazky a otravujem kade ,koho 😀

prepacte ,ze som vam sem vtrhla,citam to tu uz par mesiacov a prepracovavam sa ku konecnemu rozhodnutiu a bombardujem manzela fotkami vasich krasnych deti 😀

zuzus1
15. nov 2009

Marketka, to je uzasne, ze si to dokazala tak poriesit /pestunstvo/ ...a s Kubkom to ako prebieha? stretava sa uz s bud. rodinkou?

zuzus1
15. nov 2009

Marlene, ja som tu uz supla otazku medzin., adopcie, ale sak pozistuj, bo mne nik neodpovedal..ako Clara? je zdrava?

zicon
15. nov 2009

Necudujem sa ze deti tak revu pri tych zapaloch, vsak my dospeli to tak casto nemamae ale boli to jak svina

eli77
15. nov 2009

Tak nasa profi ma cca 50-52 a je supeeeeer....uz ma pozvala aj na kavu a ze ked by som potrebovala postrazit malu len nech zavolam...🙂

maznacik007
15. nov 2009

zicon nech ti daju taku vaticku s takym roztokom do ucha.. nevie ma napadnut ako sa to vola.. to zvykne utlmit bolest.. ale sucitim s tebou usi hrozne bolia...

marlene
15. nov 2009

maznacik,

ale na bbt asi nie si maznacik,ze?

rozmyslam nad tym,chceli sme adoptovat uz pred 5-imi rokmi,ale som potom zazrakom otehotnela,chceli sme este jedno,ale sa nedarilo,a viacej inklinujem k adopcii,nejako uz netuzim po vlastnom...
zistujem ,ako to bezi v reale,teoreticky viem ako postupovat u nas,len neviem ako je to potom na svk.

cairka
15. nov 2009

zicon, burow kvapky. uši strašne bolia, ja som sa tiež skoro po stene škriabala, ked som mala zápal...

najjulinka
autor
15. nov 2009

moja mama tiež takto kce mimčo do profi a že sa ponukne za babku novým rodičom..... 😀

eli77
15. nov 2009

juli super... 😀 😀 😀

megi93
15. nov 2009

Fuha normálne nestíham za vami 🙂 som sa narýchlo hodila do sprchy.
No ja by som brala aj staršie, hoci s tými podmienkami je to pravda, že také dieťa by malo myť svoj priestor na učenie a na sebarealizáciu. A kedže my máme doma ešte drobca, máme to skôr vybavené pre menšie dieťa. No neviem, nad to by sme si ešte sadli keby sme takú ponuku dostali. A napríklad ja si mlžem vybrať, že ak mi ponúknu dieťa, tak ho nevezmem?

zuzus1
15. nov 2009

Zicon, moj maly sa dnes prebudil, ze ho straaasne boli ucho, muz s nim letel na pohotovost, lebo vieme, co je to za hnusnu bolest a tam decko, ze mu nic neni, doktor taky mlady sa smial popod fuzy , starky siel do lekarne kupit kvapky do ucha a hroznovy cukor /tabletky akoze/ , malemu sme kvapli, zjedol cukrik a vybavene...ale Ty asi nesimulujes, tak Tebe nepomozem...kvapky dajake Otubacid, ale neviem, ci to aj pre dospelych, ci len detske oblbovacie 😎

maznacik007
15. nov 2009

marlene ano tam som pod inym menom ale uz tam neprispievam..

pri medzinarodke treba ist cez http://www.cipc.sk/

tam je popisany aj postup..

ostatne ti napisem IP

marketka1
15. nov 2009

áno stretáva 🙂 každé ráno sa usmeje 🙂 na mamku a ocka a večer s úsmevom 🙂 zaspí(ak nieje chorí, lebo vtedy plače) No Kubko je Naše vytúžené dieťa museli sme si naňho počkať v dlhom 😝 rade nekonečného poradovníka na UPSVaR preto som sním na MD -skratka materskej dovolenky.

na MD chodia všetci okrem profi rodičov

zuzus1
15. nov 2009

juli a nechce ist za babku mojim 😀 😀 😀 ?
bo nase babky nejak robia karieru a nestihaju uzit si vnucat a naopak 😝

cairka
15. nov 2009

marketka, perfektne si to napísala 😀 😉

najjulinka
autor
15. nov 2009

eli hej super, akurát, že zrazu pre mamu mimino nemaju..... ked sa dohodnu, že mimino bere, tak zrazu nie je....

marlene
15. nov 2009

maznacik,dakujem.
zuzus,
mala je zdrava,nechytila nic,ale ma za sebou narocny tyzden,kazdy den darceky,oslavy doma ,v skolke -kazdy kto pride na kazdeho krici ,ci jej doniesol darcek 😀 este aj na predavacky 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre